Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αμήχανη στιγμή που ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος MindFeeder, στις 21 Ιανουαρίου 2017.

  1. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Από αμήχανες στιγμές άλλο τίποτα...

    Γύρω στα 15 σε διακοπές,γύριζα απ' τη θάλασσα.Προχωρούσα στο διάδρομο λίγο μπερδεμένη,δε θυμόμουν ακριβώς που είναι.Βλέπω ανοιχτή πόρτα με μια κουρτίνα μπροστά,την αναγνωρίζω και λέω μέσα μου,εδώ είμαστε.Τραβάω τη κουρτίνα με απόλυτη σιγουριά και πάω να μπω.
    Και τότε βλέπω ακριβώς μπροστά έναν με μποξεράκι,ξάπλα στο κρεβάτι.Κοίταζε μ' ένα βλέμμα απλανές,ούτε καν αναφώνησε απ' το ξάφνιασμα,μάλλον τον είχα πιάσει στον ύπνο. 
    Ένιωσα απίστευτα αμήχανα,ψιθύρισα "συγνώμη" κι έκλεισα ξανά τη κουρτίνα.

    (Το βρήκα το δωμάτιο τελικά,ήταν τα μόνα που είχανε κουρτίνα στη πόρτα.Αναπόφευκτο το μπέρδεμα.)
     
  2. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    ......που μιλώντας με κάποιον στο skype,ανοίγει η κάμερα, φάτσα αυτός, πλάτη η γυναίκα του, κι εγώ υποτίθεται πελάτης; συνάδελφος; δεν ξέρω. Πάντως βάζοντας τη γυναίκα του στην υποτιθέμενη συζήτηση, όχι μόνο αμήχανη στιγμή για μένα αλλά να ντρέπομαι για λογαριασμό της μούρης μπροστά μου!!!!! Άν υποψιαστώ καινούριο φετιχ με humiliation στη σύζυγο εν αγνοία της, θα πάρω το δίκανο!!!!    
     
  3. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    ...που η κοπελα σου σου προσφερει στοματικο και παραλληλα fingering κι εκεινη την στιγμη γυριζουν σπιτι τ'αδερφια σου (ευτυχως προνοησα να βαλω συρτη στην πορτα)
     
  4. whisperer

    whisperer Regular Member

    Η αμηχανη στιγμη που θελεις να δειξεις ενα φυλλο εξελ σ ενα συναδελφο ,πατας το παραθυρο του υπολογιστη κι εμφανιζεται ενας μελανιασμενος κωλος με πλαγκ απο το φετ
     
  5. ...που η ψύχρα γίνεται..αισθητή

     
     
  6. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    Cold alert!
     
  7. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

     
     
  8. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

  9. rosenrot

    rosenrot Regular Member

    Μα και στην αριστερή φωτογραφία η κοπέλα είναι εξίσου όμορφη. Ωραία μάτια, μικρή μυτούλα, καλοσχηματισμενα χείλη.. Απλά έχει σημάδια από ακμή, φυσιολογικό.

    Άτοπο το σχόλιο σου.
     
  10. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

  11. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Τι πρόβλημα έχεις καλο μου ;;;
    Σε κατηγορία χιούμορ βρίσκεσαι και στην αριστερή φωτογραφία η κοπέλα είναι κακάσχημη τα μαύρα της χάλια έχει .
    Εκτός αν το θεωρείς φυσιολογικό να κοιμηθείς με αυτήν που είναι στην δεξιά φωτογραφία και να ξυπνήσεις και να δεις δίπλα σου το πρωί μόλις ανοίξεις τα μάτια σου αυτή που είναι στην αριστερή φωτογραφία . Που μάλλον το θεωρείς φυσιολογικό ... Όπως και ναχει όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται ...
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Άμα δεν καταλάβεις ότι επρόκειτο περί κακού χιούμορ, θα νομίζεις πως κάποιος μυγιάζεται.
    Εν προκειμένω, δεν ξέρεις την συνομιλήτριά σου, που είναι μία κούκλα, οπότε θα σου σύστηνα να χαμηλώσεις τους τόνους.
    Σου είπε απλά, ότι δεν είναι άλλη, απλά η κοπέλα λόγω των σημαδιών ακμής φαίνεται αλλιώτικη όταν μακιγιάρεται, όπως και το 90% των γυναικών. Κανείς δεν είναι τέλειος, ούτε αυτή, ούτε εσύ, ούτε εγώ.
    Αυτά. Δεν πρόκειται πάντως περί κάποιου τέρατος όπως το παρουσίασες.