Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αληθεια ειναι μια και πρεπει καπιος να την πει...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος BBW_Admier, στις 28 Δεκεμβρίου 2016.

  1. BBW_Admier

    BBW_Admier Thick Girls Rock The World

    Οτι οσοι εχουν φετιχ περιεργα ειναι απλα επιδει εχουν καπιο ψυχολογικο προβλημα και δεν το λεω για να προσβαλω καπιον αλλα αμα παει καπιος απο εδω μεσα που αρεσκετε ρε πεδι μου να τον μαστιγωνει μια γυναικα και το πει αφτο σε εναν ψυχολογο ο γιατρος θα του εξιγισει το γιατι του αρεσει να τον βαρανε οι γυναικες...δεν ειναι φετιχ ειναι καπια καταπιεσμενη αναμνιση που εχει ξεχαστει στο πισο μερος του μυαλου και τωρα ενεργει ως "φετιχ"

    Συνιθως οι αντρες που αρεσκονται να τους βαρανε οι γυναικες και τα σχετικα ειναι αφτοι που δεν εζησαν την αγαπης της μαμας

    Και το ιδιο συμβενει και με της γυναικες που αρεσκονται να τις βαρανε ειναι αφτο το αμερικανικο που λενε "daddy issues"

    Αφτα ειχα να πω γεια σας
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τίνος είσαι 'συ;
     
  3. BBW_Admier

    BBW_Admier Thick Girls Rock The World

    του γαλατα
     
  4. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Ότι να ναι.
     
  5. Ψυχολογικό πρόβλημα;;Διαφωνώ καθέτως(και οριζοντίως μη σου πω!)!Δηλαδή αν ο άλλος έχει φετίχ με τα πόδια;Μικρός δεν είχε πόδια και γι αυτό έγινε ποδολάγνος;Ο ουρολάγνος;;Δεν τον άφηνε η μαμά μήπως να ουρήσει;
    Για να μιλήσω λίγο σοβαρά,απο την εμπειρία που έχω έως τώρα στη ζωή μου,κάποιοι σκλάβοι που έτυχε να γνωρίσω,είχαν ψυχολογικά προβλήματα(μου έχει τύχει με πολύ κόσμο αυτό βέβαια,κυρίως εκτός bdsm).Ίσα ίσα οι περισσότεροι ήταν καλομαθημένοι,κάποιοι είχαν πάρει πολλή αγάπη απο τη μαμά τους και συνεχίζουν να παίρνουν..άρα δεν στέκει και πολύ αυτό το σενάριο .
    Φετίχ μπορεί να έχει κάποιος με τα πόδια,τα ωραία χέρια,ένα κόκκινο κραγιόν,ένα αυτοκίνητο και πάει λέγοντας.Δε σημαίνει όμως πως επειδή έχει το χ φετίχ έχει ψυχολογικά προβλήματα.Δε λέω πως δεν μπορεί να έχει ψυχολογικά προβλήματα ένας φετιχιστής(όπως και ένας μη φετιχιστής),αλλά σίγουρα το ένα δεν είναι φυσικό επακόλουθο του άλλου.
     
  6. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Και μισό κιλό βαρελίσια.
     
  7. BBW_Admier

    BBW_Admier Thick Girls Rock The World

    κανονικα δεν θα επρεπε καν να σου απαντω λογο του ονοματος σου...στιν ουσια βγαζεις λεφτα με το προβλημα ενος αδυναμου χαρακτηρα αφτο μοναχα σε κανει να πεφτεις πολυ στα ματια τα δικα μου τουλαχιστον...

    Τεσπα καπιος που ειναι ποδολαγνος του αρεσουν τα ποδια...τιποτα περιεργο..

    Καπιος ομως που του αρεσει να τον βαρανε ναι ειναι ψυχολογικο προβλημα...ειναι αποδεδιγμενο απο ανωτερους γιατρους οπως και τις γυναικες που αρεσκονται να τις βαρανε...
    Οταν καπιος του αρεσει να τον βαραει μια γυναικα σινιθως ειναι προβλημα οικογενιακο η μιτρικο...
    αλλα εσυ λογικο να λες οτι δεν ειναι τρεφεσε απο τετια ατομα...
     
  8. BBW_Admier

    BBW_Admier Thick Girls Rock The World

    και ενα κιλο παιδακια και καμια μεριδα τηγανιτες..,ετσι για να μην παει η αλιθεια που φτινω αφτην τιν στιγμη ξεροσφηρι
     
  9. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Μπορούμε να τα κρατήσουμε κάπου αυτα;

    Προσωπική παράκληση δλδ. Επίσης μια υπεύθυνη απάντηση για το τι είναι ένας "ανώτερος γιατρός" πλζ. Μόνο σοβαρές προτάσεις.
     
  10. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Μονο έτσι; Κι μη χειρότερα. Παναγια μαζί μας.
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πρέπει να έχει κάνει αγροτικό στον Καλοχωραφίτη.
     

  12. Λόγω του ονόματος μου..βγάζω λεφτά(???????) με το πρόβλημα???? ενός αδύναμου χαρακτηρα..Το όνομα μου είναι Domina,όχι Findomme..σε περίπτωση που δεν το πρόσεξες καλά.
    Λυπάμαι πολύ που πέφτω στα μάτια σου,θα βάλω να πιω τώρα γιατί με πίκρανε πολύ η απάντηση σου.