Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ζώνη αγνότητας για αντρες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Hliostalaxth, στις 22 Νοεμβρίου 2006.

  1. agent!

    agent! Regular Member

  2. bakerman

    bakerman New Member

     

    Συνημμένα Αρχεία:

  3. bakerman

    bakerman New Member

    να και φωτο το φοραω εγω
     
  4. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Μιας κ στη φωτογραφια δεν πολυφαινεται, φορας το ιδιο που εχει μπει κ στο βιντεακι; το κλουβι για το πεος ειναι μεταλλικο ή πλαστικο;
     
  5. bakerman

    bakerman New Member

  6. xaris567

    xaris567 New Member

    100% είναι έτσι
     
  7. bilycd

    bilycd New Member

    Καλημερα το φοραω ηδη 6 ημερες και δεν εχω κανενα προβλημα που βγαινω εξω!!! εχω σκοπο να το φοραω για μηνες!!!
     
  8. bilycd

    bilycd New Member

     

    και δια του λογου του αληθες!!!!
     
  9. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Εγώ, πάντως, θα το φορουσα αν θα το'θελε η γυναίκα μου. Και, μάλιστα, η φαντασιωσεις μου πάνε πιο μακριά: θα'θελα να πάμε στην παραλία γυμνιστων και εγώ να φοράω τέτοια ζώνη.
     
  10. kathreuths

    kathreuths New Member

    Εντάξει respect! Μόλις πήγες το θέμα έκθεσης σε δημόσιο χώρο σε εντελώς άλλο επίπεδο!! Πες και άλλα.. Δίνεις καλές ιδέες !!     
     
  11. trterterterterter

    trterterterterter Speak the words that drag me to surrender!

    Όχι μην πείς άλλα!!!! Άντε να ξεπλύνεις την άμμο και το αλατόνερο απο εκεί μέσα! Αν δε χωθεί και κανένα πετραδάκι την έκατσες! Δεν είναι όπως το παπούτσι που το τινάζεις και φεύγει!
     
    Last edited: 8 Σεπτεμβρίου 2018
  12. kathreuths

    kathreuths New Member

    Έλα τώρα που θα σε χάλαγε ...