Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος El_Gato, στις 9 Μαϊου 2008.

  1. Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    Δεν φαντάζομαι να περιμένεις απάντηση επ'αυτού έτσι??
    Μπορείς όμως να ρωτήσεις την υποτακτική σου, νυν ή ανερχόμενη να σου απαντήσει και για τις σκέψεις της και επί του πρακτέου...



    ...Ναι είναι...
     
  2. broken mind

    broken mind New Member

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    παιδια ειναι μεσημερι το κερατο μου!!! φυσικα και ειναι ο,τι πιο καυλωτικο υπαρχει.προσωπικα με ευχαριστει πολυ περισσοτερο να το κανω σ εκεινον!! το απολαμβανω απιστευτα, αφου ειναι κ ενας καλος τροπος να δουλεψεις την περιοχη του και για αλλα πραματα..........
    ουφφφφ:mwink:  
     
  3. sklavosgynaikon

    sklavosgynaikon New Member

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    Ειναι φοβερα απολαυστικο να το κανεις και να σου το κανουν.
    Δεν ειχα δυστηχως την χαρα να νιωσω την απολυτη ευχαριστηση γιατι απο ατυχια προφανως οι γυναικες της ερωτκης ζωης μου η ηθελαν μονο να μου το κανουν η μονο να τους το κανω....μια και μοναδικη μου το εμαθε στα 16 μου και απο τοτε καμια αλλη δεν ετυχε να θελει αμφιδρομη απολαυση.
    Δεν μπορω να διανοηθω να μην με αφηνει να γλυψω την πισω πορτα της κολασεως, ειναι ρε παιδι μου must στο ερωτικο παιχνιδι, οχι μονο προκαταρτικο αλλα και σαν βασικη ερωτικη πραξη.

    υ.γ. Με ειχε δεσει στα γενεθλεια μου (16 ετων στραβαδι) και μεχρι το ξημερωμα, μου εγλυφε τον κωλο και μου αρμεγε το καυλι με τα αρχιδια οπως κρεμοντουσαν...απλα πεθανα ο ανθρωπος....ηταν 26 ετων και κουκλαρα...
     
  4. KostantinosK

    KostantinosK New Member

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    Έχω κάτσει με τις ώρες με το στόμα μου κολλημένο στην τρύπα της να παρακαλάω να την ανοίξει ενώ αυτή ήταν ξαπλωμένη στο κρεβάτι και έβλεπε τηλεόραση ή μίλαγε στο τηλέφωνο με τα πόδια της πάνω μου. Αν ήταν στις καλές της μου την άνοιγε μέσα στο στόμα τόσο που γέμιζε ολόκληρο και έπρεπε να το ανοίγω διάπλατα ενώ προσπαθούσα να φτάσω τη γλώσσα μου μέσα μέσα. Αλλιώς μου΄επέτρεπε μόνο να τη γλείφω απ' έξω, συνήθως για να με τιμωρήσει για κάτι. Ένιωθα πως εκεί είναι η θέση μου. Δεν μπορώ να διανοηθώ το σεξ χωρίς αυτό, αλλά δεν είναι πάντα όλες οι κοπέλες πρόθυμες - πολλές φορές όμως συνέβη εκεί που δεν το περίμενα
     
  5. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    Την πρώτη φορά που μου το ζήτησε ο Αφέντης μου ένοιωσα άβολα, σιχάθηκα,δεν ήθελα αλλά το δοκίμασα.Την επόμενη φορά όμως το έκανα μόνη μου κι όσο τον έβλεπα να το απολαμβάνει τόσο το απολάμβανα πιό πολυ!!!
     
  6. lizos

    lizos New Member

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    εμενα ειναι το απολυτο φετιχ μου ..το βαζω σε καθε αγγελια γνωριμιας με γυναικα
     
  7. kostas01

    kostas01 New Member

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    είναι απλά ΤΕ-ΛΕΙ-ΟΟΟΟΟΟΟΟΟ !!!  
     
  8. CROSS35EMM

    CROSS35EMM New Member

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    Latrevo na me glyfei o ypakouos Slavos mou me tis wres k meta na ton vazo demeno me xeiropedes na me xeheilwnei mexri na ginomai pigadi I anomali Afedra!!!

    Λατρεύω να με γλείφει ο υπάκουος σκλάβος μου με τις ώρες και μετά να τον βάζω δεμένο με χειροπέδες να με ξεχειλώνει μέχρι να γίνομαι πηγάδι η ανώμαλη αφέντρα!!!
     
    Last edited by a moderator: 2 Ιουλίου 2013
  9. johnnyathens69

    johnnyathens69 New Member

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    με απαιτουμενη την απολυτη καθαριοτητα της περιοχης λατρευω να το κανω ωρα.
    αντιθετως οσες φορες μου το εχουν κανει το βρηκα βαρετο και ανουσιο
     
  10. Allexis

    Allexis Regular Member

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    Είναι πολύ ωραίο. Μου αρέσει πολύ και να το κάνω και να μου το κάνουν.
    Και εννοείται μετά γλωσόφυλό  
     
  11. sklavosgynaikon

    sklavosgynaikon New Member

    Απάντηση: Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

    kalispera,

    sygnomi gia to greeklish alla exei kollisei kai den grafei ellinika.

    h kathariotita einai basiki, alla moy aresei otan h perioxi einai idromeni kai glyfo tin kopela, ayti i glykia myrodia kai geysi..
    to apolambano perissotero otan to kano para otan moy to kanei,,,alla eksartate pos mou to kanei...
    mou aresei poly otan me glyfei kai opos kremontai ta genitika mou organa na moy ta armegei kai na moy dinei glypsimata kai ekei,,,i otan pernei tin glossa apo piso gia me glupsei sto p...kefalo, na moy bazei kai to daxtylo mesa kai meta ksana glypsimo.
    latrevo an mou to kanei ayto kai xyno potamia...alla moy aresei poly na tin glyfo ores oloklires apo piso...exo kanei kopeles na xysoyn etsi eno to theorousan adynaton..mou aresei na toys bazo dxtylo mesa kai na to glyfo meta kai as exo xosei olh thn glossa mesa.
    einai apo tis megalyteres apolafseis kai gia toys dyo...an tora kapoioi to theoroyn bromiko...mporoyn na xrisimopoihsoyn magiriki membrani...einai toso lepth poy exeis tin idia aisthisi stin kavla akoma kai tin zesti glossa xoris tin anaipithimiti epafi gia kapoious...dokimaste to...syntoma 8a tin afairesete monoi sas osoi exete akoma distagmous..
     
  12. dp77

    dp77 male 77

    ε οχι και ετσι βρε αδερφε..ειπαμε να βγαζουμε τις καυλες μας αλλα αυτο εχει να κανει και μρ την υγειινη.. το rimming ειναι τελειο τοσο οσο να το κανεις στη κοπελα οσο και να το δεχεσαι και ολα αυτα σε οποιαδήποτε κατηφορια και αν ανηκεις... αλλα το κανει τελειο οταν τηρουνται στοιχειωδεις κανονες υγειινης...τοτε ειναι που δεν σταματας! ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ?