Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η βωμολοχία σε συνεδρίες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 9 Μαϊου 2007.

  1. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Καλέ τι προφορά φανταστηκες εσύ;   χαχαχ εντάξει, είπαμε, να το κατέχει το "άθλημα" ο άλλος, αλλιώς...  
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Εσυ βριζεις πολυ ?
     
  3. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ουυυ καντήλια, τι να σε πω  
     
  4. Διάβασα Τα περισσότερα αν όχι όλα τα σχόλια και νομίζω πουθενά δεν Ειδα κάποιο υποτακτικο να παραδέχεται ότι βρίζει η ότι του αρέσει τέλος πάντων!
    Εγώ προσωπικά λατρευω τις βρισιες. Έχω πολύ άσχημο στόμα.. ασυγκράτητο.
    Στην καυλα της στιγμής και τον κ μου θα βρισω ειδικά αλλά και γενικά βρισιές θα εκτοξεύονται προς κάθε κατεύθυνση.
    Στα αγγλικά η λέξη που μου βγαίνει σχεδόν σε κάθε στιγμή καυλας είναι το ' fuck '…
    Στα ελληνικά λέω τα πάντα εκείνη την ώρα.
    Από ένα απλό ''γαμωτο ''μέχρι "σκισε με ρε μαλακα γαμωωωω " .
    Μέχρι στιγμής κανένας δεν ξενερωσε απο το βόθρο που έχω για στόμα, ίσα ίσα θα Ελεγα, βοηθά να ανάψουν ιδιαιτέρως τα αίματα.
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Μέμψτε με όσο θέλετε, αλλά σπάνια μπορώ να βρίσω, πέρα από τα ένκαυλα επιφωνήματα, μου αρέσει να μου ψιθυρίζουν στο αυτί ή με χαμηλό τόνο φωνής, μπορεί να μου αρέσουν και τα γαμωμπινελίκια, αλλά γενικώς, σε ότι αφορά την βωμολοχία που προέρχεται από μένα και ειδικά σε συνεδρία, τρώω μεγάλα ζόρια, έως και μούγκα στην στρούγκα. Συμπαίκτης στο παρελθόν που με πίεζε προς αυτήν την κατεύθυνση, απερρίφθη κατευθείαν, νομίζω ότι δεν το έχω καθόλου. Τι να κάνεις?
    Κανείς δεν είναι τέλεια, πφχρ... 
     
  6. lexy

    lexy .ti.va.

    Μία από τα ίδια συναγωνίστρια @brenda  
    Είναι στο τοπ 5 των χειρότερων τιμωριών που μπορεί να μου επιβληθούν.
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Δεν θα πέσεις ποτέ στα τρυφερά μου χέρια? Θα διαπιστωθεί εν τοις πράγμασι. 
    Κι αφού σε βάλω να βρίσεις, στο καπάκι θα μου λες κι ευχαριστώ. 
    Κάτι τύπου: Γαμώ το μνι της μάνας Σας Κυρία, Σάς ευχαριστώ...   
     
  8. sylviacross1965

    sylviacross1965 Regular Member

    Η βωμολοχια στο σεξ εξαρτάται πως γινεται και ποιες πραξεις την συνοδευουν. Παράδειγμα όταν το αντιμετωπισα για πρωτη φορα αυτό (τοτε δεν ειχα ιδεα από BDSM), σχεδόν σοκαριστικα. Από την αρχη της γνωριμίας μας ηταν αθυρόστομος, αλλα αυτό μου αρεσε εδώ που τα λεμε, το εβρισκα πολύ ανδρικο σε αντιθεση με την δικη μου ευγενεια που μαλλον τον ερεθιζε αυτή ακριβως η αντιθεση, όπως αλλωστε κι εμενα.Οταν βρεθήκαμε για πρωτη φορα στο σπιτι του, εγινε περισσοτερο αθυρόστομος μαζι μου, μαζι με τα φιλια και τα χαδια μου ψυθιριζε λεξεις όπως τσουλακι η πουτανακι. Αν και με εκανε να νιώθω αβολα, δεν αντιδρουσα γιατι ημουν αρκετα ερεθισμένος και ηθελα να κανω σεξ απεγνωσμένα. Όταν με εγδυσε μου ειπε πως αποψε θα σε κανω πουτανα κανονικη.Οταν αρχισε να μπαινει μεσα μου αρχισε να μου μιλαει βρωμικα, αυτό το συνοδεψε και με κάμποσες γερες μπατσιες στα κωλομερια. Αυτό με εκανε να νιώθω φτηνος και ξεφτιλισμένος, όμως παραλληλα εβλεπα ότι μου αρεσε αυτή η κατασταση, τον ενιωθα πιο ανδρα με τον τροπο που με επερνε. Καποια στιγμη μου ζητησε να φωνάζω ότι είμαι πουτανα, το εκανα και μου αρεσε, σχεδόν απελευθερωνωμουν από τον καθωσπρεπισμο μου. Η ολη φαση συμπληρωθηκε με ένα χυσιμο στο προσωπο λεγωντας μου "παρτα μωρη ξεφτιλισμενη τσουλα". Όταν ηρεμησε τοτε μου ειπε " σου το'πα, αποψε θα γινεις πουτανα κι εγινες".
     
  9. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

    Για εμένα η βωμολοχία κατά τη διάρκεια του σεξ είναι τα α και το ω... τι μούγκα στη στρούγκα δηλαδή θα τι βγάλουμε? 
    Καβλώνω/ θολώνω τόσο πολύ που μερικές φορές χάνω και τα λόγια μου.. μπερδεύομαι και αντί πχ να πώ: "θέλω να σε δω να χύνεις επάνω στο καβλί μου μωρή καριόλα..." λέω... "θέλω να σε δώ να χύνεις επάνω στο μουνί μου μωρή καριόλα...¨    και κάτι τέτοια απίστευτα... αλλά μες την κάβλα μας εκείνη την ώρα γενικά το προσπερνάμε εύκολα και συνεχίζουμε!
     
    Last edited: 2 Σεπτεμβρίου 2016
  10. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Αυτο ειναι δυσκολη υποθεση.
    Απορω που τα βρισκετε τα λογια εκεινη τη στιγμη.
    Εγω δε μπορω να σκεφτω τιποτα.
    Μια φορα η τοτε σχεση μου,μου χε πει οτι δε το χω το μπλαμπλα στο σεξ κ εγω βαλθηκα εμπρακτα να του αποδειξω οτι εχει λαθος 
    Ηταν κωμικοτραγικη στιγμη για μενα.
    Τα καταφερα να μιλαω αισθησιακα,οχι προστυχα αλλα δε μπορω να πω οτι το διασκεδαζα γιατι εβαζα πολυ σκεψη σ αυτα που ελεγα 
     
  11. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Θα συμφωνήσω. Είναι το πιο δύσκολο πράγμσ που μπορεί να μου ζητηθεί. Δεν μου βγαίνει καθόλου. Αντιθέτως αν με βρίζουν δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα. Ίσα ίσα γουστάρω κιόλας.
     
  12. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

    νομιζω έχει να κάνει με το ρόλο που έχει ο κάθε ένας μας στο κρεββάτι!
    και εγω δε θα μπορούσα να φανταστώ μια vanilla/ υπό να με μπινελικόνι..... αντίθετα σε ενα session με perv μου αρέσει να την ακουω να μιλάει βρωμικα... Σίγουρα εκεί και εγώ απαντώ δρω ανάλογα!
     
    Last edited: 2 Σεπτεμβρίου 2016