Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ζώνες Αγνότητας (Chastity Belts) στην Ελλάδα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος tease_me-deny_me, στις 13 Ιουλίου 2005.

  1. tease_me-deny_me

    tease_me-deny_me New Member

    Καλησπέρα σας. (Ειναι το πρώτο μου post στην κοινότητα αυτή- Καλώς σας βρήκα)
    Ενδιαφέρομαι σύντομα να φορέσω ζώνη αγνότητας (είμαι άντρας).
    Έχω βρει στο internet άπειρα μοντέλα, το πρόβλημα είναι που θα μπορούσα να βρω κάτι τέτοιο εδώ, στο Ελλάντα. Μερικά sex shops δεν έχουν και ιδέα, και δε μου είναι και εύκολο να τα πάρω όλα σβάρνα.
    Η λύση του να παραγγείλω απο Internet είναι ήδη out of the question, για διάφορους λόγους, που θα προτιμούσα αν έμεναν προσωπικοί.
    Η ερώτηση μου λοιπόν σε όλους και όλες, είναι αν ξέρετε αν, και που μπορώ να βρω κάτι τέτοιο εδω. (Μένω στην Αθήνα, και ψάχνω οποιοδήποτε μοντέλο)

    Σας ευχαριστώ προκαταβολικά  
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    O BDSM_lover έχει εμπειρία από ζώνες αγνότητας - έχει και σχετική φωτό εδώ - και μπορείς να τον ρωτήσεις θα ξέρει περισσότερα πάνω σε αυτό και ίσως να ξέρει και ελληνικό μαγαζί
     
  3. realmale74

    realmale74 New Member

    Γειά . Θεωρώ την cb6000 ωςτην καλύτερη ζώνη. Την έχω αγοράσει και την βρίσκω ανετη και το κυριότερο δεν διακρίνεται κάτω από τα ρούχα. Αυτήν την περιόδο δεν εχω κοπελα και αναζητώ mistress για keyholder
     
  4. PANOSPAP

    PANOSPAP New Member

    Απάντηση: Ζώνες Αγνότητας (Chastity Belts) στην Ελλάδα

    Γειά . Θεωρώ την cb6000 ωςτην καλύτερη ζώνη. Την έχω αγοράσει και την βρίσκω ανετη και το κυριότερο δεν διακρίνεται κάτω από τα ρούχα. Αυτήν την περιόδο δεν εχω κοπελα και αναζητώ mistress για keyholder

    Θα μπορουσες να μας ενημερωσεις γιαυτην την cb 6000?
    δωσε μας μερικες λεπτομερειες, ειναι επικυνδυνη , φερνει προβληματα?
     
  5. xealot

    xealot New Member

    Απάντηση: Ζώνες Αγνότητας (Chastity Belts) στην Ελλάδα

    Να ρωτήσω κάτι.Γενικά αυτές οι ζώνες δεν είναι επίπονες σε επίπεδο στύσης?Γιατι απότι ξέρω ο άνδρας έχει 5-6 φορές στύση το βράδυ όταν κοιμάται.
     
  6. Y13

    Y13 Regular Member

    α ηθελα και εγω να λυσω καποιες αποριες σχετικα με την ζωνη (μου εχει μπει στο μυαλο η αγορα μιας !)......καποιο ελληνικο λινκ καποιος με διαθεση να λυσει αποριες ? 
     
  7. Y13

    Y13 Regular Member

    .....ωριμασε πλεον η σκεψη και μεσα στις επομενες ημερες θα παραγγειλουμε (μαζι με την Κυρια μου) αυτη Birdlocked : male chastity cage in medical silicone .Μετα απο παρα πολυ ψαξιμο κατεληξα-με οτι ειναι η πιο ενδιαφερουσα προταση της αγορας,Εχει κανεις κατι σχετικο ? Ευχαριστω  
     
  8. georgefromgreece

    georgefromgreece New Member

    Απάντηση: Re: Ζώνες Αγνότητας (Chastity Belts) στην Ελλάδα

    GeorgeFromGreece
     
  9. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Απάντηση: Ζώνες Αγνότητας (Chastity Belts) στην Ελλάδα

    O έρωτας είναι η κορυφαία πράξη συγχώνευσης και αφομοίωσης από μια γυναίκα ακόμα και όταν ο άντρας είναι κυριαρχικός, στην πραγματικότητα η Γυναίκα είναι που τον καταπίνει/απορροφά/υποδέχεται/λαμβάνει και εκείνος που ενεργεί/δεισδύει/δίνει. Ο έρωτας είναι η τρίτη κορυφαία πράξη στη ζωή ενός ανθρώπου που του δίνει τη δυνατότητα να ενωθεί - συγχωνευθεί και να αφομοιωθεί από την Θηλυκή Αρχή στην Φύση. Η πρώτη φορά είναι στη μήτρα που αυτός και η πρώτη γυναίκα της ζωής του, η μητέρα του, είναι ένα σώμα. Η δεύτερη είναι η ερωτική πράξη που συγχωνεύονται εκστατικά και γεμάτοι πάθος και αγάπη κοιτώντας ο ένας στα μάτια τον άλλον και έχοντας τη δυνατότητα να φιληθούν στο στόμα (παλιά, δεν ξέρω αν ισχύει και σήμερα, η μόνη γυναίκα που αρνιόταν να φιλήσει στο στόμα έναν άντρα ήταν η πόρνη - ό,τι και αν της ζητούσε ο πελάτης του το έδινε, φιλί όμως ποτέ) και η τρίτη και τελευταία είναι όταν το νεκρό του σώμα του ενώνεται με τη Μάνα Γη. Η ζώνη αγνότητας είναι μεσαιωνικό όργανο βασανισμού που εφευρέθηκε από την καθολική Εκκλησία και στις μέρες μας επιβίωσε ως ερωτικό εξάρτημα.
     
  10. submissiveslave

    submissiveslave New Member

    Καλησπερα... Να ρωτησω εσας που πιθανοτατα καποιος θα ξερει.. για γυναικεια ζωνη που μπορω να κοιταξω γιατι ενδιαφερομαι να παρω αλλα δε ξερω που να πρωτοκοιταξω...
     
  11. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat


    Εμείς δεν ξέρουμε να σου πούμε και πολλά,
    είμεθα καλά παιδιά,
    δεν είμεθα γκούγκλιδες ή μπριτάνικες λαρούλες..
    Γκουγκλιζεσιον ζώνη αγνότις σεχ σόπι και κάτι θα
    βρεις του τύπου http://www.sextoys.gr/aameka-p-1157.html
     
  12. Y13

    Y13 Regular Member

    ...........ebay................