Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η διακριτική γοητεία των αρσενικών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Amazona, στις 3 Απριλίου 2006.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: Η διακριτική γοητεία των αρσενικών

    Να αυτά διαβάζω και συγχίζομαι.
    Τι έχουν τα ¨τσουλάκια"?
    Προσωπικά μια χαρά τα βρίσκω.
    Μη μπερδεύεσαι άλλο τα ¨τσουλάκια" και αλλο η γυναικα που "αγαπάς"
    Το ένα είναι το πιπέρι και το άλλο το αλάτι.
    Τώρα αν η γυναίκα που αγαπάς ειναι "τσουλακι"....να ευγνωμονείς την τύχη σου
    ... Μια χαράααααααα σου λέω!
    Θα εχεις πάντα και αλάτι και πιπέρι!!
    Το κρεββάτι σου θα είναι μούρλια γεμάτο, πικάντικο, γευστικότατο, ενδιαφέρον.
     
     
  2. G_E

    G_E Contributor

    Με τίποτα δε μπορώ να αγγίξω μια γυναίκα αν δεν επικοινωνήσω μαζί της πνευματικά. Οχι μόνο εγώ. Κανένας άντρας. Μόνο μερικοί ανορθόγραφοι το κάνουν.

    Αυτό είναι το δράμα μου εδώ στη Ρωσία που βρίσκομαι. Δεν ξέρω Ρώσικα. Πως να πηδήξω?
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    τα μάτια με αυτά να Μιλάτε Κύριε KyriosG  
     
  4. Ασφαλώς!!!
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: Η διακριτική γοητεία των αρσενικών

    Έχουν και τα κορμιά την γλώσσα τους.
    Βασίζετε σε διεθνείς κανόνες.
    Ας μη το ξεχνάμε αυτό.
    Τι κι αν είσαι Ρωσία...πήδα Ελληνικά!

    Y.Γ.. Το να αγαπήσεις Ρωσίδα ειναι σα να γλύφεις μέλι από αγκάθι.
    Είναι η αρχή της αυτοκτονίας.
    Νομίζω ότι ατύχησες τρυφερέ μου KyriosG
    Οι Ρωσίδες ειναι από την φύση τους γυναίκες Αυταρχικές.

    Κλείδωσε (προστάτευσε) την καρδιά σου και άσε τα άλλα σου ζωτικά όργανα να λειτουργούν.
    Και η δική μου συμβουλή κρύβετε εδώ συμφωνώντας με τον blindfold:
    Αν παρόλα αυτά επιμένεις να αγαπήσεις, έχε υπόψιν ότι το κρασί μπαίνει στο στόμα
    και η αγάπη μπαίνει στα μάτια...
    Φέρε το ποτήρι στο στόμα σου... κοίταζε την και αναστέναζε ρουφώντας την...
    Θα έλεγα...
    Και νυφικό με βέρα στο δεξί να της έβαζες... το αποτέλεσμα θα ήταν το ίδιο στο κρεβάτι σου.
    Όλα έχουν το ρόλο τους και το σκοπό τους Ερωτύλε Τράγε
    Η πείρα μου, μου επιβάλει να διαφωνήσω ριζικά και να το
    διαψεύσω οριζόντια και κάθετα.
    Μα υπάρχει καμία αλήθεια πάνω σε αυτό?
    (Ίσως αν ζήσω άλλα τόσα χρόνια να έχω την χαρά να το δω.)
     
  6. DreamMaster

    DreamMaster Regular Member

    month,

    Δεν έχω φυσικά την απαίτηση να διαβάζεις προσεκτικά αυτά που γράφω, αλλά περιμένω να διαβάζεις τουλάχιστον προσεκτικά αυτά που γράφεις εσύ!

    Στο εξαίρετο παράδειγμά σου (μου επιτρέπεις να το χρησιμοποιώ από δω και μπρος, ε 

    δεν είναι δυνατόν να μην βλέπεις ότι μόνο η ΑΠΟΛΥΤΗ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ της σεξουαλικής επαφής μπορεί να ερμηνεύει την κτηνοβασία! Γιατί μόνο ένας άνθρωπος που έχει αρνηθεί κάθε αίσθηση της σάρκας, αυτός που έχει κάνει ολική μετουσίωση της ερωτικής επαφής στο χώρο του πνεύματος (και είναι εξ αυτού ψυχοπαθής), μπορεί να είναι κτηνοβάτης!

    Αλλιώς, αν είχε μείνει λίγη σάρκα στην επαφή του, τα μάτια του θα του ΄λεγαν ότι γαμεί κατσίκα, τα αυτιά του θα του έστελναν βελάσματα στον εγκέφαλο, τα χέρια του θα του έλεγαν πως πιάνει τρίχωμα και κέρατα... Αλλά αυτά, τα σαρκικά, τα έχει ακυρώσει πλήρως! Είναι όλος ΠΝΕΥΜΑ! Αλλιώς, δεν θα μπορούσε να το κάνει.

    Αυτός που η γενιά σου γνωρίζει κατ΄όνομα από το match point έκανε παλιά καταπληκτικές ταινίες. Σε μία από αυτές, για να καταδείξει ακριβώς αυτό που λέω, εμφανίζεται να πηγαίνει στον ψυχαναλυτή του με το πρόβατό του, με το οποίο διατηρεί ερωτικές σχέσεις, ακριβώς με την απορία γιατί τον κακίζουν οι άλλοι, αφού έχει με το πρόβατό του μια πολύ καλή ψυχική επαφή. Την τέλεια ψυχική επαφή, που δεν βρήκε ποτέ με γυναίκα. Αφού βρήκε την τέλεια ψυχική επαφή, του φαίνεται φυσικότατο να το γαμεί. Τί νομίζεις πως ήθελε να πει ο ποιητής;

    Το νεαρό της ηλικίας που δηλώνεις και η ολιγοήμερη παρουσία σου στο σάιτ δικαιολογούν, εν μέρει, τον γρήγορο τρόπο με τον οποίο μας διαβάζεις. Από την άλλη, επειδή ακριβώς είσαι νέος άνθρωπος, σκέψου σοβαρά την προτροπή μου:

    οι άνθρωποι πρέπει να γαμούν σα ζώα και να ερωτεύονται σαν άνθρωποι.

    Αυτό λέω. Κάθε παρέκκλιση και ιδίως η αντιστροφή (να γαμούν σαν άνθρωποι και να ερωτεύονται σαν ζώα) μπορεί να αποβεί καταστροφική.

    Κλείνω με μια ευχή και για τους δυό μας: ο θεός να παίρνει από το δρόμο μου γυναίκες που θα μπορούσα να αγαπήσω, και να τις ρίχνει στο δρόμο σου τσουλάκια.

    Dream
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    RE: RE: Η διακριτική γοητεία των αρσενικών

    Απεταξάμην τον Σατανά; Απεταξάτο!!!
     
  8. zinnia

    zinnia Contributor

    RE: RE: Η διακριτική γοητεία των αρσενικών

    Κι εγω με τη σειρα μου σας ευχομαι να βρισκετε στο δρομο σας γυναικες που να μπορειτε να τις αγαπησετε επειδη ειναι Κυριες εκει που πρεπει και τσουλακια εκει που πρεπει  
     
  9. DreamMaster

    DreamMaster Regular Member

    SM_Art_Lady, είναι η μοίρα του άθεου να ξέρει πως δεν πιάνουν οι ευχές του και συγχρόνως, πως δεν υπάρχει μοίρα.

    zinnia, merci - η Ελπίδα, όπως λένε, πεθαίνει τελευταία, και ίσως γι αυτό, όταν περνάνε τα χρόνια, αρχίζει να μυρίζει κάπως...

     

    Dream
     
  10. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Γυναίκες και άντρες   Λοιπόν : Αναπνοή , Βογκητό , Γέλιο , Δάκρυ , Έκφραση , Ζωντάνια , Ήθος , Θέλω , Ιδεολογία , Κόμπλεξ , Λογική , Μάτια , Νάζι , Ξελόγιασμα , Οσμή , Περιεχόμενο(Πόδια , δεν μπορούσα να αντισταθώ ;-)) , Ρομαντισμός , Σκληρότητα , Τόλμη , Ύφος , Φιλότιμο , Χρώμα , Ψυχή , Ωριμότητα και άλλες χιλιάδες λέξεις που περιγράφουν τα συστατικά που στην κατάλληλη ποσότητα και συνδιασμό , για την αντίληψη του καθενός παράγουν αυτή την αύρα που ονομάζεται γοητεία . Τις περισσότερες φορές δεν έχει καμία σχέση με το σωματικό status.
    Όμορφα να βαδίζετε...
     
  11. G_E

    G_E Contributor

    RE: RE: Η διακριτική γοητεία των αρσενικών

    Οφείλουμε κάποτε να παραδεχθούμε. Το σύνηθες αρχικό ερώτημα «με θέλεις πραγματικά ή απλώς θέλεις να με πηδήξεις» συνιστά:

    1) πορνεία – η προφανής απάντηση είναι «ασφαλώς και θέλω να σε πηδήξω». Η ερώτηση «με θέλεις πραγματικά?» σημαίνει «τι μπορώ να περιμένω από σένα?». Μια επαγγελματίας πόρνη επιπέδου θα ήταν σαφέστατη πχ. 100 για μία ώρα, 250 με πρωινό. Μια ερασιτέχνης υπονοεί «όλη τη ζωή σου».
    2) έκφραση ενοχής – υπεκφυγή. «εντάξει ρε φίλε, θα έρθω μαζί σου αλλά μη μου το πετάς κατάμουτρα ότι πηδιέμαι σαν σκύλα – τουλάχιστον παίξε το παραμύθι». Εδώ έρχεται να δέσει η διακριτική γοητεία των αρσενικών.
    3) ανοησία - αν πραγματικά ελπίζει το 1
    4) συνδυασμό των προηγουμένων.

    ΥΓ 1. SM Art Lady. Η στάση σου και σ’ αυτό το thread αποπνέει Γυναίκα.

    ΥΓ2. Ταξιδεύω δεκαετίες στον πλανήτη. Έχω συναντήσει άντρες πολλών εθνικοτήτων αλλά μόνο μια φυλή γυναικών, τη γυναικεία.

    ΥΓ3 Μην ανησυχείτε. Πολλές Ρωσίδες μιλούν αγγλικά. (SM Art Lady fyi oι Ρωσίδες γίνονται κυριαρχικές μετά τα 27 ή μετά το γάμο, όποιο έρχεται πρώτο)

    ΥΓ4 Η διακριτική γοητεία των αρσενικών ειναι δύο είδων: παλικαριών προς θυσία και εκείνων που επιβίωσαν.
     
  12. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    <γελάει>

    θα διαφωνήσω σε κάτι που γνωρίζω πολύ καλά εκ των έσω αγαπητή Εύα και όχι εκ των έξω της ελληνικής αγοράς.

    Και μην ξεχνάς την προέλευση της λέξεως "σλάβος"