Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Απόλυτη καύλα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 2 Αυγούστου 2009.

  1. Ricardo

    Ricardo Staff Member

    Με λένε Γιάννη είμαι 35 ετών και παντρεμένος. Η σεξουαλική μου ζωή με την γυναίκα μου είναι πολύ καλή. Δεν έχω παράπονο και γαμιόμαστε όποτε μας δίνεται η ευκαιρία και μπορούμε.
    Θα περίμενε κανείς ότι είμαι ένας ευτυχισμένος άνθρωπος. Η διαφορά είναι οτι εκτός από το συζυγικό sex μου αρέσουν και άλλα πράγματα λίγο πιο kinky και πιο προχωρημένα. Ναι είμαι ευτυχισμένος αλλά ψάχνομαι και αυτό είναι αλήθεια.
    Για το κάνω πιο ξεκάθαρο μου αρέσει πολύ να ασχολούμε με τον κώλο μου. Μην καταλάβετε οτι γουστάρω να πηγαίνω με άντρες. Εκείνο που με ανάβει περισσότερο είναι μία γυναίκα να παίζει με το κώλο και περισσότερο με την τρύπα μου.
    Απο μικρός κάβλωνα με το να παίζω μαλακία και με το άλλο χέρι να χαιδεύομαι απο πίσω.
    Με τα χρόνια ποτέ δεν βρήκα μια κοπέλα να δείχνει ενδιαφέρον σε αυτό το σημείο.
    Αυτό άλλαξε πριν από 1 χρόνο περίπου όταν έκανα μια εξωσυζυγική σχέση με μία συνάδελφο. Με την Αννα βρεθήκαμε στο κρεβάτι και από την πρώτη στιγμή έκανε ξεκάθαρο οτι της άρεσε η αντρική κωλοτρυπίδα.
    Τι να πώ..... την έγλειψε, την πήρε, της έκανε οτι ήθελε.
    Δεν βρισκόμαστε συχνά αλλά όποτε γίνεται κάθε φορά είναι και καλύτερα.
    Την τελευταία φορά ήταν πρίν από 15 μέρες.
    Η γυναίκα μου με το παιδί βρίσκονταν διακοπές στο χωρίο και εγώ ήμουν μόνος στο σπίτι γιατί είχα δουλειά.
    Εκέινο το βράδυ λοιπόν μόλις γύρισα από το γραφείο ξεντήθηκα και έμεινα γυμνός στο σπίτι. Μου αρέσει να είμαι γυμνός όταν δεν είναι κανένας εκεί.
    Είχα μια έντονη ερωτική διάθεση εκείνο το βράδυ και το μυαλό μου άρχισε να δουλεύει πρόστυχα. Μπήκα και έκανα μπάνιο αλλά όχι μόνο αυτό έκανα και ένα καλό κλύσμα να καθαρίσω την τρύπα μου. Η αίσθηση του νερού να με γεμίζει και το άδειασμα μετά είναι πολύ καβλωτκή αίσθηση και την ένιωσα όλη. Αφού καθαρίστικα καλα, βγήκα και έκατσα στο μπαλκόνι.
    Γυμνός στο μπαλκόνι...μμμ...η τέλεια κάβλα....να περνάει ο κόσμος απο κάτω και εγώ κρυμμένος να αρχίσω να χαιδεύομαι.
    Το πρόστυχο μυαλό μου άρχισε να δουλέυει σαν τρελό... Αρχισα να χαιδεύω απαλά την τρύπα μου...ηταν μαλακή από το κλύσμα προηγουμένως...σχεδόν βελούδινη....
    Η ζέστη της βραδυάς και κάψα της κάβλας με είχε εξιτάρει.....
    Αρχισα να κωλοδαχτυλιάζομαι...εκεί στην πολυθρόνα....σαν πουτάνα...
    Παίρνω το κινητό και στέλνω μύνημα στην Αννα λέγοντάς της τι έκανα. Εστελνα μηνύματα και παράλληλα εβαζα δάχτυλο πίσω μου. Ζαλιζόμουνα από την κάβλα. Κάποια στιγμή μπήκα μέσα και πήρα τον δονητή που έχουμε με την γυναίκα μου...εκατσα πάνω του....μμμμμ....ήταν απίθανα....παρακαλούσα να ήταν δίπλα μου η Αννα....της το είπα...
    - Μακαρι να ήσουν εδώ μωρό μου..
    - Θέλεις να έρθεις? Αλλα κοίταξε μην χύσεις..τα θέλω εγώ.
    Δεν περίμενα πολυ, σηκώθηκα φόρεσα ένα παντελόνι χωρίς εσώρουχο και ένα μπλουζάκι και έφυγα. Η κάβλα μου ήταν τεράστια....στο αμάξι μέχρι να πάω σπίτι τις χαιδευόμουνα από κάτω.
    Εφτασα και μπήκα μέσα....η Αννα φορούσε μόνο ένα διάφανο νυχτικο...γυμνή από κάτω.
    Δεν πρόλαβα να μπώ και με βούτηξε η Αννα...μου κατέβασε το παντελόνι και έπεσε με τα μούτρα στην πούτσα μου.....εγλειφε με μαεστρία.
    - Ελα εδώ κάβλα μου....
    Γυμνός πλέον την ακολούθησα..και με πήγε στην κουζίνα..
    - Δεν έχω φάει σήμερα..και πεινάω....
    Αμέσως με ξάπλωσε στο τραπέζι της κουζίνας ανάσκελα...και με ανοιχτά τα πόδια χώθηκε στην κωλοτρυπίδα μου....Ουράνιο άγγιγμα...με έγλειφε με μανία...με έτρωγε...με ρουφούσε...
    - Πως είναι η τσουλίτσα μου? Μου έλεγε..
    - Μμμμμ .....καβλα είναι...φάε με....κάνε με οτι θες....
    Πήρε τα χέρια της και αρχισε να με παίρνει με τα δάχτυλα...έλιωνε η τρύπα μου. Εβγαζε τα δάχτυλα και μου τα έδινε να τα γλείφω....ξανά μέσα....
    Σηκωθήκαμε και πήγαμε στο σαλόνι.....το πάθος βάραγε κόκκινο....
    Με έστεισε στα τέσσερα στο καναπέ και χώθηκε απο πίσω μου με την γλώσα της...με έλιωνε με τελείωνε....λιποθυμούσα από την κάβλα....
    Αποκαλούσε την τρύπα μου «μουνάκι» και με τρέλαινε...
    - θα στο φάω το μουνάκι...θα το λιώσω θα χύνει συνέχεια......κάβλα μου.....
    - Ναι μωρό μου...φάτο....το μουνάκι μου είναι δικό σου
    Είχα χάσει την αίσθηση του χρόνου....είχαμε ιδρώσει....αλλα εκεί μια ακούραστη γλώσσα με όργωνε......
    .....Σηκωθήκαμε και πήγαμε για ντούς....όλη την ώρα καβλωμένος χωρίς να έχω χύσει, ήταν μία τεράστια γλυκιά ηδονή....
    Μέσα στο ντούς να πέφτει το νερό και να φιλιώμαστε....να χαιδευόμαστε...
    - Θέλω να νιώσω τα υγρά σου πάνω μου κάβλα μου ... της είπα...
    Αμέσως κατάλαβε και μου είπε....
    - Εισαι σίγουρος κάβλα μου?
    - Ναι....άστα να τα νιώσω...
    - Οτι θέλει η τσουλίτσα μου..
    Ξάπλωσα και ήρθε από πάνω μου. Το μουνάκι της ήταν στο στήθος μου....σφίχτηκε λίγο...και άρχισε...
    - Αχ ναι....ετσι....
    Τα κίτρινα υγρά της καυτά έτρεχα στο στήθος μου...και τρελενόμουν. Τα ένιωθα....με τρέλεναν.....πλησίασα τα χείλια μου στο μουνάκι της και τα δοκίμασα...μμμμμ...super.
    Κατουρούσε και βογκούσε από κάβλα.....τελείωσε και την σκούπισα με το στόμα...τρελάθηκα...υπέφερα από κάβλα...
    - Ελα μαζί μου...με διέταξε...
    Με πήγε στο σαλόνι...έτσι βρεγμένος..
    - Φόρα αυτά πουτάνα μου είπε και μου πέταξε μια φούστα κι ένα κιλοτάκι της...
    Τα φόρεσα με τρεμαμενα χέρια και πρωτοφανή κάβλα, έτρεμα...
    - Στήσου τσούλα! μου είπε
    Στήθηκα....με ανοιχτή την τρύπα.....εφυγε για λίγο και γύρισε μ ένα δονητή...αρκετά χοντρό θα έλεγα....
    - Τώρα θα γαμηθείς άγρια πουτανάκι...
    Το είπε και το έκανε......μου σήκωσε τη φούστα στη μέση.....τράβηξε στο πλάι το κιλοτάκι.......τον έβαλε με δύναμη μέσα....και άρχισε να με παίρνει άγρια...
    Μμμμ...ναι.....ναι....γάμαμε....σκίσε με....μμμ...κάνε με γυναίκα...κάνε με πουτάνα σου....σκίσε μεεεεε.......
    Δεν ήξερα τι έλεγα......πλησίαζα να χύσω....δεν άντεξα...
    - χύνω κάβλα μου....χύνωωωωωωωωωωω...
    - Και εγώ τσούλαααααααααααα...χύνω.............
    Ούτε ξέρω τι έγινε μετά...πόση ώρα μου πήρε να συνέλθω....απλά η Αννα κάποια στιγμή μου είπε...
    - Εχεις απίθανο κωλαράκι μωρό μου...

    Πηγή
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Η Απόλυτη καύλα

    ricardo πηρες φορα..
     
  3. Billy_24

    Billy_24 New Member

    Αν και δεν έχω τη σχέση που περιγράφεται με τη "πίσω" πόρτα, η περιγραφή μου προκάλεσε ποικίλα συναισθήματα... Είναι και μεσημέρι...  
     
  4. tasos69

    tasos69 Regular Member

    τυχερέ,
    τέλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Last edited: 15 Αυγούστου 2009
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Η Απόλυτη καύλα



    Κάπου μας έχει μπερδέψει ο Γιώργος, γιατί αυτά που γράφει στην από πάνω παράγραφο δεν συμφωνούν με τις από κάτω παραγράφους...  



    Και αν του έλεγε η γκόμενα τώρα θα σε πηδήξει και ενας φίλος μου πουτανίτσα εσεις τι λέτε θα καθόταν;...   
     
  6. xrysopsari

    xrysopsari Regular Member

    θα καθόταν ή οχι το θέμα είναι οτι το ευχαριστήθηκε!!!!
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Η Απόλυτη καύλα

    Ούφ!!! Πάλι τα ίδια...

    Αν όλο το θέμα είναι στο ότι το ευχαριστήθηκε, χρυσοψαράκι, εσύ γιατί ρωτάς γνώμες γιά το "τί είσαι"; Γιατί δεν ευχαριστιέσαι απλά ό,τι κάνεις ή ό,τι σου συμβαίνει, χωρίς να ψάχνεσαι;



     
  8. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Η Απόλυτη καύλα

    Ricardo δωστα ολα!!!
     
  9. longdrink

    longdrink New Member

    Απάντηση: Η Απόλυτη καύλα

    ωραιο θεμα μας απεικονησες μεγαλε,μας εφτιαξες ασχημα...
     
  10. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Η Απόλυτη καύλα

    αρκετά ενδιαφέρων blog η "πηγή" ..!
     
  11. agumon

    agumon New Member

    Απάντηση: Η Απόλυτη καύλα

    καλο
     
  12. Δε μας χ@%εις ρε Ricardo. Δε μας φτάνανε τα τρολ κι η μούρλα η δικιά μας, τώρα έχουμε και τις φαντασιώσεις των bot...