Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η δε γυνή να ξέρει τι θέλει

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος camera_obscura, στις 3 Ιουλίου 2010.

  1. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Η δε γυνή να ξέρει τι θέλει

    Πολύ με {όχι "μου"} άρεσε η εισαγωγή Σας!  

    Σας αντιλαμβάνομαι πλήρως. Από τότε που έγινα "αφεντικό" {τρομάρα μου!} χτυπάω 16-20ωρα κι εγώ. Άνετα!

    Ταπεινή μου άποψη είναι {και κριτική προς το φύλο μου} πως γενικώς, είμαστε αδυσώπητες {κάπως αλλιώς το έλεγε ο προηγούμενος Αφ. μου, ας μην το αναφέρω εδώ και θιχτούν υπολήψεις}. Απλά, ευτυχώς, δεν μας δίνεται πάντα η ευκαιρία να το δείξουμε.

      δεν έχω τπτ να προσθέσω!

    Εντάξει, πάντα μπαίνει θέμα ηλικίας και αντοχών.

    <evil>
    Τρισμέγιστη κακία: Με τη διαφορά ότι οι γυναικείες αντοχές αυξάνονται ...
    </evil>
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Η δε γυνή να ξέρει τι θέλει

    Η δε γυνή όταν δεν χάνει την θηλυκότητά της και είναι υποτατακτική - σκλάβα - μαζοχίστρια, τότε είναι ότι πιο όμορφο έφτιαξε η φύση, (κατ΄εμέ πάντα και την δική μου οπτική γωνία για το πως θέλω τα θηλυκά...
     
  3. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Η δε γυνή να ξέρει τι θέλει

    Πάλι καλά που έβαλες και αυτό μετά γιατί έτοιμη σου 'χα την κακιούλα  
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Η δε γυνή να ξέρει τι θέλει

    Κούκλα, είπαμε, "περί ορέξεως..."   
     
  5. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Απάντηση: Η δε γυνή να ξέρει τι θέλει

    Μερικές πιστεύω ξέρουμε τι θέλουμε που 8α το βρούμε είναι το θέμα ... και αν το έχουμε βρει πως να το αποκτήσουμε ... και μερικές από μας που ξέρουμε κ το βρίσκουμε είναι πιασμένος ............
    νευρά τσατάλια η φταίει η τύχη μετά ..
    κατά την γνώμη μου άνδρες που θέλουν την γυναικά να ξέρει τι θέλει , είναι συνήθως αυτοί που προτιμάνε ντόμπρες γυναίκες τύπου αλάνι τουλάχιστον οι περιπτώσεις τις δικιάς μου πείρας κ ιδιαίτερα αν κάνει κ τα στραβά μάτια λίγο .... το τέλειο ταίρι
     
  6. Heretic_Angel

    Heretic_Angel Regular Member

    Απάντηση: Η δε γυνή να ξέρει τι θέλει

    Γυναίκες είστε. Θέμα ικανοτήτων είναι όλα.

    Οι περισσότεροι άντρες που ζητάνε μια γυναίκα που "ξέρει τι θέλει" απλά ζητάνε σωστή επικοινωνία, ειλικρίνεια και βούληση από την πλευρά της γυναίκας για συχνές ερωτικές συνευρέσεις.

    Οι γυναίκες τύπου "αλάνι" δεν αποτελούν προτεραιότητα, ειδικά για σχέση, καθώς δημιουργούν στους άντρες ανασφάλεια με την συναισθηματική ή σεξουαλική αστάθεια τους και ίσως με τον έντονο δυναμισμό τους, κάτι που οι περισσότεροι άντρες, ασχέτως αν το παραδέχονται ή όχι, απεχθάνονται στον μέγιστο βαθμό γιατί αποζητούν τον έλεγχο και δεν τον έχουν.

    Όσο για το αν το τέλειο ταίρι είναι αυτό που κάθεται και το κερατώνεις, θεωρώ ότι αν ήταν πραγματικά το τέλειο ταίρι, τότε δεν θα υπήρχε και λόγος να το κερατώσεις.

    Τα υπόλοιπα είναι παραμυθάκια για όσους δεν τους παίρνει ο ύπνος το βράδυ.
     
  7. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Απάντηση: Η δε γυνή να ξέρει τι θέλει

    καλά ότι σαν γυναίκες έχουμε το τρόπο μας αυτό είναι γνωστό

    άλλα μερικές φόρες περισσότερο ενεργές σεξουαλικά δεν γίνετε ...
    πιο πολύ είναι too much δεν θα το αντέξουν  
    τώρα αν μερικές από μας είναι πιο δυναμικές και κάνουν τους άνδρες να τρομάζουν
    συνήθως αυτές οι δυναμικές έχουν μεγαλύτερες ανασφάλειες από τους ίδιους άπλα δεν
    το δείχνουν ... όποτε 8α συμφωνήσω μαζί σου στο σωστή επικοινωνία ειλικρίνεια μα πάνω από όλα η διάθεση και τον 2 να θέλουν να επικοινωνήσουν και να είναι ειλικρινείς

    όσο για το τέλειο ταίρι αν το είχα κοντά μου δεν θα το απατούσα ή θα έκανα κάτι που θα το πλήγωνε και αν το έκανα δεν μου άξιζε πότε...
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Η δε γυνή να ξέρει τι θέλει

    τροπο την λενε την γκρινια τωρα ; .....
     
  9. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Απάντηση: Η δε γυνή να ξέρει τι θέλει

    δεν είμαστε όλες γκρινιάρες .....
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Η δε γυνή να ξέρει τι θέλει

    φυσικα και οχι ... εχετε τον τροπο σας ....
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Απάντηση: Η δε γυνή να ξέρει τι θέλει

    Το μήκος της λίστας των απαιτήσεων σχετίζεται άμεσα με την πιθανότητα ραφιού όποιο και αν είναι το φύλο του κατόχου της λίστας: όσο αυτή μεγαλώνει τόσο η πιθανότητα ραφιού προσεγγίζει το 1. Δεν λέω, υπάρχουν κάποια βασικά πράγματα τα οποία είναι εκ των ων ουκ άνευ, τα υπόλοιπα ωστόσο πιστεύω πως είναι συζητήσιμα.

    Δεν είναι ίδια η συμπεριφορά μας προς διαφορετικούς ανθρώπους, πράγματα που μας εκνευρίζουν σε κάποιον μπορεί να μας γοητεύουν σε κάποιον άλλον.

    Τα δικά μου "εκ των ων ουκ άνευ" για μια γυναίκα είναι ευφυΐα, υποτακτική προσωπικότητα, μαζοχιστικές τάσεις και ως κάποιο βαθμό εμφάνιση. Το πως αξιολογώ τα παραπάνω χαρακτηριστικά διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα, ωστόσο για όλα υπάρχει ένα απαραίτητο μίνιμουμ.

    Αυτά!
     
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Η δε γυνή να ξέρει τι θέλει


    Κάλεσε 11880 και θα βρεις αυτό που ψάχνεις...     


    ΥΓ. Μισό να πω και εγώ τι ψάχνω.... Εγώ λοιπόν θέλω δύο μανεκέν 18-20 ετών, καρασκλάβες, καραμαζοχίστριες και να μην ζηλεύει η μία την άλλη. Παρακαλώ πείτε μου που να καλέσω για να τις βρω γιατί στο 11880 τους έχουν τελειώσει...