Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η βωμολοχία σε συνεδρίες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 9 Μαϊου 2007.

  1. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Εμένα πάντως δεν μου βγαίνει να βωμολοχώ σαν κομμάτι του ερωτικού παιχνιδιού. Αν τύχει να μου έρθει να βρίζω το εννοώ, οπότε τότε πάντα θέλω να σπάσω κανά κεφάλι ή να πετάξω κανέναν από κανά παράθυρο και όχι κάτι άλλο.

    Μου φαίνεται, εμένα τουλάχιστον προσωπικά, σαν να επιχειρείς να εξευτελίσεις τον άλλο χωρίς όμως να έχεις αληθινά τη δύναμη να τον κερδίσεις με το να επιβληθείς σε αυτόν και να τον υποτάξεις.

    Φυσικά μεγάλο ρόλο παίζει και το ύφος και το βλέμμα την ώρα που λέγονται όλα όσα λέγονται και από τους δύο.
     
  2. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Κυράδες μου καλές, λατρεμένα σ., αλλά και Ο/σόι είστε γνώστες των περί τριχών, τα φώτα σας.
    Η σ. μου ζητεί την άδεια να παραστεί σε φιλική μάζωξη, όπου θα υπάρξη και light public play .
    Στην προκαθορισμένη τηλεφωνική αναφορά, το μικρόφωνο του τηλεφώνου μεταφέρει τα κάτωθι :
    ( Πρωταγωνίστρια = domme με το d τόσο πεζό , όσο η ανοργασμικοτητα της.
    Η φράσεις ακούγονται σε κλιμακούμενης έντασης υστερική τσιρίδα, η οποία όμως λόγω κακής διαχείρισης της αναπνοής, σβήνει)
    - ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩ!
    - ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩΩΩΩ ΕΙΙΙΠΑΑ!!!
    - ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΟΥΡΛΙΑΖΩ ΚΑΙ ΤΣΑΚΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ.

    Καλές μου. Η αρωγή σας στην κατανόηση εκ μέρους μου της συνδέσεως έντασης φωνής και κατάστασης της τρίχας, θα εκτιμηθεί απεριορίστως. Πάει κοντά 5ετια που με βασανίζει το θεμελιώδες αυτό ερώτημα.
     
  3. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    εμενα μ αρεσει τρελλα.

    τι να με λένε μαλάκα τι να με λένε αρχιδι.

    και να μου ζητάνε να αυτοπροσδιοριστώ μετα...
     
  4. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    @Dark_Explorer το γνωριζω, ναι. Ομως πλεον, ενιοτε, το αποζητω.   Ειναι υπο εξερευνηση το θεματακι μου.
    Με τον συγκεκριμενο ανθρωπο απλα κανω και "χρεη" Top (κατ'εντολην)  
    Γενικως για μενα ειναι πολυ αρχη, με μαθαινω.

    Τουλαχιστον πλεον μπορω να...βριζω κιολας   Yeiih
     
    Last edited: 25 Φεβρουαρίου 2017
  5. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    το να με ρωτάνε τί είσαι?

    και να απαντάω ο μαλακας σας.

    και να ειναι η αλήθεια αυτό...

    εκεί ολοκληρώνεσαι
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Επαναλαμβάνω ότι εφόσον είναι κατ'εντολή δεν είναι Topάρισμα από μέρους σου. Εκτός κι αν επηρεάζεσαι από τα στερεότυπα και τις προκαταλήψεις όπου κυκλοφορούν για δήθεν κυριαρχικά και υποτακτικά φετίχ.
    Από την άλλη, αν το επιζητάς τότε είναι ένα έτερο θέμα και καλά κάνεις και το εξερευνάς ώστε να καταλήξεις συνειδητοποιημένα στον αυτοπροσδιορισμό σου.
     
  7. Σίγουρα έχει σημασία το πως το λες...το πως το ζητάει μια υπό αυτο.. Σίγουρα εμένα προσωπικά η βωμολοχεία με καθηλώνει, έχει μεγάλη ανταπόκριση το σώμα μου με αυτό. Και το βίαιο σεξ επίσης.
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    επιρρωνύω ασμένως.
     
  9. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Ωραίο πράγμα! Πιστεύω ξυπνάει τα πιο άγρια ένστικτα μας,βοηθάει το υπό να απελευθερωθεί από τον καθημερινό καθωσπρεπισμο του, διεγείρει το θυμικό του Κ ατόμου.
     
  10. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Εχμμμμ !!!    
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Γενικά, μου αρέσουν οι ξένες γλώσσες.
    Με καυλώνουν για κάποιον λόγο.
    Αυτό που δεν περίμενα, με τον γλυκό μου Άγγλο, είναι να ερεθιστεί τόσο πολύ, καθώς έπαιζα μαζί του μιλώντας ελληνικά, που να χύσει με απίστευτους σπασμούς μόνο στο άκουσμα της γλώσσας μου.
    Ήταν πολύ καυλωτικό και σέξυ.
    Τι του έλεγα;
    Δεν έχει σημασία, αφού δεν καταλάβαινε.
    Πάντως του έλεγα αλήθειες που ποτέ δεν του μετέφρασα.
    Θέλει να μάθει ελληνικά τώρα...  
     
  12. xifomaxos

    xifomaxos Αυτα που εχουν αξία είναι αυτά που δεν φαίνονται

    μια απο τις πεντε αισθησεις ειναι και η ακοη....ο ανθρωπος εχει φυσικη εφεση προς την επικοινωνια , οποτε τι πιο φυσικο να καβλωνεις βριζοντας...