Η Θεσ/νικη ξαναχτυπά ;)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Συναντήσεις Μελών' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 22 Απριλίου 2006.

1. Όπως κάθε τελευταία Κυριακή του μήνα, έτσι και του Θωμά (30/04) ανανεώνουμε το ραντεβού Μ/μας. Όσοι πιστοί προσέλθετε στις 19:00 στο Θείο Βάνια στα Λαδάδικα. Για όποια απορία ή περαιτέρω πληροφόρηση είμαι στη διάθεση Σ/σας.

Υ.Γ. Καλή Ανάσταση σε Ό/όλους.

2. thomaspolygono

thomaspolygono New Member

Όσοι πάτε στην Ανάσταση μην ξεχάσετε να επιστρέψετε εις την οικία σας μαζι με τις λαμπάδες σας. Μπορεί να σας φανουν χρήσιμες κάποιο ... "παιχνίδι". Προσοχή όμως από τι ύλικό είναι φτιαγμένες. Καλά να περνάτε όλοι, εγώ παραμένω άπιστος μέχρι την άλλη εβδομάδα και βλέπουμε. Πιστός όσο μπορώ στο BDSM.
    Πολύ καλός ο τίτλος του thread. Έυγε στη δημιουργό του thread.

3. Master_Spiler

Master_Spiler Member

thomaspolygono: κλασσικές λαμπάδες από μελισοκέρι για ειδικές περιπτώσεις και ειδικά άτομα :p Μπορείτε να τις βρείτε σε κάθε εκκλησία και σίγουρα θα τις λατρέψετε, για τις υποτακτικές ή τους υποτακτικούς πάλι δεν πέρνω και πολύ όρκο καθώς τείνουν να πονάνε περισσότερο σε σχέση με το κλασσικό κερί.

4. slv_hana

slv_hana New Member

Ειχα τη λαμπαδα αναμενη σε ολη τη διαδρομη απ'την εκκλησια στο σπιτι και ολο το λιωμενο κερι επεσε στο χερι μου... :( Λετε να το κανα επιτηδες?
    Τελως παντων, ανυπομονω να γινει το meeting!!!!!!! :)

5. Master_Spiler

Master_Spiler Member

RE: RE: Η Θεσ/νικη ξαναχτυπά ;)

Πολύ πιθανόν hana Μου, πάντως να ξέρεις οτι κάποια στιγμή θα δοκιμάσεις το μελισοκέρι έτσι για να ξέρεις πώς νοιώθει πάνω σου... :D:D:D

6. MasterJp

MasterJp Staff Member

Οι λαμπάδες από φυσικό κερί αντενδύκνυνται για τις προσφιλείς μας δραστηριότητες Spiler, οι σταγόνες τους κατακρατούν την θερμότητα ακόμη και σχετικά κρύες εξωτερικά και μπορούν εύκολα να προκαλέσουν βαθειά εγκαύματα. Προσοχή λοιπόν.

7. thomaspolygono

thomaspolygono New Member

Αν μου επιτρέπει ο Master Spiler, ντροπή σου slv_hana. Αντί να σκέφτεσαι το νόημα αυτής της τόσο σημαντικής μέρας που είχες το μυαλό σου? Θα μου πεις όμως οτι με αυτον τον τρόπο, δηλαδή να λώνει το κερί πάνω στο χέρι σου, συμμετήχες και εσυ με το δικό σου τρόπο στο Θείο δράμα. Το οποίο όμως πραγματοποιήθηκε τις προηγούμενες μέρες. Άρα? Μπερδέυτηκα τώρα. (Κατά βάθος είμαι Ξανθός) Ναι το υλικό κατασκευής των κεριών παίζει ρόλο για το πόσο θα καεί, ερεθιστεί, το δέρμα και πόσο θα είναι έντονος ο πόνος. Επίσης και το ύψος απο το οποίο θα πέσει, για να προλάβει να κρυώσει κάπως. Μικρή όμως η διαφορά. Και όσο γίνεται όχι συνέχεια στο ίδιο σημείο. Μιλάω εκ μπύρας (πείρας). Και μετά το παιχνίδι αυτό ή την τιμωρία αυτή, πρακτική ειναι η χρήση μιας βούρτας για spanking. Ωχ λάθος για απομάκρυνση του κεριού αλλά και συνέχιση της τιμωρίας αν είναι λίγο πιο έντονη η πίεση της βούρτας κατά την αφαίρεση του κεριού. Είμαι και δασύτριχος ο δύστυχος. Μα τι λέω? Μάλλον είμαι περισσότερο ξανθός από ότι νόμιζα.
    Κάλα να περνάτε όλοι με υγεία.

8. Master_Spiler

Master_Spiler Member

Jp, αυτό είναι κάτι παλιό, γι'αυτό μάλιστα γίνεται και από αρκετά υψηλότερο σημείο απ'τις κανονικές, μην ξεχνάς άλλωστε οτι ακόμα και οι χρωματιστές μπορεί να προκαλέσουν έγκαυμα λόγω της πιθανότητας να χρειαστούν περισσότερη θερμοκρασία, αλλά πάλι αν προσέχεις δεν παθαίνεις τίποτα, και Jp, κάτι ξέρουν τα παιδιά που τα κουβαλάνε αναμένα στις εκκλησίες, δεν πονάει τόσο πολύ ούτε δημιουργεί εύκολα εγκαύματα, το λέω από προσωπική πείρα ετών :) (έχει πέσει ουκ ολίγες φορές πάνω μου από απόσταση πολύ μικρή <= 5cm)

thomaspolygono: δεν έχω τίποτες να σχολιάσω σχετικά με το ξανθό... όσο για τη χρήση βούρτσας, έχω να προτείνω τη χρήση αυτού του σύρματος που χρησιμοποιούν τα διάφορα μπουφάν για να κλείσουν (αυτό που κάνει χρατς, χρατς)

9. Ηλίας

Ηλίας Guest

Αν και το Πάσχα με κρατά μακριά από το forum βλέπω ότι το χιούμορ παραμένει :) . Την Κυριακή λοιπόν μην λείψει κανείς , θα τα πούμε εκεί .
    Γευστικές μέρες να έχετε...

10. Ηλίας

Ηλίας Guest

Δύο μέρες πριν τη συνάντηση μας , σκεφτόμουν...
    Πόσα πράγματα μπορούν σε 48 ώρες να συμβούν και πόσο μακριά ένας άνδρας και μια γυναίκα δύνανται να φτάσουν ;
    Αποφάσεις γεννιούνται , ζουν και πεθαίνουν .
    Εικόνες ;
    Σχέδια ακυρώνονται κι άλλα δίχως χρονική απόσταξη σχηματίζονται .
    Ομιλίες ;
    Ανοίγετε την πόρτα που σιμά σας στέκεται και στην Θεσσαλονίκη περπατάτε .
    Παραμύθι ;
    Χρόνος και υπό χρεώσεις παγώνουν και στην ζεστή φωτιά του meeting της πόλης στις 19:00 την Κυριακή έξω από το "Θείο Βάνια" στα Λαδάδικα πλησιάζετε .
    Βούληση ;
    Όχι , τίποτα δεν είναι εύκολο , αλλά πόσο δύσκολα ένα Θέλω σας μπορείτε να σιωπήσετε ;
    Μπορεί η απόφαση μίας στιγμής την Ζωή (που σήμερα γιορτάζει) σας ν' αλλάξει ;
    Ορίστε με το δάχτυλο σας το σημείο κι αφήστε τις μεταξένιες ώρες στην υπέροχη διαδρομή να παρεμβληθούν .
    Διακριτικό και γοητευτικό το άρωμα του Bdsm , που θα αναβλύσει σ' ένα συγκεκριμένο χώρο σε δύο μέρες .
    Ελάτε...

11. anthea[C_M]

anthea[C_M] Contributor

Γειά σας, παιδάκια. Γιώτα εδώ. Επιτέλους, μετά από μερικές άκαρπες προσπάθειες, κ α τ α φ ε ρ α να γραφτώ. Ελπίζω να σας ξαναδώ κάποια στιγμή. φιλάκια. :)

12. Ηλίας

Ηλίας Guest

Καλώς ήρθες Γιώτα :) , χάρηκα που σε ξαναβλέπω .