Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Νύμφη του Θερμαικού...!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος TITORMOS-AITOLOS, στις 23 Απριλίου 2018.

  1. TITORMOS-AITOLOS

    TITORMOS-AITOLOS New Member

    Τα 150 ατίθασα "άλογα"του αυτοκινήτου μου , "κατάπιναν" μουγκρίζοντας τα 400+ χιλιόμετρα της διαδρομής μου για την Θεσσαλονίκη...Ξεκίνησα πρωί , με καλό καιρό , με μεγάλη λαχτάρα και χαρά, να συναντήσω ένα κοριτσάκι , που σε μικρό ομολογουμένως χρονικό διάστημα γνωριμίας δημιουργήσαμε μια σχέση εξ αποστάσεως που λέμε...Ομορφη , επικοινωνιακή , συγκροτημένη , υπάκουη , λιγάκι "κλαψιάρα" και παραπονιάρα ηταν τα πρώτα στοιχεία που είδα απο τηλεφώνου , μηνυμάτων και μερικών φωτογραφιών...ετσι να μαι στον δρόμο με τον Αργυρό να μου κάνει παρεούλα...το ραντεβού ηταν στην Περιφερειακή οδό...δεν εχει σημασία σε ποιά εξοδο...πράγματι ηταν εκεί στημένη , περιποιημένη(Σαλονικιά γάρ)χαμογελαστή να με περιμένει...Μπήκε στο αυτοκίνητο , ενα μου φιλι στο μετωπό της , την χαλάρωσε κάπως..αν και στην αμέσως επόμενη ώρα ηταν λες και γνωριζόμασταν χρόνια...
    -Πού θέλετε να πάμε για καφέ ?
    -Οπου ξέρεις εσύ κ όπου σου αρέσει...
    -Οκ..οδηγειστε οπως θα σας λέω ...
    -Οκ..
    Πήγαμε στο Scark ενα καφέ μεσα στην θάλασσα κάπου στην Καλαμαριά..ηταν πραγματικα πολύ ομορφα...FREDO ESPRESSO τέλειος και η γνωριμία και συζήτηση άρχισε..γέλιο αρκετό , αστεία ώσπου το κοριτσάκι χαλάρωσε αρκετά..να μην παραλείψω να πω οτι με τρολάριζε κιόλας με τα λλι και τα ννι μου...Τσουλάκι , σκεφτόμουν θα τα πληρώσεις ολα αυτά πολυ ακριβά...Φύγαμε απο εκεί και με πηγε για φαγητό στην Μπουκαδούρα...Καπου στην Σταυρούπολη νομίζω...έφαγα το νοστιμότερο ριζότο θαλασσινων που εχω φάει ποτέ , και ψητο καλαμάρι...και μια ρετσίνα δροσερή ηταν τέλεια...Η συνέχεια οπως ειναι αναμενόμενο ήταν στο δωμάτιο...στον 4ο όροφο στον Βαρδάρη..(ευτυχώς , ψηλά , γιατι οι φωνες της θα ακουγόντουσαν μεχρι το κέντρο ) ...Τα δυό πρώτα ξαφικά χαστούκια αναγνωριστικά το τι θα επακολουθήσει τα δέχτηκε μαζι με δυό φιλιά...
    -Τώρα καργιόλα πάνε περίπατο τα λουλούδια και οι αγάπες...
    -Μάλιστα Κύριε..
    Γδύσου τσούλα...
    -Μάλιστα Κύριε...
    Δέσιμο χεριών πίσω απο την πλάτη σε φιόγκο...μαντήλι στο στόμα...και
    -Πες μου πόσες ξυλιές ηταν η τιμωρία σου βρωμόσκυλο ? (απο τις προηγούμενες μέρες μαζεμένες)
    -Σαβββραββντα Κύββριε...!!
    -Μέτρα πουτάνα ...
    -1 ευχαβριβστω , 2 ευχαββριβστω............
    Το κάτασπρο κωλαράκι , εγινε κατακόκκινο , άλικο...και το μουνί της Αξιός ποταμός...και τα σεντόνια Λίμνη Λαγκαδά...
    Της έβγαλα το μαντίλι την έλυσα...
    -Έλα γλυψε με γαμιόλα ...σαν σκυλάκι εγλυφε , ψιλοδάγκωνε, με ευχαριστηση...υπάκουη , πρόθυμη , καλή υποτακτική...την "πήρα" ποικιλοτρόπως μεχρι που εκτονώθηκα...το orgasm control το "καταπατούσε" το καταλάβαινα , αλλά ηταν το δωράκι της..τοσο καιρο περίμενε...αυτο συνεχίστηκε μεχρι το βράδυ..ξανά καί ξανά..Ηρθε η ώρα για χαλάρωμα...Ντυθηκαμε , στολιστήκαμε και κατεβηκαμε στην παραλιακή Λεωφόρο..σε ενα συμπαθητικό μπάρακι..(δεν θυμάμαι όνομα)..όμορφη μουσική , λευκό κρασάκι..κ η νύχτα εφευγε με πολύ ομορφο τρόπο...κατα τις 3 γυρίσαμε ...και ξαπλώσαμε παρά την "πλακίτσα"μου..στο χαλάκι εσυ θα κοιμηθεις πουτανάκι..
    Ολη την νύχτα την ειχα αγκαλιά και τις φορές που ξυπνούσα και την κοίταζα κοιμόνταν χαλαρωμένη και χαλογελαστή..το πρωί ξανα , μανά τα ίδια και πιο δυναμικά...μετά πρωινό , ανάκτηση δυνάμεων και ξανά..και ξανά...το μεσημέρι ενας ακόμη καφές και είμαι έτοιμος για την επιστροφή μου...η τελευταία πίπα οδηγόντας στήν Παπανδρέου που γίνεται Εγνατίας που γίνεται Μοναστηρίου...εκεί τέλειωσα...
    Κατάκοπος αλλά "γεμάτος" και συναισθηματικά κ ερωτικά πήρα τον δρόμο της επιστροφής..ευτυχώς σ ολη την διαδρομή μιλούσαμε στο τηλφ..και εφτασα καλά...το ταξίδι αυτό επαναλήφθηκε αλλη μια φορά και Τέλος..η απόσταση έκανε την "δουλειά" της....δύσκολες οι σχεσεις απο τόσο μακρυά..βέβαια οι στιγμές αυτές δεν φεύγουν ούτε σβήνουν ποτέ..ειναι δικές μας στιγμές , δικά μας βιωματα...."παιδιά"μας...και εγώ θα τα αγαπάω πάντα γιατι ειναι κομμάτια της ψυχής μου...πάμε παρακάτω...THE END..
     
  2. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Ως Σαλονικιός,οφείλω να ομολογήσω πως τα μαγαζιά ήταν εξαιρετικές επιλογές.
     
  3. TITORMOS-AITOLOS

    TITORMOS-AITOLOS New Member

    Πολυ καλά και τα 3...το όνομα απο το μπαράκι δυστυχώς δεν το θυμάμαι....
     
  4. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Ένα μυαλό χειμώνα-καλοκαιρι.Δικαιολογημενος.Ευχομαι να ξαναβρεθείς στην Νύμφη του Θερμαικου.
     
  5. TITORMOS-AITOLOS

    TITORMOS-AITOLOS New Member

    Σίγουρα...ναι...!!!
     
  6. Δυστυχως η αποσταση ειναι μεγαλο προβλημα... Ακομα και αν το κοστος μετακινησης δεν αποτελει προβλημα, μεγαλη αποσταση σημαινει οτι απο τις 7 μερες της εβδομαδας, αντε 2 να ειναι δυο ατομα μαζι.
     
  7. TITORMOS-AITOLOS

    TITORMOS-AITOLOS New Member

    Δεν ηταν το κόστος τοσο...οσο η "ταλαιπωρια"του ταξιδιου...!!