Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Ανάκριση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Seduction, στις 29 Σεπτεμβρίου 2010.

  1. Seduction

    Seduction Regular Member

     

    Πέρασε τη πόρτα διστακτικά

    Το διάβασα στα μάτια της. Προσπάθησε μάταια να κρυφτεί σε ένα χαμόγελο άνεσης.

    Το είχε ξανακάνει, αλλά τώρα «γνώριζε» πως θα ήταν αλλιώς.

    Το συζητάγαμε για μέρες στο msn. Οι απαντήσεις μου στα ερωτήματα που έθετε την βύθιζαν περισσότερο στην άγνοια για το τι θα συμβεί. Δεν μπορούσε να αντιληφθεί τι είναι νευρομυικός πόνος, δεν είχε ξανακούσει για εικονικό πνιγμό…

    Το ήθελε όμως. Της ερέθιζε το μυαλό για πολλά χρόνια, η ιδέα της ανάκρισης.

    Δεν φοβόταν τον πόνο, αλλά το άγνωστο. Και αυτό ακριβώς την έκανε να δεχτεί να το ζήσει. Με εμπιστευόταν

    Το πλαίσιο δεν άφηνε περιθώριο σκέψης. Τέσσερα πράγματα ήταν μόνο γνωστά.
    Mια πληροφορία - Αποκρυπτογραφημένη σε συγκεκριμένο χρόνο - Ρητή διαταγή να μη την αποκαλύψει - Oτι και αν συμβεί
    Tέσσερις ώρες ανάκριση
    Χωρίς safeword
    Εάν θα σπάσει, η τιμωρία θα ήταν πολύ σκληρή.

    Πίστευε ότι δεν θα σπάσει. Ότι θα αντέξει. Ήξερε ότι θα σπάσει.

    Χαμογελούσε και έμοιαζε να είχε ξεχαστεί, όταν αιφνίδια η εσωτερική κόψη της παλάμης μου την έσφιξε στο λαιμό σηκώνοντας την όρθια.

    Πάγωσε. Ο ήχος του σπασμένου γυαλιού από το ποτήρι της στο πάτωμα, σκέπασε το ξεφωνητό της.

    Την οδηγούσα ορμητικά προς τα πίσω αμίλητος. Έβλεπε κάποιον άλλο.

    Αμηχανία…

    Η νευρικότητα της αυξήθηκε όταν ένιωσε το ψύχος του δωματίου που μπήκαμε. Όσο την τοποθετούσα στον επικλινή πάγκο με την πλάτη της προς τα μένα, πρόλαβε να δει μόνο ένα ρολόι τοίχου. Ακριβώς μπροστά της. Η ώρα έδειχνε 00:43, όταν το βρεγμένο ύφασμα της στέρησε την όραση.

    Αισθητηριακή έλλειψη πρώτη. Οι συναισθηματικές συνέπειες είχαν αρχίσει να εμφανίζονται.

    Ανησυχία…

    Η στάση της δεν ήταν περιοριστική. Όχι ακόμα. Θα πέρναγε αρκετή ώρα για να την ετοιμάσω.

    Τέντωσα τα χέρια της προς τα κάτω. Το κορμί της ανατρίχιασε στην αίσθηση του ατσαλιού στους καρπούς της. Δυο κλικ ακούστηκαν σχεδόν ταυτόχρονα και οι χειροπέδες την ασφάλισαν στο εμπρός μεταλλικό σημείο του πάγκου.

    Είσαι έτοιμη; της ψιθύρισα

    -Ναι μου απάντησε κοφτά

    Η πυγμή που θέλησε να δώσει στον τόνο της φωνής της, εξανεμίστηκε με την πρώτη πίεση από τον αντίχειρα μου στη κατάφυση του δικέφαλου βραχιόνιου της.

    Άγνωστος πόνος. Δεν πρόλαβε να τον επεξεργαστεί. Το χαστούκι μου στο πρόσωπο της, έκοψε απότομα τη σκέψη της. Και αυτό πρωτόγνωρο. Follow through slide 45 καθοδικών μοιρών! Διαπεραστικός πόνος. Ανεξοικείωτος…

    Ελαφριά νοητική σύγχυση

    Είσαι έτοιμη; Ξαναρώτησα. Πάλι ψιθυριστά, χαϊδεύοντας απαλά το πονεμένο μάγουλο της

    -Είμαι μαλάκα, φώναξε

    Ταύτοχρονο πρεσάρισμα παλάμης 90 από τα αριστερά - και πίεση 45 μοιρών με το δείκτη μου δεξιά, στη μαστοειδή απόφυση της. Αυτή η μικρή περιοχή κάτω από το αυτί κάνει θαύματα όταν τη ζουλήσεις με τον κατάλληλο τρόπο.

    Είσαι έτοιμη;

    -Νομίζω ψέλλισε.

    Το ηχηρό όχι μου, την καθήλωσε.

    Δεν είσαι ακόμα έτοιμη. Το χαστούκι μου την ξάφνιασε.

    Σιγή.

    Στο επόμενο λεπτό μέτρησα 20 αναπνοές της. 5 περισσότερες από ότι στην ηρεμία της, αλλά με παύσεις.. Όμορφα

    Δεν ήταν ακόμα η ώρα να κάνω την ανάσα της πολύ γρήγορη. Την ήθελα συγκεντρωμένη…, προς το παρόν.

    Το κάτω ατσάλινο σκέλος του ψαλιδιού άγγιξε τον αυχένα της. Ο ήχος από το ανοιγόκλειμα του, και η αίσθηση του κοψίματος της μακό μπλούζας της, την έκαναν να ριγήσει. Η κίνηση σταθερή, αργή.

    Συνεχίζεται...
     
    Last edited: 30 Σεπτεμβρίου 2010
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    ενδιαφέρων εκκίνηση
     
  3. chienne royale

    chienne royale Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Πολυ ωραια η γραφη σου...
    Περιμενουμε με αγωνια τη συνεχεια....
     
  4. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Το μεσημερι διαβασα τις πρωτες γραμμες της ιστοριας στο νημα "150 λεξεις" και αυτο που μου αφησε ηταν μια σκεψη:
    ερεθιστικες εικονες πριν καν ξεκινησει η ανακριση, μου αρεσει 
    Τωρα διαβαζω τη συνεχεια της, και ενω οι εικονες που περιγραφονται εξακολουθουν να ειναι ερεθιστικες, υπαρχει κατι που με φοβιζει.
    Δεν μπορω να προσδιορισω τι ακριβως. Οχι ακομα τουλαχιστον.
    Θα επανελθω μετα το τελος της ιστοριας λοιπον. 

    Υ.Γ. Seduction, oμορφη γραφη, αναμενω τη συνεχεια!
     
  5. Seduction

    Seduction Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Είχε αρχίσει να ηρεμεί πάλι. Ωραία…

    Δεν φορούσε σουτιέν. Η πλάτη της, το ίδιο θελκτικό κομμάτι του όμορφου κορμιού της.

    Άναψα τσιγάρο. Έμεινα για λίγο να την κοιτάω. Ποθητή γυναίκα. Απ’ αυτές που μόλις τις βλέπεις, σκέφτεσαι «Ναι, αυτή θέλω να την κάνω να γονατίσει μπροστά μου»

    Έφερα στο νου μου τις συνομιλίες μας στο msn. Ήταν πολύ άνετη. Με πείραζε. Αν μου πάρεις το μυστικό να μου τρυπήσεις τη μύτη.

    Χαμογέλασα.

    Κοίταξα το ρολόι. Τράβηξα μια βαθειά ρουφηξιά ακόμα και το άφησα να πέσει στο πάτωμα. Το πάτησα και μαζί του σβήστηκε και το χαμόγελο μου.

    Ήταν ακόμα με το παντελόνι της. Έπιασα το balisong. Ο γρήγορος μα συγκεκριμένος ήχος του ανοίγματος του, διατάραξε την ησυχία. Δεν κατάλαβε τι ήταν, αλλά ένιωσε ότι κάτι γίνεται, ότι κάτι θα γίνει.

    Παρέμεινε ακίνητη, αλλά διέκρινα το σφίξιμο στο πρόσωπο της.

    Της έβγαλα τα παπούτσια. Και τις κάλτσες. Σχεδόν ευλαβικά. Έπιασα την άκρη του παντελονιού της. Η κοφτερή λάμα, έκοψε το τζίν σαν χαρτί. Σταμάτησα στον απαγωγό της.

    -Τι κάνεις; To αγαπημένο μου τζιν. Νόμιζα ότι θ’ αλλάξω πριν αρχίσουμε, το παλιό είναι στη τσάντα μου.

    Δεν απάντησα. Οι οδηγίες μου, είχαν σταλεί από την προηγούμενη και ήταν ξεκάθαρες. «Θα έχεις μαζί σου ρούχα για να φορέσεις όταν τελειώσουμε»

    -Τι στο διάολο κάνεις; ξαναρώτησε

    Συνέχισα αργά έως τη μέση της. Επανέλαβα το ίδιο από την άλλη μεριά. Ένα μαύρο στρινγκ πρόσθετε στον όμορφο κώλο της. Τον ψηλάφησα. Ήταν σφιχτός και στητός.

    Αμίλητη…

    Της άνοιξα λίγο τα πόδια. Τράβηξα τη μέση του εσώρουχου και το ανέβασα ψηλά. Το σταθεροποίησα εκεί με αδιαφανή βιομηχανική ταινία. Μπήκε ανάμεσα στα μουνόχειλα της. Τα άγγιξα ελαφρά. Σχεδόν ανεπαίσθητα, Ηταν μούσκεμα.

    Αναμενόμενο..

    Κατευθύνθηκα στο τραπέζι. Aνοιξα τη βαλίτσα. Γεμάτη toys και tools

    Διάφορα but plugs, nipple clamps, breast vice crusher, thumbcuffs, nylon και bamboo cane, double strap, riding crop, μια σειρά από δερμάτινα και μια από ξύλινα paddles, flogger rattan, nine tail flogger, leather braides leash…

    Tι μαλακίες είναι αυτές που έχω μαζέψει, σκέφτηκα. Είχα χρόνια να την ανοίξω. Κάποιες αναμνήσεις πέρασαν σαν αστραπή από το μυαλό μου. Μόρφασα κοροϊδευτικά. Ημουν και εγώ νιος κάποτε.

    Πήρα μόνο μια χειροπέδα για τους αντίχειρες, το bamboo cane, το crop. Για μια στιγμή κοίταξα το nine tail flogger. Oχι, ήταν κακό αυτό.

    Εκλεισα τη βαλίτσα και μαζί της σφαλίστηκαν και οι θύμησες μου.

    Ότι άλλο χρειαζόμουν το είχα στη “σακούλα”.

    Την πλησίασα. Της φόρεσα τα ακουστικά. Πάτησα play.

    Αισθητηριακή έλλειψη δεύτερη.

    Σίγουρα ξαφνιάστηκε. Θα είχε ακούσει για παράφωνους ήχους σε ισχυρή ένταση και εγώ δεν ξέρω για τι άλλο. Σαδιστικές μπούρδες.

    Στα αυτιά της έφτασε ιδιαίτερη μουσική.



    Ψηλός-χαμηλός ήχος, δυνατά-σιγά. Επεξεργασμένη ηχοζωγραφική διάρκειας 30 λεπτών. Με ηχογραφημένα 2 μηνύματα. Ενα κάθε 10 λεπτά.

    Είχε ξεχαστεί, όταν το crop έπεσε απότομα στους μεγάλους γλουτιαίους της. Αν και συνηθισμένος τόπος, από τα πρώτα μου βήματα έμαθα ότι χρειάζεται προσοχή. Τα χτυπήματα απαιτούν ακρίβεια. Ο μεγάλος γλουτιαίος είναι ο μεγαλύτερος μυς στο ανθρώπινο σώμα και συνυπεύθυνος για την καλή στήριξη της σπονδυλικής και την κίνηση του μηρού.

    20 χτυπήματα. 10 στον κάθε γλουτιαίο. Σχεδόν εναλλάξ. Συγκρατημένα.

    Έβαλε τα γέλια

    -Τι σόι ανάκριση είναι αυτή; Δεν θα με ρωτήσεις τίποτα; Παιδική χαρά είσαι ρεεεε…

    Ομορφα. Στους ψαράδες είναι γνωστό. Το δόλωμα έχει αξία μόνο αν κάνει το ψάρι να το τσιμπήσει.

    Και αυτή, αν και νωρίς ακόμα, είχε ανοίξει το στόμα της επικίνδυνα λαίμαργα.

    Δεν ήταν sub μου. Hταν φίλη. Θηλυκό με ξεχωριστό πνεύμα και ανοιχτό, ακομπλεξάριστο ερωτισμό. Ελεύθερη αλλά επιλεκτική στις προκλήσεις. Παλιά στο χώρο. Εχει κάνει πολλά. Αγνοούσα τις περισσότερες λεπτομέρειες αλλά το γνώριζα. Ένα από τα "βίτσια" της ήταν να περνάει καλά μέσα από διαδικασίες που της έδιδαν να γευτεί, ακριβώς το αντίθετο.

    Αυτό ακριβώς θα κάναμε σήμερα. Θα περνούσαμε ΚΑΛΑ

    Συνεχίζεται...
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    κάτι μου λέει πως τη βαλίτσα την είχε ανοίξει το προηγούμενο βράδυ ..  

    anyway keep going  
     
  7. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Μμμμμμμμ......εικονοπλάστης είσαι SED.
    Εννιά παρά είκσι στο γραφείο να διαβάζω μιά τέτοια ιστορία....
    Αδημονώ γιά τη συνέχεια.
    Μην αργείς σε παρακαλώ
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Ουφ... ζέστη!!!!

    Περιμένουμε τη συνέχεια  
     
  9. Απάντηση: Η Ανάκριση

    χμ...όμορφες εικόνες...
    αυτή η μικρή λαίμαργη μου θυμιζει εμένα
    κι εγώ κάπως έτσι θα αντιδρούσα.. ((*_*))

    ( είμαι στο γραφείο, και μοιάζω σαν χεντάι άνιμε.'Εχω κοκκινήσει με τα όσα διαβάζω,και λαμπυρίζουν τα μάτια μου τρελά;-) )
     
  10. Kitty

    Kitty Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Πολύ ωραία η ιστορία,τα σημεία που της κλείνεις τα μάτια και της βάζεις μουσική για να μην ακούει ειναι απίστευτα,ο απόλυτος αποσυντονισμός...αναμένουμε την συνέχεια:nod:
     
    Last edited: 30 Σεπτεμβρίου 2010
  11. Seduction

    Seduction Regular Member

    Απάντηση: Η Ανάκριση

    Ευχαριστώ όλες τις κυρίες, τον φίλο Arioch και τον blindfold για τα σχόλια τους.

     

    Αφησα το crop πάνω στη μέση της και την πλησίασα.

    Εδειχνε πολύ χαλαρή. Έδειχνε να είχε βγει από το mood της αρχικής ανησυχίας.

    Ωραία. Η ετοιμασία θα κρατούσε λίγο ακόμα.

    Παιχνίδι με τις αισθήσεις της και περισπασμός ήταν ένα από τα βασικά concept.
    Σε σημείο που θα την μπέρδευε. Αδιόρατα και ακαθόριστα, αλλά ταυτόχρονα καθοριστικά.

    Οξύμωρο. Δύσκολο, αλλά ξεχωριστά καβλωτικό.

    -Ποτέ δεν θα μου πάρεις το μυστικό. Τελικά είσαι πολύ εύκολος, μου είπε.

    Στην ώρα της. Είχε ακούσει το πρώτο μήνυμα. Η σωστή αντίδραση.

    2 σταγόνες άρωμα μαστίχας κάτω από τη μύτη της. Το δυνατό και συμπυκνωμένο άρωμα της, θα εξυπηρετούσε το σκοπό του

    Αισθητηριακή έλλειψη τρίτη.

    -Κάνε ότι θέλεις. Δεν με νοιάζει…

    Ο τόνος της φωνής της είχε αλλάξει. Κάτι την προειδοποιούσε μέσα της. Ηταν έξυπνη. Ολο αυτό ήταν πολύ καλόβολο για να δένει με όσα είχαμε πει στο msn.

    Αρπαξα τα μαλλιά της και ανέβασα το κεφάλι της σε όρθια θέση. Με τον αντίχειρα και το μέσο δάχτυλο την πίεσα ανάμεσα στον γελαστήριο και τον βυκανητή. Το στόμα της άνοιξε. Η πίεση σε εκείνο το σημείο δεν της επέτρεπε να κλείσει το στόμα της. Πολύ σύντομα θα ήθελε να το κλείσει.

    Ηταν η ώρα να ετοιμάσω τους γευστικούς κάλυκες της. Λίγο σιρόπι ζάχαρης στο μπροστινό μέρος της γλώσσας, λίγο αλάτι στα πλαϊνά μέρη της, ξύδι δεξιά και αριστερά στα αμέσως βαθύτερα εγκάρσια τμήματα και ελάχιστη ασπαρτάμη ανακατεμένη με ελληνικό καφέ στο βάθος.

    Οι ανιχνεύσεις των γεύσεων αμέσως έδωσαν το μήνυμα στον εγκέφαλο της και άρχισαν να τον μπερδεύουν. Γλυκό, αλμυρό, ξινό και πικρό ταυτόχρονα. Κάτι που σίγουρα είναι εντελώς ξένο στον καθένα.

    Αισθητηριακή έλλειψη τέταρτη.

    Ταραχή και σαστισμάρα.

    Αποσυντονισμός.

    Λίγο πριν την απόλυτη σύγχυση. Ομορφα.

    Πήρα τα δάχτυλα μου από το πρόσωπο της. Η αηδία ζωγραφίστηκε πάνω του. Αρχισε να φτύνει νευριασμένη, αλλά όχι να βρίζει. Άρχισε να καταλαβαίνει

    -Σε παρακαλώ. Θέλω νερό. Θα κάνω εμετό

    Έφτυσε κι άλλο και έμεινε με ανοιχτό το στόμα. Δεν μπορούσε να με ακούσει. Δεν ήξερε που βρισκόμουν και τι ετοιμάζομαι να κάνω.

    Η ετοιμασία της είχε ολοκληρωθεί. Ήρθε η ώρα να αρχίσουμε.

    Τα ούρα μου άρχισαν να γεμίζουν το στόμα της. Το έκλεισε και έστρεψε το κεφάλι της αριστερά. Συνέχισα να τη πλημμυρίζω, στο μαλλί της, στον αυχένα της… Κύλησαν στο λαιμό και στη πλάτη της. Γύρισε πάλι προς το μέρος μου με το στόμα της ανοιχτό.

    Ομορφα.

    -Λίγο νερό. Σε παρακαλώ.

    Της αφαίρεσα το εσώρουχο της, σχίζοντας το. Κρατώντας το στο χέρι μου, πλησίασα τη «σακούλα».

    Πήρα ένα μεγάλο δονητή και μια μεσαία σφήνα. Την πλησίασα.

    Της άνοιξα τα πόδια. Ακολούθησε την κίνηση μου αδιαμαρτύρητα. Ο δονητής ακολούθησε αισθησιακά τη γραμμή του ποδιού της και άγγιξε στη κλειτορίδα της. Ηλεκτρίστηκε. Αρχισα να παίζω μαζί της. Η δόνηση στο 2. Συνέχισα για ώρα και μετά στα μουνόχειλα της. Τα διέσχιζα αργά από πάνω ως κάτω και αντίστροφα, χωρίς να τον βάζω μέσα της. Η δόνηση στο 3. Στο 4. Το μουνί της ανταποκρίθηκε αμέσως, πολύ γρήγορα ακολούθησε και το σώμα της.

    -Βάλτο μέσα μου. Χώστο στο μουνί μου

    Συνέχισα την ίδια διαδικασία για λίγο ακόμα. Η δόνηση στο 6.

    -Δως το μου. Γάμα με. Σχίσε με

    Τον σταθεροποίησα με ταινία στον προσαγωγό της με την κεφαλή του να πιέζει ελαφρά την πρησμένη κλειτορίδα της. Ανοιξα τα κωλομάγουλα της. Εφτυσα στην κωλοτρυπίδα της. Βύθισα απότομα ένα δάχτυλο μου στον κώλο της. Δεν πόνεσε. Της άρεσε. Μετά δεύτερο και γρήγορα τρίτο. Η κάβλα της ήταν πλέον σε κάθε κύτταρο του κορμιού της.

    Εχυσε με σπασμούς χωρίς να πει τίποτα.

    Ωθησα τη σφήνα απότομα στον κώλο της. Ηταν έτοιμος από ώρα να τη δεχτεί.

    Εκλεισα τη δόνηση και σκούπισα όλα τα υγρά της με το εσώρουχο. Το μικροσκοπικό στρινγκ της γέμισε όλο με τις εκκρίσεις της ηδονής της

    Είχε γύρει το κεφάλι της στο πάγκο. Ηταν ανικανοποίητα ικανοποιημένη. Της το έβαλα στο στόμα. Πήρε τη γεύση της κάβλας της. Της έκλεισα το στόμα αφήνοντας το μέσα του και το σφράγισα με tape.

    Κάθησα στη καρέκλα, άναψα ένα τσιγάρο και την κοίταζα. Είναι πολύ όμορφη η πουτάνα.
    Η άκρη του ματιού μου, κατευθύνθηκε στο ρολόι.

    Είχαμε πολλή ώρα ακόμα…

    Συνεχίζεται...
     
  12. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Αυτο το κομματι δεν μου αφησε ουτε φοβο,
    ουτε δευτερες σκεψεις, παρα μονο καβλα 
    Ενα μελανο ισως σημειο ειναι η αναμειξη των γευσεων,
    κατι που δεν μου εχει τυχει ποτε.
    Δεν ξερω πως θα αντιδρουσα, μαλλον οπως εκεινη.
    Εχμ, Seduction μας αναβετε καλα καλα,
    και μετα πετατε ενα "συνεχιζεται"!!!!
    Αυτο ειναι σαδισμος να ξερετε....ουφ!!!