ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΥΠΟΤΑΚΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Πολυγαμία' που ξεκίνησε από το μέλος subteo, στις 6 Οκτωβρίου 2018.

1. subteo

subteo Member

Θα ηθελα να ρωτησω τους Κυριαρχους εαν ειχαν σαν σκλαβους η υποτακτικους παντρεμενο ζευγαρι.Και γενικα πως σας φαίνεται η ιδεα?Δεν το βαζω στο polyamory θεωρω οτι ειναι ξεχωριστη κατηγορια.

2. katerina

katerina Regular Member

1. Ειμαι ο Αφεντης Πολυξερης. Ειχα ναι. Καταπληκτικη ιδεα ειχα. Ηδονή τρελλη!

2. Ειμαι ο Αφεντης Δενξερωτιποτα. Δεν ειχα. Δεν μου αρεσει η ιδεα, ειμαι συντηρητικός. Καμια ηδονή.

Ε και....?

Mr__despicable likes this.
  3. Illustration

Illustration Regular Member

Αν ο Αφέντης είναι bi, ίσως το concept να είναι εφικτό. Προσωπικά είμαι str οπότε το σχήμα με αφήνει αδιαφορο.

4. Nikos_34_Thess

Nikos_34_Thess Είμαι st8.

5. lara

lara Υβρίδιο Contributor

Εγω δεν θα ειχα κανενα προβλημα να με υπηρετει ζευγαρι. Μου βγηκε τοσο αυθορμητα η απαντηση που θα αρχισω να την μελετω!

goodevil, τασος0, Sado_M and 4 others like this.
  6. master_steve

master_steve Member

Είναι μια ξεχωριστή εμπειρία για όλους. Αρκεί να είναι ξεκάθαρα τα πράγματα από την αρχή για το τι θέλει να πετύχει το "σχήμα" με αυτή τη διαφορετική κατάσταση!

lara likes this.
  7. carlos

carlos Regular Member

θα ηταν ενδιαφερουσα εμπειρια ειδικα αν ηταν ζευγαρι παντρεμενο...
    το να παιξεις με τις δυναμικες του ζευγαριου θα ηταν μια υπεροχη εμπειρια ,εξισσου απελευθερωτικη και για τους τρεις...

lara and τασος0 like this.
  8. lara

lara Υβρίδιο Contributor

Αυτό! Και ταυτόχρονα σπάει με μιας πολλά στερεότυπα βανιλλα που ενδέχεται σε δυάδα να γίνουν εμπόδια.

Nikos_34_Thess likes this.
  9. Dark_Explorer

Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

Εξαρτάται, θα είχαν ωραίο κωλαράκι; :cautious: