Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η Χειρότερη Ατάκα που Μου Έχουν Πει για την Εμφάνισή Μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 13 Νοεμβρίου 2015.

  1. Ειχα πολυυυ μακρυά μαλλιά και τα εκοψα μακρύ καρέ.οποτε παω σουπερμάρκετ μια μερα και μου λεει η ταμειας -εκοψες τα μαλλια σου????   -Ναιιιι (γεματη ενθουσιασμό εγώ) -ενα ωραιο πράγμα είχες πάνω σου πηγες και το χάλασες. (Επισης να προσθέσω οτι με περναει 15 χρόνια και ειναι ΓΥΝΑΙΚΑ)
     
  2. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    ΈΝΑ ωραιο πραγμα;;ΕΝΑ;;Τς τς....τι αγενεια και κακία!!
     
  3. Ναι ναι ακριβώς έτσι το ειπε.. βασικα εβαλα τα γέλια οταν ξερεις ποια εισαι και τι είναι μένεις απλα να γελάς! Αγαπη μονο!!! Χαχα!
     
  4. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    "Εχμ εισαι σιγουρη οτι μπορεις με τα σιδερακια;!" Υποψηφιος δεσμος με κατευθυνση στον ερωτικο τομεα.. τα εβγαλα μετα απο δυο βδομαδες... με αυτον δεν ξαναβγηκα
     
  5. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    εναν φοβο εξεφρασε ο ανθρωπος.....αμαν και εσυ!!!!!! 
     
  6. Bess

    Bess .....

    Χαχαχα... Φαντάστηκα κ την έκφραση του προσώπου του
     
  7. Dux

    Dux Regular Member

    Μέγα φετίχ!    
     
  8. espimain

    espimain Contributor

    Ξέρεις τι είναι ο φόβος, μην στο βγάλει η άλλη τουλούμπα;

             

     
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    το να ζεις σε απόλυτη ασφάλεια, δεν λέει.
     
  10. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    ...σιδερακια εβαλα καπου στα 20-21 μου. Ειχαν τρελο σουξέ, δεν το περιμενα. Ημουν γενικοτερα κ ντυμενη κοριτσιστικα, οποτε υποθετω τονωνε το ολο φαντασιωτικο με την "μαθητρια".

    Ενα ασχημο που'χω ακουσει μικροτερη, απο τη θεια του τοτε φιλου μου...
    Παραλια, κολυμπαμε, και φωναζει εκεινη "εεε ψιτ! Κοπελια!".. χαμπάρι εγω.. "εε εσυ μωρή άσπρη! Χταποδιερα!" ....
       
     
  11. kinkynik

    kinkynik Guest

    @Winter's Dew τι θειά ήταν αυτή....

    Δικό μου που έχω ακούσει : " Γυαλί το'κανες το μαλλί ".
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    1) Μοιάζεις με δικηγόρο ( χαλαρά η χειρότερη ατάκα για την εμφάνιση μου που μου έχουν πει ποτέ ).

    2) Μήπως είσαι γιουγκοσλάβος φορτηγατζής? ( Την εποχή του εμφυλίου του 1992 της πάλαι ποτέ γιουγκοσλαβίας, κάπου στα εξωτερικά. Μάλλον το τυπάκι είχε ακούσει για πρώτη φορά την ονομασία Γιουγκοσλαβία και του είχε αρέσει χαχα ).

    Υ.Γ. αναφορικά με το 2) Είχα γένια μέχρι τον ομφαλό και σακούλες στα μάτια αλα Χρήστος Πάρλας ( ας ήταν καλά η εξεταστική )