Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ζαχαρένιες . .

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 26 Ιουλίου 2017.

  1. Manipulator

    Manipulator Regular Member

    άστοχο το σχόλιο στην ερώτηση μου, που ήταν πολύ ξεκάθαρη νομίζω... σε αντίθεση με την @brenda & @katerina
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Κατατάσσοντα υπό τα διακριτικά ΖΧΡ στις παράλληλες χρηματιστηριακές αγορές, απευθυνόμενες στην αγορά των συναισθηματικώς ευνούχων σερνικών .
    Ως ΖΧΡ ανήκουν στον κλάδο ΠΡΝ(Θ) (πόρνες γένους θηλυκου) σε αντιδιαστολή με τις ΠΡΝ(Α) (πόρνες γένους αρσενικού).
    Ο κλάδος ΠΡΝ είναι ιστορικώς χρησιμότατος και υψηλά εκτιμώμενος ως και τα μέλη του.
    Ουδεμία σχέση έχει, ως κλάδος, με οτιδήποτε πέραν των υπηρεσιών που προσφέρει στα ατελώς αναπτυχθέντα μέλη των φύλων που απευθύνεται.
    Ομοίως και οι εντέχνως και πλαγίως προσφάτως αναπτυσσόμενεναι παραφυάδες του κυρίως εις την αλλοδαπήν.
    Τα αμοιβαίως εξαρτησιογόνα παράγωγα γνωστά και ως (brat, little, DLG κλπ) συνιστούν παράλληλη αγορά και υπό προϋποθέσεις μπορεί να ή και να ανήκουν στην διανοητικοσυναισθηματική χορεία του ανθρωπίνως σχετίζεσθαι.
    Κριτήριο για το μπορεί να ή και να αποτελεί η συναισθηματική όσμωση.
    Αυτά...
     
  3. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Βασικα δεν ρωτησα για τη ζαχαροκατασταση , αλλα για το dd/lg που πηρε η μπαλα...
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Με συγχωρείς, δε το αντιλήφθηκα ευθύς αμέσως.
     
  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    αφου μιλαμε για γλυκα ...

     
  6. Manipulator

    Manipulator Regular Member

    @thief όπως το θέτεις δεν αφήνεις και πολλά περιθώρια !  
     
  7. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Ειμαι εκτος θεματος αλλα καποια πραγματα δεν τα καταλαβαινω...
    Εχω μια ερωτηση, αν ο Κ γουσταρει να χει μια γυναικα που να φερεται σαν εφηβο κοριτσι και την εκπαιδευει πανω σαυτο δεν ειναι d/s για καποιους.

    Αν γουσταρει να την εκπαιδευσει σαν κατοικιδιο του ομως ; την εχει δεμενη ολη μερα, τρωει απο πιατακι στο πατωμα και πιανει μπαλακια ειναι d/s και με το παραπανω ;
    Ποιος το καθοριζει ;
     
  8. Επειδή είμαι θάλασσα και μπαίνω στα κλεφτά διαβάζω όλες τις απαντήσεις . . Αν αυτό που γράφεις είναι αυτό που καταλαβαίνω είναι άκρως προσβλητικό και δεν σε τιμά καθόλου μια τέτοια συμπεριφορά .
     
  9. Αυτό Που περιμένεις κάθε νήμα να πετάξεις την χολή σου για (προς)συγκεκριμένη κατηγορία ανθρώπων έχει καταντήσει αηδία πλέον . Δύο τρία άτομα είστε σου επιμένετε μανιωδώς να υποτιμάτε ότι δεν σας αρέσει η δεν σας ταιριάζει . Το Dd /lg είναι bdsm από την στιγμή που εμπεριέχει ασυμμετρία υποταγή κυριαρχία και συναίνεση . Δεν είναι κακό να μην γνωρίζεις . Κακο είναι να επιμένεις με προσβολές .
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Aν αναρωτιέσι γι' αυτό που καταλαβαίνεις, ειλικρινά δεν μπορώ να κάνω τίποτε γι' αυτό.
    Παρ' όλα αυτά για να σε βοηθήσω δεν έχει κάτι προσβλητικό...
    Εκτός βέβαια αν:
    1. Θέλεις να έχει κάτι το προσβλητικό
    2. Δεν καταλαβαίνεις τι γράφω...
    Αν δεν καταλαβαίνεις τι γράφω, πάλι δεν μπορώ να κάνω κάτι γι' αυτό.
    Πίστεψέ με, αν θέλω να προσβάλω κάποιον, μπορώ να το κάνω εύκολα, πολύ εύκολα και ευθύτατα...
    Καλές βουτιές..!
     
  11. Dux

    Dux Regular Member

    Αφήστε ρε τον κόσμο να ζήσει τα όποια βίτσια του. Τι νταλκάς είναι αυτός με το να βάζετε χέρι σε όλα; Στην τελική, στα ζαχαρωμένα ριαπαπά τους αν τους αποκαλέσετε d/s ή όχι.
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ζαχαρώνω το νήμα πολύ.

    Ειμαι εδώ μόνο για να διαβάζω τα ποστ.