Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος El_Gato, στις 9 Μαϊου 2008.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Dear god, if you exist... give me strengh!  

    ps: αυτά διαβάζω και λέω, κάτι χάλασε στο βδσμ, δεν 8α είναι πχια το ίδιο.
     
  2. dp77

    dp77 male 77

    Γιατί το λες?
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Γιατί δεν είναι καθόλου μα καθόλου αηδία, το rimming έστω και βρώμικο, η καύλα στο κεφούλι είναι η ουσία.
     
  4. dp77

    dp77 male 77

    Δεν είπε κανείς ότι είναι αηδία. .απλώς να υπάρχει μια καθαριότητα. Εσύ το έχεις κάνει κανει κια να είναι ο άλλος βρώμικος?
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δε μιλάμε για μπίχλα, ναι, είναι η διέγερση του βρώμικου παιχνιδιού.
     
  6. dp77

    dp77 male 77

    οκ ...δεν θα συμφωνουσα αλλα δεν μπορουμε να συμφωνουμε και σε ολα.,αλλα αν σκεφτω φωναχτα ποτε μην λες ποτε..
     
  7. Δεν θα το έκανα ποτέ.. σιχαινομαι.
    Ούτε θα ήθελα να μου το κάνουν ποτέ.. δεν κρίνω αυτούς που το απολαμβάνουν. Απλά εγώ το βρίσκω αηδια και δεν με ερεθίζει καθόλου
     
  8. Dapom

    Dapom Contributor

    Το σεξ και τα παιχνίδια στο σεξ και το τι βρίσκει ο καθένας μας αηδία ή οχι ειναι εντελώς υποκειμενικό. Το μονο αντικειμενικό όριο ειναι αυτο πέραν του οποίου κινδυνεύει η ζωη κάποιου ή η υγεία του.

    Το σεξ ειναι σαν το φαγητό άλλος θέλει τα μακαρόνια μονο με τυρί και άλλος με σάλτσες κι ενα σορό αλλα πράγματα τα οποία ο πρώτος μπορει να τα θεωρεί αηδία.
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    γαμω τις καβλες!!! ειδικα αν δε σου δινουν σημασια οσο το κανεις  
     
  10. sklavosgynaikon

    sklavosgynaikon New Member

    To rimming ειναι απολαυση. Μου ΑΡΕΣΕΙ πολυ να το κανω κυριως αλλα και να μου το κανουν. Με καυλωνει η θεα απο το κωλαρακι στημενο με την κωλοτρυπιδουλα της ετοιμη για γλυψιμο. Σπατουλα κανονικα και αιδιο και κωλαρακι. Με ερεθιζει φοβερα οχι μονο μετα απο ενα ζεστο μπανιο αλλα και οταν γυρισει απο την δουλεια η γυμναστηριο η τα ψωνια εξω. Μου αρεσει αυτο το οτι ειναι λιγο ιδρωμενη η κωλοτρυπιδα και εχει αυτην την γλυκια ευχαριστη μυρωδια του κωλου. Η γευση επσης ειναι φοβερη. Καθε μουγκρισμα της σε καθε περασμα της γλωσσας μου με κανει να δειχνω περισσοτερο ζηλο. Μου αρεσει και μενα να μου το κανει. Να με γλυφει βαθεια μεσα ενω το χερι της αρμεγει τον πουτσο μου καθως κρεμετε, μαζι με μερικα δυνατα ρουφηγματα στο πουτσοκεφαλο. Εχω κανει γυναικα να τελειωσει σε 4-5 λεπτα μονο εμ την γλωσσα εκει πισω. Μου αρεσει οχι μονο η γευση και η γλυκεια μυρωδια, αλλα οτι με αφηενι σε μια τοσο προσωπικη περιοχη της να κανω παιχνιδι. Το ιδιο με καυλωνει και οταν μου το κανει. Ειναι καθαρα εγκεφαλικο το θεμα. Θελω απαραιτητα καλη υγιεινη ομως, με την καμια δεν θα ηθελα scat κλπ. Ειναι σεβασμος στον συντροφο σου καθαρα. Μου εχει τυχει γυναικα που δεν το ηθελε, το θεωρουσε βρωμικο κλπ. αλλα ηταν μια μικρη εξαιρεση. Ολες οι αλλες στην ζωη μου τους αρεσε παρα πολυ. Θα μπορουσα να το κανω σε μια γυναικα ολη νυχτα και μερα αν με αφηνε...ενδιαφερεται καμια κοπελα εδω μεσα για τρελο αλληλογλυψυμο?
     
  11. Rimming στη Λολιτα, ποιος/α δεν θα εκανε;  
     
  12. lizos

    lizos New Member

    το καλυτερο μου να προσφερω σε μια γυναικα