Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η βωμολοχία σε συνεδρίες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 9 Μαϊου 2007.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ρρρηχαειναιρρρεεμπείτε...... 
     
  2. n0mad

    n0mad Dirty Forty

    Πολύ περιοριστικό αυτό το συνεδρίες. Τον Ψ δεν τον έβρισα ποτέ.
     
  3. yannouli

    yannouli busy mind

    .....τι λέτε;;; τι λέτε ;;;;;;    
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    'Ολα ξεκίνησαν από τα Γερμανικά της @Marlen Daudaux , μετά, μη νομίζεις, δεν θέλουμε και πολύ εμείς για να ξεφύγουμε...   
     
  5. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Τώρα να το πω;
    Θα το πω..
    Και στα φινλανδικά θα ήθελα να με βρίσει κάποιος, αλλά ποιος...
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Οlet pikku narttu... 
     
  7. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    βρε αμα δεν ακουσεις ποντιακο μπινελικι ολα τα αλλα ειναι ναχαμε να λεγαμε 
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Εξέρτς πόσα βάσανα έχουμε εμείς που κουμανταρίζουμε τ ανθρώπς;
    Οι δουλοπρεπείς είναι με τεμέν γιάτι αέτς εν η φάραν ατουν.
    Ατοίν θέλνε έναν αφέντην και κι ξέρνε ντο εν ελευθερίανάλτς ανθρώπς να έης ανάγκην ο τόπον και άλλ να εφτάνατεν κουμάντον … 
     
  9. Makaros

    Makaros New Member

    Έχει αποδειχθεί επιστημονικά πως κατά την διάρκεια του ερωτικού ερεθισμού το σημείο του εγκεφάλου που ενεργοποιεί το αίσθημα του αποτροπιασμού (αηδίας) δεν λειτουργεί το ίδιο αποτελεσματικά.
    Κοινώς, όταν έχουμε καύλες είμαστε πιο δεκτικοί.
    Θεωρώ πως σε υποσυνείδητο επίπεδο αυτό το καταλαβαίνουμε. Οι βωμολοχίες είναι λοιπόν, κατά την γνώμη μου, μία αποδοχή της ερωτικής μας διάθεσης. Δείχνουμε στον άλλο πως είμαστε ερεθισμένοι, πως οι αντιστάσεις μας έχουν πέσει. Πως πλέον δεν λειτουργούμε κανονικά, έχουμε μπει σε sex mode.
     
  10. Mr. Hyde

    Mr. Hyde S.S.C., R.A.C.K.


    Για 'μένα, η διαφορά ανάμεσα στις δύο αυτές φράσεις έγκειται σε ένα χαρακτηριστικό που -μεταξύ άλλων- έχω συνδέσει με την Υποταγή: την ταπείνωση.

    Η δεύτερη φράση λοιπόν, "παρακαλώ σκίσ(τ)ε μου τον πάτο Κύριε", είναι αυτή που μέ φτιάχνει ώς Κυρίαρχο, διότι σε αυτή τη φράση περιγράφεται με βρώμικο, χυδαίο τρόπο αυτό που εγώ θέλω να κάνω που δεν είναι "σκληρό πρωκτικό σεξ" αλλά "σκίσιμο" και μάλιστα, ακούγεται από το στόμα της υποτακτικής. Όταν ακούγεται το σκληρό, βρώμικο, χυδαίο πράγμα που θέλω να κάνω από το στόμα αυτού που θα τό υποστεί, τότε τό θεωρώ ώς ένα σημείο ταπείνωση, άρα, ένα ακόμη δείγμα υποταγής, και γι' αυτό ακριβώς μέ καυλώνει περισσότερο.
     
  11. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Φαντάσου στα αγγλικά "γιου κοκ σακινγκ μπιατς!" Με προφορά χαχαχα να στεγνώσεις στο αψε σβήσε  
     
  12. Τα προστυχόλογα είναι καυλώτικά στο σεξ, αλλά νομίζω ότι τα ελληνικά (για έλληνες/ελληνίδες) υπερτερούν στο θέμα.