Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αμήχανη στιγμή που ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος MindFeeder, στις 21 Ιανουαρίου 2017.

  1. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Η αμηχανη στιγμη που:
    Υπαρχει πινακιδα ΗΣΥΧΙΑ γιατι ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ ΤΑ ΖΩΑ

    Εγω ποζαρω ωσαν μοντελο διπλα στο αλογο και αυτο σκυβει κ με γλειφει.
    Μια κραυγη βγαινει απ το στομα μου που τρομαξε οχι μονο τα ζωα αλλα και ολο τον κοσμο που γυρισε να με κοιταζει

    Ουπς  
     
  2. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Μα alien covenant κι εσύ; Γιατί με πληγώνεις έτσι;;;
     
  3. n0mad

    n0mad Dirty Forty

    Πονοκέφαλος. Ψάχνω τα ντεπόν. Πουθενά. Δυναμώνει, προσπαθώ να σκεφτώ που τα είδα τελευταία φορά. Μα βέβαια.. Είχε πονοκέφαλο και διέλυσα ένα των πεντακοσίων σε νερό και της το πήγα. Γεμάτος ανακούφιση πιάνω το κινητό και αστραπιαία κάνω την κλήση.

    -Έλα, που έβαλες τα ντεπόν;
    -Ποια ντεπόν;
    -Δεν σου έδωσα προχθες;
    -Δεν πήρα κανένα ντεπόν προχθές..
    -...
    -...
    -...
    -Αλήθεια;
    -Τα λέμε αύριο, καληνύχτα.
    -@&^#(#@^%#(
    -τουτ τουτ τουτ

    Σχηματίζω το νούμερο, χτυπάει, το σηκώνει

    -Μα καλά, τα ντεπόν;
     
  4. n0mad

    n0mad Dirty Forty

    ...που 08:20 έχεις τελειώσει τα πάντα, η ορχήστρα καλοκουρδισμένη παίζει μια χαρά και κάθεσαι και κοιτάζεις τα νύχια σου.
     
  5. mpaxari

    mpaxari Regular Member

    ..... έρχεται μήνυμα από τον Άγιο Λάζαρο.!

     
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Πού έχεις μπλέξει παιδί μου;
     
  7. Amoreisa

    Amoreisa Regular Member

    Αυτό!!!
     
  8. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

      

    Εγώ που έβλεπα το The Ring (τότε...) λίγο πριν από την αλλαγή της χρονιάς και την ώρα που έχει τελειώσει η βιντεοκασέτα με τ'απαγορευμένα χτυπάει το τηλέφωνο στην ταινία, χτυπάει και το ρημάδι το δικό μου (ήταν η εποχή των σταθερών   )!! Πέτρωσα φυσικά, και αφού επέμενε πήγα μουδιασμένος και το σήκωσα. Ευτυχώς αντί για "έχεις 7 ημέρες", άκουσα το "έχεις μισή ώρα μέχρι την αλλαγή. πότε θα ξεκινήσεις" 
     
  9. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Και εγωωωω όταν το είχα δει μικρούλα, είχε πάει ο μπαμπάς μου στο άλλο δωμάτιο και μας πήρε τηλ και μας έκανε "seven days" και είχαμε φρικαρει με την αδερφή μου μέχρι να μας πει ότι ήταν αυτός, κλαιγαμε μισή ώρα.
     
  10. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

      Τι χουνέρι ήταν αυτό?
     
  11. mpaxari

    mpaxari Regular Member

    Πάω παντού, μπλέκω παντού  
     
  12. mpaxari

    mpaxari Regular Member

    Η αμηχανη στιγμή που ερχεται e-mail με όνομα "SSC-Covid19"