Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Αφεντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Jomaru, στις 7 Μαρτίου 2009.

  1. Mephistopheles

    Mephistopheles Regular Member


    Συμφωνω απολυτα μαζι σου. Η ασφαλεια και η υγεια ειναι υπερανω ολων.
     
  2. Jomaru

    Jomaru Guest

    oνειρωξη μετα απο χρονια επαθα στον στρατο χαχα

    δορις το κανω καπως προσωπικο απο την αλλη σε φορυμ ειμαστε οποτε αν θες απαντας αν το θεωρεις υπερβολικο μου λες και το αποσυρω.. στα περισσοτερα θεματα σου αναφερεις επι του προσωπικου σου οτι ο οργασμος ειναι κατι που δεν θες να τον στερηθεις και τον επιζητας συνεχεια.. παρατηρω οτι αυτο γινεται τωρα, συχνοτερα γιατι ανηκεις καπου.. μηπως προσπαθεις να εκβιασεις την αδεια να χυνεις συχνοτερα ή γενικωτερα να αποφυγεις μια τετοια κατασταση αρνησης?
     
    Last edited by a moderator: 23 Απριλίου 2009
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Nαι. Δεν έκρυψα ποτέ ότι είμαι χειριστικό άτομο. Όσοι με αγαπούν το ξέρουν και το δέχονται.

    Όσα παραθέτω όμως είναι αληθή. Ο καθείς μπορεί να κρίνει βάσει των δεδομένων που έχει στη διάθεσή του. Δεν με αφορά αυτό. Με αφορά μόνο η αρχική επιλογή. Στην οποία εμμένω, με σιγουριά, και χωρίς ουδεμία διάθεση κολακείας (λίγο ακόμη αν με κουλαντρίσετε θα σας πάρει όλους ο διάολος). 
     
  4. Mpoumpi

    Mpoumpi New Member

    Απάντηση: Η Αφεντρα

    Μολις διάβασα το μήνυμα σας και μου άρεσε πολυ! Και εγω θα ηθελα μια τέτοια αφεντρα .
     
  5. petDom

    petDom Regular Member

    Reading between the lines, μάλλον συμφωνώ
     
  6. petDom

    petDom Regular Member

    Και για να μην παρεξηγηθώ, να διευκρινίσω οτι τέτοιες καταστάσεις υπάρχουν, όμως στο meta-level είναι συνεναιτικές.
     
  7. noone

    noone Regular Member

    Αυτό ψάχνω και εγώ αλλά άντε βρες το...

    Πριν 10 μέρες έκλεισα 5 χρόνια σε αυτό το forum και ακόμα έχω μηδέν (!) bdsm εμπειρίες. Αυτό, και σαν συμβουλή στους καινούργιους που ψάχνουν εδώ μέσα κάτι, οφείλεται κυρίως σε 2 λόγους:

    1) Το 80% είναι άνδρες και το 90% το υπολοίπων, που είναι γυναίκες, είναι πιασμένες. Άντε εσύ τώρα βρες την τύχη σου με πιθανότητα 2% και τόσο ανταγωνισμό...

    2) Εϊναι κλειστή κοινότητα! Αν δεν ξέρεις τα σωστά άτομα να σε συστήσουν, απλά ξέχνα το... Κυνήγα το 2%...
     
  8. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Re: Η Αφεντρα


    Δεν είναι τόσο «κλειστή κοινότητα» και κυρίως δε χρειάζεται να σε «συστήσουν».

    Απλώς οι περισσότεροι άνδρες συμπεριφέρονται με τον ίδιο ακριβώς υποτακτικό (ή κυριαρχικό) τρόπο που αφήνει αδιάφορες τις γυναίκες.
    Και ξέρεις τι γίνεται τώρα με τις γυναίκες αν δεν τους κάνεις κλικ  


    Τώρα για τα 5 χρόνια με μηδέν εμπειρίες μου κάνει εντύπωση. Θα μπορούσε να δικαιολογηθεί μόνο στην περίπτωση που δεν ήθελες.
     
    Last edited: 30 Νοεμβρίου 2013
  9. monrelhs

    monrelhs New Member

    Απάντηση: Η Αφεντρα

    πολυ καβλωτικη ιστορια  
     
  10. Gio4350

    Gio4350 New Member

    Απάντηση: Η Αφεντρα

    Κι'εγω οπως το διαβαζω σαν ενα ωραιο παραμυθι το βλεπω.αυτο δεν σημαινει ομως οτι ειναι.ο καθενας οταν εκφραζει αυτο που θελει γραφοντας το,το κανει σαν μια ωραια ιστοριουλα.συμφωνω οτι ετσι πρεπει να συμπεριφερονται σε εναν σκλαβο
     
  11. monrelhs

    monrelhs New Member

    Απάντηση: Η Αφεντρα

    ειτε ειναι αληθινη ιστορια ειτε δεν ειναι ειναι καβλα    
     
  12. slave dimi

    slave dimi Regular Member

    Απάντηση: Η Αφεντρα

    Αληθινή ιστορία δεν είναι. Δεν μπορεί να είναι. Αλλά είναι αναμφισβήτητα ερωτική και καυλωτική!