Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ζώνη αγνότητας για αντρες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Hliostalaxth, στις 22 Νοεμβρίου 2006.

  1. m694f

    m694f New Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    Εχω αγοράσει την cb6000. Είναι πολύ άνετη ζώνη για να την φορά κανείς μόνιμα. Δυστυχώς δεν έχω ποιά keyholder και Mistress. Οπότε ψάχνω να βρω και όποια Mistress ενδιαφέρεται σας παρακαλώ να με δεχθεί.
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Re: Ζώνη αγνότητας (απο το βιβλίο "Η Ιστορία της ζώνης αγνότητος")

    φυλάκισε τη μάνα για του δώσουν τη γκόμενα που ήθελε ,και μετά στη γκόμενα της έβαλε και λουκέτο στο μουνάκι για να μη ξενοπηδιέτε ,απίστευτος υπηρέτης ..!
     
  3. boybis

    boybis New Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    Καταρχην καλησπερα σε ολους!ειμαι καινουργιοσ στο φορουμ και επειδη βλεπω οτι ειναι αρκετο καιρο το ποστ θα πω μονο μια αποψη.
    Η Αφεντρα Σ διαταζει και ο σκλαβος υπακουει-εγω δηλαδη.οταν μου μιλαει-οχι διαταζει,αρκει και μονο να το πει-η Αφεντρα,τοτε γινεται...η μη χρηση του πεος μου για δικη μου ευχαριστησει αλλα μονο για δικη Της ειναι.πολλες φορες παραβιασα την εντολη Της...δεν σταθηκα ικανος στο υψος μου-του σκλαβου Της-τιμωρηθηκα...αλλα με την χρηση της ζωνης αγνοτητας η εκπαιδευση μου ισως να ηταν καλυτερη.
     
  4. Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

       
     
  5. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Εναλλακτικά, προτείνεται ως λύση ο ευνουχισμός. Ησυχάζεις μια για πάντα  
     
  6. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Re: Ζώνη αγνότητας για αντρες

      
     
  7. boybis

    boybis New Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    "Εναλλακτικά, προτείνεται ως λύση ο ευνουχισμός. Ησυχάζεις μια για πάντα"
       
    καποτε πριν παρουμε τους ρολους μας,μου ειχε πει η συγκεκριμενη κοπελα μεταξυ αστειου και σοβαρου
    <δεν θα πηγενεισ με την μια και την αλλη,μολισ θα κανουμε παιδια θα σε ευνουχισω αλλοστε δεν το χρειαζεσαι αλλο?>
    ακομη και σημερα τα τοτε λεγομενα τησ με  
    απλως υπαρχει το επειχηρημα σωτηρια για μενα δικη τησ ικανοποιηση απο εμενα
     
  8. katerina0

    katerina0 New Member

  9. just yours

    just yours New Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    γνωμη μου ειναι οτι ενας συνηδητοποιημενος σκλαβος δεν τη χρειαζεται γιατι δε μπορει να αγγιξει αλλη εκτος την ιδιοκτητρια του.με αυτην εχει ταυτιστει κ δεν ζει μακρια της.ετσι το σκεφτομαι εγω τουλαχιστον.παιδια ειμαι καινουργιος εδω.γιαννης κ ελπιζω να περασουμε ομορφα. 
     
  10. jim28

    jim28 Regular Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    Yπάρχει κάποιος άνδρας υποτακτικός που να έχει φορέσει cb - 2000 ή την cb - 6000?
    Για πόσες μέρες?
    Πώς αισθανόταν?
     
  11. fitboy86

    fitboy86 New Member

    Απάντηση: Re: Ζώνη αγνότητας για αντρες


    καλησπερα παιδια ειμαι καινουργιος στο χωρο και θα θελα να ρωτησω με ποιο τροπο μετρας το πεος ωστε να παρεις το σωστο μεγεθος....ευχαριστω
     
  12. vanesa

    vanesa Regular Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για αντρες

    σου δημιουργεί κάποιο πρόβλημα υγείας αν φοράς ζώνη αγνότητας?