Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ζώνη αγνότητας απο υλικά στο σπίτι? (homemade chastity belt)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος slavetheo, στις 14 Απριλίου 2011.

  1. slavetheo

    slavetheo New Member

    Γειά σε όλους. είναι η πρώτη φορά που γράφω στο forum. Καλή αρχή οπότε ελπίζω και καλά posts να έχουμε  

    Το θέμα μου αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει ή ξέρει τίποτα είναι αν μπορεί να γίνει μια ζώνη αγνότητας (συγγνώμη, θα το λέω chastity belt,μου βγαίνουν καλύτερα μερικοί ορισμοί στα αγγλικά επειδή για χρόνια μόνο τέτοιους βλέπω στα διάφορα sites που ήμουν, απο διάφορες αφέντρες....). Μπορεί να γίνει απο απλά υλικά που μπορεί κανείς να βρεί στο σπίτι όπως διάφορα υφάσματα ή ρούχα, σχοινιά, δακτυλίδια λουκέτα κτλ κτλ.... Οι λόγοι που θα ήθελα να κάνω κάτι τέτοιο είναι πολλοί... Μια η κρίση μας (άρε Γιωργάκη..λεφτά υπάρχουν... θα του τα φαγε καμια αφέντρα  ), μια το οτι δεν θέλω κάτι τόσο εξεζητημένο ακόμα, μια ντρέπομαι να το ζητήσω στο μαγαζί κτλ κτλ...

    Δεν ζητάω φυσικά να πληρεί τα ίδια standards όπως μια επαγγελματική εργοστασίου αλλα να κάνει την δουλειά της και να μην δημιουργεί μελλοντικά προβλήματα υγείας (αρκετά σημαντικό...)
    so... όποις ξέρει κάτι ή μπορεί να σκεφτεί καμια καλή ιδέα.... ας γράψει!!!

    Σας ευχαριστώ όλους. Άντε. και πάλι καλή αρχή....  
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας απο υλικά στο σπίτι? (homemade chastity belt)

    Καλως ηλθες και καλες κατασκευες....Κυρο Γραναζη!
    Περα απο την πλακα, ωραια η ιδεα σου.
    Υπαρχουν αρκετα ....τεχνικα καταρτισμενα και γεματα φαντασια μυαλα στο forum και θα σε βοηθησουν.
     
  3. Απάντηση: Ζώνη αγνότητας απο υλικά στο σπίτι? (homemade chastity belt)

    Άκου την Αστροβροχή. Πράγματι στο φόρουμ υπάρχουν ιδιοφυίες περί τα εφευρετικά.
     
  4. slavetheo

    slavetheo New Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας απο υλικά στο σπίτι? (homemade chastity belt)

    ωραία...καλά νέα αυτά. αλλα τουλάχιστον ας απαντήσει και καμία ιδιοφυιά να ξεκινήσουμε τπτ...

    είχα βρει κανα δυο τεχνικές στο ιντερνετ αλλα στα αγγλικά χωρίς εικόνα κ κακή περιγραφή.. οπότε το πράγμα πήγε σε αποτυχία που δεν "συναρμολογούταν΄" με τίποτα ή δεν συγκρατούσε καθόλου... τεσπα.. θα περιμένω...
     
  5. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Ζώνη αγνότητας απο υλικά στο σπίτι? (homemade chastity belt)



    ...με φωναξε κανεις; 

    Γι:sleep:ργος
     
  6. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ζώνη αγνότητας απο υλικά στο σπίτι? (homemade chastity belt)

    Ναι και περιμένουμε εναγωνίως τι θα "γεννήσεις" για μια τέτοια περίπτωση!
     
  7. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ζώνη αγνότητας απο υλικά στο σπίτι? (homemade chastity belt)

      το ξυνω ωρες τωρα και στο σπιτι δεν βρισκω τιποτα...
    ...μου φαινεται θα βγω στον κηπο για καμια   !
     
  8. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ζώνη αγνότητας απο υλικά στο σπίτι? (homemade chastity belt)

    Για σκέψου λίγο τι θα μπορούσες να κάνεις αν βγάλεις το μεταλικό πλέγμα απο ενα σουροτηρι της κουζίνας και το κόψεις στο καταληλο σχήμα ανοίγώντας παραλληλα τρύπες σε τρία σημεία όπου θα δέθει το όποιο υλικο που θα την στερεωνει στο σωμα.
     
    Last edited: 16 Απριλίου 2011
  9. kati

    kati Regular Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας απο υλικά στο σπίτι? (homemade chastity belt)

    Με μια γρήγορη αναζήτηση βρήκα αυτό το οποίο πιθανώς να σου φανεί χρήσιμο

    Home Made Chastity Belts and Devices
     
  10. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Ζώνη αγνότητας απο υλικά στο σπίτι? (homemade chastity belt)



    ..σουρωτηρι;
    ...χμμμμ ...εκει κατω;
    μμμμ...
    ...pee time 


    Γι:lol2:ργος
     
  11. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Ζώνη αγνότητας απο υλικά στο σπίτι? (homemade chastity belt)

    χμμμ... εχει στο νοικοκυριο του ο ανθρωπος τετοια πραγματα;

    ...ασε ...ασε στον κηπο στον κηπο ...θα μου 'ρθει δεν μπορει!

    Γι:sweatdrop:ργος
     
  12. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ζώνη αγνότητας απο υλικά στο σπίτι? (homemade chastity belt)

    Το κλαδευτήρι!!!