Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η αφέντρα των ονείρων μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος ipakouossklavos, στις 5 Ιουνίου 2008.

  1. ipakouossklavos

    ipakouossklavos Regular Member

    Μια τέτοια αφέντρα ονειρεύομαι:

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    Τι γνώμη έχετε; Βρίσκω την συμπεριφορά της πολύ ελκυστική γιατί δείχνει να το κάνει για το κέφι της
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Η αφέντρα των ονείρων μου

    Πολυ βιαιαη ειναι, και μαλιστα χωρις προφανη λογο.

    Αλλα αφου σου κανει εσενα, τι να πουμε εμεις?
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Υπεροχα χαστουκια αλλα.....πολυ στημενο.
    Αναρωτιεμαι αν ειναι οντως Αφεντρα η αν κανει ο,τι κανει μονο και μονο επειδη την τραβα η καμερα.
    Δικαιωμα σου ασφαλως να ποθεις ο,τι σου αρεσει.
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Η αφέντρα των ονείρων μου

    O σακος του μποξ (σκλαβος) ειναι απο ανθρωπινη υλη....?
    Αυτη εχει παλεψει ποτε με τον Σουγκλατο.......?  
    Εισαι σιγουρος οτι μετα απο 2-3 session o σκλαβος θα μπορει να ακουει και να ξερει τι του γινετε με τοσα κτυπηματα που δεχεται στο κεφαλι και τ' αυτια ....?
    Φυσικα αν κανει σ' εσενα στους αλλους περισσευει....... 
     
    Last edited: 5 Ιουνίου 2008
  5. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Αυτό δεν είναι ερωτικό και αισθησικαό παιχνίδι, είναι κανονικό ξυλοφόρτωμα.
     
  6. zinnia

    zinnia Contributor

    Καλα, δεν παρατηρήσατε πως φοράει "ειδικη προστασία" στο κεφάλι; Εγω το βρήκα αντιερωτικό και αντιαισθητικο. Πιο πολυ μου θυμησε "Γκουαντάναμο" παρά ερωτική καύλα. Περί ορέξεως όμως ....
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Ένας κακοήθης θα μπορούσε να πει πως η παραπάνω μαδάμ είναι μια χαζοβιόλα, μισότρελη, κομπλεξική, αμόρφωτη, τσουράπω, πετσάφω, η οποία για να γίνει άνθρωπος χρήζει στενού παπουτσιού, κατηφόρου, και γαμησίου με , γαρμπίλι, μπάλαστρο, χαλίκι 3α , άμμο νταμαρίσα, γράσσο, καθώς και πυγοράπισμα με μαδέρι οικοδομής. Όλα αυτά βέβαια θα τα έλεγε ένας κακοήθης που δεν θα αναγνώριζε την μεγάλη προσωπικότητα της μαδάμας.

    Σου εύχομαι όχι μόνο να την βρεις αλλά όταν την βρεις να την γνωρίσεις και σε μένα. Τα παραπάνω θα φαντάζουν παιδική χαρά.
     
  8. Εχεις δικιο. ΧΑ! ΧΑ! ΧΑ! Οι "αφεντρες" τους ειναι κατι παρτσακλα που κανουν μονο για τις αποκριες η για
    το τρελαδικο  
    Ενω οι δικες μου ε??? Δε μπορεις να πεις!!!!!!  
    Και τωρα η απολυτη θεα. Μετα απο αυτην δεν εχω αλλη να ανεβασω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Εσύ καλά θα κάνεις να χαλαρώσεις και να κοιτάξεις να τα βρείς με την Συρα. Ποτέ δεν έπεσα έξω στην εκτίμηση μου για το τι κάνει πετυχημένη μια d/s σχέση ...και τώρα είμαι βέβαιος πως θα είναι απίθανη.
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Χάινριχ_φον_Κλάιστ αν όλ΄ αυτά που αναφέρεις, είναι αυτό που σου βγάζει η Κυρία του video...Ο σκλάβος της τι σου βγάζει? Δεν Μ/μας είπες γι αυτόν...
    Για πε....!!