Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αμήχανη στιγμή που ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος MindFeeder, στις 21 Ιανουαρίου 2017.

  1. εχω χειροτερο....οταν μπουκαρει η θεία στο δωματιο την ωρα που η ξαδελφη σου κανει στοματικο....χαχαχα.... οχι δεν ειναι προσωπικο βιωμα. Εχω αλλεργια στα οικογενειακα αλλα ειναι πραγματικο βιωμα κοντινου μου ανθρωπου...

    κι ενα προσωπικο...οταν βγαινεις για ποτακι με θηλυκο που αποσκοπεις να το αποπλανησεις το ιδιο βραδυ και την ωρα που ο ψιλικατζης σου δινει τα προφυλακτικα στο χερι, αυτη εμφανιζεται φαντης μπαστουνι διπλα σου. Και για να γινει και λιγο χειροτερο ειναι κολλητη φιλη του ψιλικατζη και καθως με φιλαει στο μαγουλο και μου λεει..."στην ωρα σου...παμε?" κοιταζομαστε και οι τρεις χιαστι...και ειμαστε μια ωραία ατμοσφαιρα...
     
  2. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Εμ δεν εχουν αλλα εχω σπασει τα ρεκορ των γιατρων μου (παρατσουκλι κακος λυκος)
     
  3. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    εάν θέλεις :
    α) να τον δεις να κυλιέται στο πάτωμα από τα γέλια
    β) να σε κοιτάξει με συμπόνια
    γ) εάν θέλεις να σου συστήσει ψυχίατρο

    ....τότε ρώτα τον εάν οι οδοντοστοιχείες έχουν μεγέθη!!!
     
  4. Apo

    Apo ...

    Έτσι
    Οι παρθενοραφεις κλέφτες θα γίνουνε...
     
  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    η αμήχανη στιγμή που συνειδητοποιείς ότι πήρες την παραγγελιά κι έπιασες και κουβέντα με τον ντιλιβερα φορώντας κολάρο σκύλου...
     
  6. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Λιγότερο αμήχανη στιγμή αν διαπίστωνες ότι ο ντελιβεράς φοράει κι αυτός κολάρο.
     
  7. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Η αμήχανη στιγμή που ρωτάς την πωλήτρια αν έχει κολάρα... 
     
  8. Ritual

    Ritual New Member

    ..και γυρίζεις και το δοκιμάζεις στο λαιμό της φίλης που σε συνοδεύει .
     
  9. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Μορφαζω απο το πονο που με χτυπησαν τα παπουτσια ενω συνοδευομαι απο φιλο ενω ξερω πως ειναι σαδιστης... (saved by the crowd)
     
  10. whisperer

    whisperer Regular Member

    που στο pet shop αγοραζωντας περιλαιμιο ο πωλητης σε ρωταει αν το σκυλακι ειναι αρσενικο η θηλυκο και αν ειναι μεγαλοσωμο
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Η αμήχανη στιγμή που σε κοιτά η γάτα με γουρλωμένα μάτια όταν είσαι στα 4. Το τραυμάτισα το παιδί μου, σνίφ!   
     
  12. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Όταν τα έκανες μπροστά στο παιδί σου, δεν τα σκεφτόσουν