Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ζώνη αγνότητας για γυναίκες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος crystal angel, στις 16 Απριλίου 2007.

  1. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Απίστευτα διαστροφική σκηνή KyriosG!  
    Και μια υπέροχη φαντασίωση...

    Και ας μην ξεχνάμε και το Μέρος ΙΙ, όταν η τσούλα θα πρέπει να Σου αποδείξει πως ήταν φρόνιμη καθ' όλη την διάρκεια της ημέρας...

    Είναι πολύτιμες οι στιγμές, όταν θα είναι στα γόνατα και θα σου ορκίζεται αθώα πως δεν έγινε τίποτα, ενώ ταυτόχρονα θα αποστρέφει δειλά το βλέμμα της από τα χέρια Σου, και το crop που θα κρατάς κοντά στο πρόσωπό της, ενώ θα κοιτά με την άκρη του ματιού της τα αντικείμενα δίπλα σου, πάνω στο τραπέζι: δεσμά, φίμωτρα, τα παιχνίδια της, μαστίγια... Και θα αναρωτιέται...

    Και τότε, αφού την ρωτήσεις αν είναι απολύτως σίγουρη πως λέει την Αλήθεια, και απαντήσει "Ναι" με όση αυτοπεπίθεση της έχει μείνει, τότε πατάς το 'Play' στο βίντεο...!
     
  2. G_E

    G_E Contributor

    Ευχαριστώ. Με τιμάτε  

    Οπως και η συνεχειά της - κανουμε καλό team
     
  3. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Ζώνη αγνότητας για γυναίκες

    Πολύ έξυπνο σενάριο ζηλεύω την φαντασία σας ΚύριοςG 
     
  4. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για γυναίκες

    Δεν θα ήθελα να είμαι στην θέση της.   
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    εγώ θα ήθελα και θα έλεγα και ψέματα  
     
  6. Gandalf

    Gandalf Storyteller, Rebel, Mentor

    Απάντηση: Re: Ζώνη αγνότητας για γυναίκες

    Χμ... KyriosG
    Όχι, της μετρητοίς, όχι. Επί πιστώση θα το χρησιμοποιήσουμε  

    PS: Το βίντεο αντικαταβολή!!
     
  7. jim28

    jim28 Regular Member

    ΤΟ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΖΩΝΗ ΑΓΝΟΤΗΤΑΣ ΣΕ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΜΟΥ.!
     
  8. Melissokomos

    Melissokomos New Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για γυναίκες

    Το ζητημα .θεωρο .ειναι καθαρα εγκεφαλικο .Γνομη μου .
    Τα υπολιπα , ειναι κουβεντες .
     
  9. Zondag

    Zondag Regular Member

    Φοβερό μέσο απόλυτου ελέγχου της γυναικείας σεξουαλικότητας...Δεν έχει καμμια σχέση με φόβο κερατώματος η υπόθεση...Λειτουργεί καθαρά σε εγκεφαλικό επίπεδο και για τους δύο αλλά πιστευω ότι θα είναι φοβερά αποτελεσματική και για την εκπαίδευση της σκλάβας,αφού η μισή υπόθεση σε αυτό είναι να κρατάς τη σκλαβα σε συνεχή έξαψη,ένα κλικ κυριολεκτικά πριν τον οργασμό,ελέγχοντας απολυτα και με σκοπιμότητα πότε και αν θα της επιτρέψεις να τον έχει. Δεν υπάρχει πιο διεγερτικό θέαμα απο αυτό μιας γυναίκας που εκλιπαρεί για τον οργασμό της.Η ζώνη εξασφαλίζει τον απόλυτο έλεγχο της λίμπιντο της σκλάβας και είναι μαζί και ένα καλό reminder του status της.

    Είπα πιστευω γιατί δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ σε καμμία,αλλά όσο το σκέφτομαι δεν μου μενει καμμιά αμφιβολία για την αποτελεσματικότητα του,και ναι θα το έκανα σίγουρα.
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Ενδιαφέρουσα και πλήρης άποψη. Η σωματοποίηση της συνεχούς διέγερσης με δέσμευση της δυνατότητας οργασμού. Και συγχρόνως ο - κάποιος - κίνδυνος, η πιθανότητα έκθεσης. Όσο δεν παίρνει λογικό μου φαίνεται.
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    ΑΝΩΝΥΜΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΖΩΝΗΣ ΑΓΝΟΤΗΤΑΣ
    http://www.agra.gr/searchl.asp?ID=256

    Ένα βιβλίο σχετικό με το θέμα.

    Σε συνδυασμό με κάποιο προσαρμοσμένο δονητή , θα ήταν ανάρπαστό. Ιδίως αν είχε και ασύρματο τηλεχειριστήριο.
     
  12. fotis

    fotis New Member

    Απάντηση: Ζώνη αγνότητας για γυναίκες

    Παιδια εχω τον τροπο να σας φτιαξω ζωνες, σαν τις μεταλλικες που υπαρχουν στο δικτυο. το προβλημα ειναι το μετρημα...αν εχει κανεις καμια ιδεα...