Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η απόλαυση του rimming από τον/την Κυρίαρχο!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος El_Gato, στις 9 Μαϊου 2008.

  1. jim28

    jim28 Regular Member

    Αμα εκτιμω την γκομενα και ειναι καθαρη το κανω και μαλιστα μου αρεσει πιο πολυ απο το γλυφωμουνι.
     
  2. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Κάποτε μου το είχε κάνει μια με δική της πρωτοβουλία όταν ήμουν μικρός. Ήταν τέλειο, ή τουλάχιστον έτσι μου είχε φανεί τότε.
    Έκτοτε όμως έχω αλλάξει. Πλέον οποιαδήποτε κίνηση πλησιάζει προς τα εκεί με κάνει να νιώθω άβολα. Θα ήταν πολύ δύσκολο να
    αφήσω κάποια να μου το κάνει ξανά. Τώρα όσων αφορά να το κάνω εγώ σε κάποια... Έ άμα έχει κωλάρα, το δικαιούται! Πως μπορείς
    να πεις όχι, ή να μη θες να το κάνεις όταν δεις έναν όμορφο κώλο που να σε εμπνέει ?
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αν επιτρέπεται, για ποιο λόγο νιώθεις άβολα; Νιώθεις το ίδιο συναίσθημα και με το γλείψιμο του πέους σου;
     
  4. MasterAqua

    MasterAqua New Member

    Δεν υπάρχει μεγαλύτερη oral ηδονή από το rimjob...
     
  5. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Όχι να πω την αλήθεια. Τώρα ο λόγος... Δεν έχω κάτσει να το αναλύσω πολύ. Απλά δε θέλω να με ακουμπάνε εκεί. Απ τη μια γιατί δεν έχω και τη καλύτερη εντύπωση για
    εκείνο το σημείο μου, απ' την άλλη και για μια ιδέα που μου χει εντρυφήσει η κοινωνία μάλλον θα 'λεγα. Νιώθω ότι άμα κάτι πάει για εκεί.. είναι γκεουλίστικο! Για να μη
    παρεξηγηθώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους γκέη, μια χαρά άτομα είναι. Απλά για εμένα δε μου αρέσουν αυτά που παραπέμπουν σε gay φάση, ακόμα και αν η άλλη είναι
    γυναίκα.
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αυτό περίμενα. Ίσως εν καιρώ το ξεπεράσεις.
    Ευχαριστώ για την απάντηση.
     
  7. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Παρακαλώ. Άσε με να σε ρωτήσω και εγώ όμως κάτι: Αν σου απαντούσα ναι στην άλλη ερώτηση, και ένιωθα άβολα
    και από μπροστά, τότε ποιο θα ήταν το πόρισμά σου ?
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δεν βγάνω πορίσματα σε θεωρητικοϋποθετήματα.
     
  9. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Για να το ρώτησες όμως, κάτι θα έπρεπε να είχες υπ' όψιν.
     
  10. Μου αρέσει να το κάνω και να μου το κάνουν
     
  11. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    Μου το έχουν κάνει επανειλημμένως και το απολαμβάνω κολασμένα. Λίγες γυναίκες μου το έχουν ζητήσει. Το κάνω με ευχαρίστηση μαζί με γλυφομούνι και γλωσσόφιλα. Όσες δοκίμασαν έχυσαν μέσα σε έντονους οργασμούς. Κατά την άποψή μου είναι υπέροχη εμπειρία.
     
  12. pistols

    pistols Regular Member

    Η πρωτη μου εμπειρια (στο να δεχθω το rimming) συνεπεσε με την πρωτη μου εμπειρια με strap on. Η αισθηση στην αρχη ηταν περιεργη (πρεπει να ημουν αρκετα σφιγμενος) αλλα οσο περνουσε η ωρα και χαλαρωνα ενιωθα υπεροχα.Ενιωσα πραγματικα παραδομενος στα χερια της,ακομα και να ηθελα δεν μπορουσα να κουνησω ουτε το μικρο μου δαχτυλακι.Ο συνδιασμος εκεινη την ημερα rimming και strap με την συγκεκριμενη γυναικα νομιζω οτι μου προσφερε μια απο τις καλυτερες εμπειριες (μεχρι σημερα) της ζωης μου.

    Η στιγμη του να το κανω εγω ηρθε λιγο καιρο αργοτερα με την ιδια γυναικα, με ιδιαιτερο συναισθημα τα υπεροχα κωλομερια της να αγκαλιαζουν το προσωπο μου.

    Απο τοτε λοιπον απολαμβανω την καθε φορα που συμβενει το rimming στην σεξουαλικη μου ζωη....