Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η δε γυνή να ξέρει τι θέλει

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος camera_obscura, στις 3 Ιουλίου 2010.

  1. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Η δε γυνή να ξέρει τι θέλει

    Νομίζω ότι αυτό τελικά είναι που λείπει από τις γυναίκες (εκτός από την χάρη που αναφέρατε σε ένα άλλο σχόλιό σας)και αν το είχαμε θα ήταν τα πράγματα πιο βατά.Αλλά μάλλον κάτι στο DNA μας δεν μας αφήνει..... 
     
  2. στουs ANTΡΕΣ αρεσουν οι ΓΥΝΑΙΚΕΣ που ξερουν τι θελουν στο σεξ! που δεν ειναι ευκολεs! οι γυναικεs που τουs καταλαβαινουν! οι γυναικεs που παιζουν με την καλη! εννοια και εχουν την ικανοτητα αλλα και τη διαθεση να υποταξουν κυριολεκτικα την καρδια ενοs αντρα μεσα απο ενα ερωτικο! παιχνιδι αξιωσεων. θελουν μια ΓΥΝΑΙΚΑ να ειναι κομψη! εκλεπτυσμενη! εξυπνη! ξεχωριστη! οσο δυναμικη και να ειναι να ειναι θηλυκη! και να μη χανει! το ρολο τηs BAΣΙΚΟ! ΚΑΙ να εχει ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΑΔΑ! και την ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ! να χειριστει το ΒΑΣΙΚΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ! ενοs αρσενικου!...... 
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Πουτανάκια.  
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εγώ θέλω να μ ακολουθεί στις κορφές και να ουρλιάζουμε μαζί στην πανσέληνο.
     
  5. tithon

    tithon Contributor

    άμα ξέρουν από μόνες τους, καλή μου, τι να τις κάνει;
     
  6. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Μωρέ η γυνή ξέρει τι θέλει ... Ο αντρας άμα κωλύεται....άστα να πάνε στα δια@@λα.
     
  7. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Τα εχει πει καθαρά και ξαστερα ο πρόεδρος Εδεσσαϊκού! Οι σχέσεις μεταξύ αντρών και γυναικών είναι ακριβώς έτσι!
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Eεε, τώρα...
    Mε το μπαρδόν δηλαδής...
    Πιο στερεοτυπικό ...φτου και βγαίνω..!
     
  9. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Και εσείς Senior Cad γιατί "τσιμπάτε" 
     
  10. Seras Victoria

    Seras Victoria Danger! Danger! High Voltage! Contributor

    Τι σχέση έχει αν είσαι γυναίκα η άντρας;
    Συνήθως όσο μεγαλώνουμε μαθαίνουμε καλύτερα λίγο τι θέλουμε.
    Μπορεί ακομα και να χάσουμε τις βεβαιότητες μας και να βρούμε καινούργιες.

    Αλλά όλα ανθρώπινα και όχι ανάλογα με το φύλο.
     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Το μονο σιγουρακι σε αυτον τον κοσμο ειναιι οτι η γυνη ΞΕΡΕΙ οτι δεν ξερει τι θελει
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Στερεοτυπικά... Τι άλλο...?