Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αληθεια ειναι μια και πρεπει καπιος να την πει...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος BBW_Admier, στις 28 Δεκεμβρίου 2016.

  1. tithon

    tithon Contributor

    προς τα εδώ, έλα.
     
  2. tithon

    tithon Contributor

    σε γιατρό αυτά τα έχεις πεί; επίατρο, αρχίατρο, υπίατρο ή ανθυπίατρο; ανώτερο ή κατώτερο;
    προτίμησε να τα πεις προφορικά, πάντως.
     
  3. angel42

    angel42 Regular Member

    Σε πείραξε καυλωτικά ή ξεκαυλωτικά μικρή γλαστρούλα; Μη φοβάσαι. Ο ανώτερος γιατρός είναι εδώ να στα ξεκαθαρίσει... Και το νέο της ημέρας... Αρχίζουν και πάλι επιτέλους οι λοβοτομές... Κάποιες περιπτώσεις δεν επιδέχονται άλλης μορφής θεραπεία...

    Α.
     
  4. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    ...μαλιστα Κυριε.
    Χαχαχαχα  
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ακόμα εδώ τον βλέπω...
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Τι είναι ο υπιατρος;;;;;;;;;

    Μα φυσικά και καυλωτικα. Αλλιώς τι κάνω εγώ η προβληματική γλάστρα εδώ μέσα; θα πάω αμέσως σε αυτόν τον γιατρό.... Αχ γιατρέ μου  
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Εμένα μ' αρέσει το Tullamore's Dew, πάντως...
     
  8. angel42

    angel42 Regular Member

    Το πρόβλημα σου λύνεται με ομοιοπαθητική... Θα λες κάθε 10 λεπτά 5 φορές τη λέξη βρώμο να καυλώνεις με την πάρτη σου... Μετά θα παρακαλάς όποιον συναντάς να σε λέει βρώμο να καυλώνεις και μαζί με άλλους... Θα βαρεθείς να καυλώνεις κάποια στιγμή και θα μπορέσεις να ξαναγίνεις μία φυσιολογική ανέραστη γλάστρα... Όλα καλά... Ξεκίνα από τις αρχές του έτους... Α.
     
  9. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Σας ευχαριστώ για τις πολυτιμες συμβουλες σας  
     
  10. gaby

    gaby Guest

    εγώ ξέρω για ιππίατρο που είναι κτηνίατρος με γνώσεις ψυχολογίας και ειδικός στα άλογα, για υπίατρο δεν ξέρω.
     
  11. tithon

    tithon Contributor

    κανένας του υγειονομικού σώματος, βλέπω.
    η ψυχολογία σας μάρανε.  
     
  12. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Γιατί αυτό το νήμα είναι στο BDSM Humour και όχι στο BDSM Discussion ?