Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αμήχανη στιγμή που ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος MindFeeder, στις 21 Ιανουαρίου 2017.

  1. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Πήρες αυτό που ήθελες,μπορω τώρα να συνεχισω τη φαντασιωση μου;;;
     
  2. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Μα βέβαια!
    Φαντάσου λοιπόν, χτυπάς με το ρόπαλο, αίματα πετάγονται παντού. Πάτωμα, χαλιά, καναπέδες, ρούχα. Αν ειναι κοντά σε παραθυρο ή τοίχο δε, χάλια και οι κουρτίνες και ο τοίχος.

    Κάθεσαι όρθια και κοιτάς αυτό το υπέροχο κατακόκκινο αίμα να βρίσκεται παντού. Απόλαυση!

    Βέβαια η απόλαυση δεν τελειώνει εκεί. Δεκάδες καθαριστικά να βρίσκονται τριγύρω σου. Εσύ να τρίβεις με δύναμη τους λεκεδες, χαρούμενη και ήρεμη!

    Χαίρομαι που βοήθησα. Καλή συνέχεια βρε!
     
  3. -Volt-

    -Volt- Contributor

    η αμήχανη στιγμή που συνειδητοποίησα ότι η παλιά μου αταραξία δεν έφυγε κι έπρεπε να φτάσω στο αμήν για να ακούσω πάλι το τερατάκι μέσα μου και να χαλαρώσω γιατί υπάρχουν ώρες που μπορείς να δράσεις και ώρες που δε μπορείς και το άγχος δεν προσφέρει τίποτα μόνο στερεί
     
  4. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

  5. bittersweet

    bittersweet New Member

    Που νομίζεις ότι χαϊδεύεις το σκύλο και τελικά χαϊδεύεις το πόδι του διπλανού σου..
     
  6. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

     
     
  7. bittersweet

    bittersweet New Member

    πραγματικά η εικόνα απεικονίζει ακριβώς την έκφραση που είχα πάρει
    ΥΓ όσα "χαχα" και να βάλω δε θα είναι αρκετά για να δείξουν το πόσο γέλασα όταν είδα το post σου..  
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Που πάω γυμναστήριο με διαλυμένη μέση και η δεσποινίς-γυμνάστρια θέλοντας να με τρολάρει γιάντα με κατέει και καιρό, μου δίνει τα ροζ δίκιλα βαράκια που πάντα κοροϊδευα και τα πιάνω με το μικρό δαχτύλι και της λέγω "Εκειά κατάντησα;!  "
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Σουρλουλού, τα θέλει ο κώλος σου  
     
  11. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Madame Dark σε καταλαβαίνω. εγώ πήγα επίτηδες σε τέτοιο γυμναστήριο για να μη σηκώνω...

    αδερφές γινήκαμε...  
     
  12. whisperer

    whisperer Regular Member

    H αμηχανη στιγμη που βλεπεις Αlien covenant και την ωρα που βγαινουν τα τερατα συνειδητοποιεις οτι τα βογγητα που ακουγονται ειναι η γειτονισσα που γαμιεται με ανοιχτα παραθυρα