Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αληθεια ειναι μια και πρεπει καπιος να την πει...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος BBW_Admier, στις 28 Δεκεμβρίου 2016.

  1. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Έχω εγώ ένα φετίχ με την ορθογραφία. Πήγα σε Ψ, σε μάγισσες, σε χαρτορίχτρες, κανένας δεν με έκανε καλά...     
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Παιραστυκα Μαργαροιτα.
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Σε ανώτερο γιατρό πήγες; 
    Δεν πήγες!  
    Ποιός σου φταίει; 
     
  4. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Ναι ναι πήγα... Ανώτατος θα έλεγα... Στον 5ο όροφο ήτανε...
     
  5. switch_man

    switch_man Guest

    και αν στα μαθήματα ορθογραφίας πετύχει καμιά δασκάλα που το έχει συνήθειο να χτυπάει τον μαθητή με βέργα όταν κάνει λάθη?
    και αν διαπιστώσει οτι αυτό του αρέσει?
    δηλαδή να αποκτήσει φετίχ στα καλά καθούμενα?
    δηλαδή πας να τον κάνεις σαν τα μούτρα μας?
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Δεν καταλαβα..... Τι έχουν τα μούτρα μου;;;;;;

    Αλλά αυτή την εκδοχή όχι δεν την είχα σκεφτεί..... Να το σώσουμε το παιδί....

    Ψειτ πεδει μιν πας για μαθοιματα.... Καλά ισε
     
  7. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    κανεις κακιες παρεες γι αυτο  
     
  8. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Δηλαδη βρισκομαι αναμεσα σ αρρωστους;
    Μη κολλησω τιποτα τωρα που πλησιαζει η πρωτοχρονια και δε κανω ρεβεγιον!!
    Παντως οσο τα διαβαζα μου ηρθε αυτο στο μυαλο :
     
  9. zoeleene

    zoeleene D̶̸̡̀͏įs̡t̵͞͏o̢̢̕ŗ͝t̨̢e̢͘͜͞͞d̴̸͜͝҉

    Μακάρι να έτρωγα ξύλο όση ώρα διάβαζα αυτό το νήμα. Τουλάχιστον τότε ο πόνος στην ευαίσθητη, διεστραμμένη και ανώμαλη ψυχή μου θα ήταν δικαιολογημένος. Και πιθανόν να περνούσα και καλύτερα.
    Ευτυχώς, καλό μου ορκ, δεν είσαι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος που θα προσπαθήσει να μου εξηγήσει γιατί μου αρέσει αυτό που κάνω χωρίς να έχει την παραμικρή ιδέα για το τι ακριβώς είναι αυτό που κάνω.
    Καλή χρονιά, καλή συνέχεια, και ελπίζω να ξεπεράσεις κάποτε τα ψυχολογικά σου προβλήματα που σε ώθησαν στο να τσακωθείς με την ορθογραφία και τη σύνταξη.  
     
  10. aenaosss

    aenaosss Regular Member

  11. libra

    libra Regular Member

    Νομιζω πως σε τετοιες περιπτωσεις τα γκρικλις επιβαλλονται.
    Υποφερω!
    Γοια σου!
     
     
  12. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ε κατσε ντε που πας. Λυσε μου μια απορία  

    Τόσα χρόνια, απο πίσω και απο μπρός, δηλαδή εντός και εκτός έδρας, Ο Ολυμπιακός -νικάει- τον Παναθηναικό.
    Όποιος είναι Παναθηναικός υποφέρει εδώ πολλά χρόνια, αλλά εκεί.... στο γήπεδο πάει και φεύγει με την μουρη κρέας.

    Και αυτό που λές έχει μεγάλο ενδιαφέρον, γιατί αν είναι έτσι, τότε καλά τα λέει ο Τάκης, ότι Βαζέλια και Χανούμια, είναι προβληματικά άτομα με ψυχολογικά  
    Αφού τα τρώνε τα μπαλάκια.. γιατί εξακολουθούν και υποστηρίζουν τις ομάδες τους ;

    Για φέρε τον Δόκτορ απο δω να μας εξηγήσει..   σε παρακαλώ πάρα πολυ

     
    Last edited: 23 Φεβρουαρίου 2017