Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ζώνη αγνότητας στην πραγματικότητα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος _DaRkNiGhT_, στις 21 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. bilycd

    bilycd New Member

    Καλημερα το αγορασα την Πεμπτη και δεν το βγαζω απο πανω μου οπου και να παω οτι και να κανω!!! αισθανομαι απλα υπεροχα και μου αρεσει να μου τον βγαζει η αφεντρα η ο αφεντης μου για να μου το μαστιγωνει για να μαθει να μην σηκωνεται!!!
     
  2. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Πρεπει να ειναι πολυ ομορφο αυτο το συναισθημα...

    Ποσο μαλλον οταν γινεται τροπος ζωης!!!
     
  3. bilycd

    bilycd New Member

    Συμφωνω απολυτα μαζι σου...πρεπει να το θελεις πολυ για να το κανεις αυτο!!!
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μάλιστα, πολύ ωραία και πως καταφέρνει στ' αλήθεια να μάθεις να μην εχεις στύση, νταξ το μαστίγωμα εμποδίζει να ξεσηκώνεται, είναι λίγο κάπως να περιορίζουμε την καύλα μας, εκτός κι αν παίζει εξευτελισμός.
     
  5. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Η αληθεια ειναι οτι το θελω παρα πολυ!!!
     
  6. bilycd

    bilycd New Member

    Χρειαζετε καποιο διαστημα για να υπακουσει αλλα στο τελος υποκυπτει!!
     
  7. bilycd

    bilycd New Member

    Τοτε μην κολλας...καντο και το μονο που θες ειναι να το απολαμβανεις ΕΣΥ!!!
     
  8. KostasFyk

    KostasFyk New Member

    θελω κ εγω