Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η δοκιμασία Του

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος sklavina, στις 16 Φεβρουαρίου 2010.

  1. ...Μου το είχε πει από την αρχή, αυτή τη φορά θα είμαι σκληρός μαζί σου.Το μυαλό μου πήγαινε σε πράγματα που ήδη είχαν συμβεί με διαφορετικές ίσως παραλλαγές.Τον άκουγα που μιλούσε συνέχεια στο τηλέφωνο με κάποιον.Τον κάλεσε στο σπίτι και εκείνος ήρθε.Τυπικός,ευγενικός με τρόπους αρκετά προσγειωμένος αλλά αρκετά αντιπαθής σε μένα.
    Με εντολή Του Κυρίου μου τους φρόντισα τους κέρασα και εξαφανίστηκα στο δωμάτιό μου.Δεν μου επιτρεπόταν να καθίσω στην κουβέντα που είχαν.
    Θα έρθεις μόνο αν σε φωνάξω εγώ μου είπε.
    Η ώρα πέρασε...ώρες μιλούσαν.Δεν είχα ιδέα τι λέγανε.Ξαφνικά ακούω να φωνάζει : -Χαρά μου , έλα να χαιρετήσεις τον καλεσμένο μας.Φεύγει.
    -Γεια σας κύριε καλό σας βράδυ...
    ...Η πόρτα έκλεισε.Μείναμε οι δυο μας.
    -Βάλε μου ένα ποτό και έλα να καθίσεις δίπλα μου.Θέλω να με ακούσεις προσεκτικά μου είπε.
    -Μάλιστα Κύριε, ορίστε το ποτό σας
    -Μπράβο σκλάβα μου.Κάθισε τώρα εδώ και άκουσε με.
    Αύριο βράδυ θα σε πάω στο σπίτι του κυρίου που μόλις έφυγε.Θα σε αφήσω απ'έξω, θα χτυπήσεις το κουδούνι και μόλις σε δω να μπαίνεις μέσα θα φύγω.
    Θέλω να του δοθείς.Θα γαμηθείς μαζί του και θα κάνεις ότι σου ζητήσει γιατί εγώ τα έχω εγκρίνει και συμφωνήσει μαζί του.
    -Μα Κύριε...εγώ..
    -Τσιμουδιά.Αυτό που σου λέω.
    - Μάλιστα Κύριε.Δεν ήξερα αν το εννοεί αν παίζει με τα συναισθήματά μου, δεν ήξερα τίποτα.Περίμενα μόνο να μου πεί πως τίποτα δεν θα συμβεί τελικά με αυτόν τον άγνωστο σε μένα αντιπαθητικό άντρα.
    -Πήγαινε τώρα να ξαπλώσεις.Αύριο σε θέλω ξεκούραστη.Ότι άλλο χρειαστεί, αν χρειαστεί θα το μάθεις στην πορεία.Καληνύχτα.
    -Καληνύχτα Κύριε.Σ'αγαπώ.
    -Και εγώ.Πήγαινε τώρα.
    Ο χρόνος κυλούσε και το δικό μου το μυαλό περιστρεφόταν στο αυριανό βράδυ.Μα πως θα τα καταφέρω?πως να του δοθώ?πως,πως,πως ...και έτσι κοιμήθηκα κλαίγοντας.
    -Ξημέρωσε.Ο Κύριος ήρθε με ξύπνησε και γενικά ήταν όλη τη μέρα πολύ τρυφερός μαζί μου χωρίς να με αφήσει να ρωτήσω απολύτως τίποτα όμως.Οι ώρες περνούσαν..Αργά το απόγευμα εκεί που χαιδευόμουνα στα πόδια του μου δίνει εντολή να πάω για μπάνιο.
    -Πλύσου καλά.θα βάλεις αυτό το άρωμα.θα φορέσεις το μπουρνούζι σου και θα ερθεις εδώ μπροστά μου.
    -Μάλιστα Κύριε.
    -...Έτοιμη Κύριε...Αυτός καθόταν στον καναπέ.Γδύσου τώρα.Σε θέλω γυμνή είπε.
    -Άνοιξα το μπουρνούζι και το άφησα να πέσει κάτω.
    -Ακίνητη.
    Άρχισε να γυρνάει γύρω μου να με αγγίζει παντού να χαιδεύει απαλά όλο μου το κορμί.Σαν να μου έκανε έλεγχο.Τι ήθελε να δει?άρχισα να ντρέπομαι.Καθόταν και με κοιτούσε...
    -Πήγαινε να μακιγιαριστείς όπως νομίζεις και θα φορέσεις το φόρεμα που θα δεις επάνω στο κρεββάτι και τις μαύρες γόβες.Μετά έλα να σε δω.
    -Μάλιστα.Είχα αρχίσει να φοβάμαι.Όμως αυτές ήταν οι εντολές Του.Αφού ετοιμάστηκα παρουσιάστηκα μπροστά Του.
    -...Άψογα είπε.Μου φόρεσε το παλτό μου και φύγαμε.
    Κατά την διαδρομή τόλμησα να τον ρωτήσω που πάμε.Η απάντησή Του? Ξέρεις..
    Αφού φτάσαμε μου είπε: - πήγαινε τώρα και όπως είπαμε.Θα είσαι υπάκουη.Μη με δυσαρεστήσεις.
    -Μάλιστα Κύριε.Πηγαίνω.
    Κατέβηκα απ'το αμάξι γύρισα πίσω να Τον δω,περίμενα να μου πεί έστω και την τελευταία στιγμή στόπ,φτάνει, αλλά τίποτα.Μου έκανε νεύμα να προχωρήσω.Χτύπησα το κουδούνι,η πόρτα άνοιξε, ο Κύριος έφυγε...
    -Καλησπέρα σας...
    -Καλώς την.Έλα πέρασε μέσα.Ευγενικός όπως πάντα αλλά στα μάτια μου τίποτα δεν τον έκανε συμπαθή...
    Ηρθε και πήρε το παλτό μου.Κάθισε μου είπε.Μου σέρβιρε ποτό.
    - Τρέμεις...γιατί τρέμεις?δεν χρειάζεται να φοβάσαι.Έχω μιλήσει για όλα με τον Κύριο σου.Όλα είναι δική Του εντολή.
    Εκείνη την ώρα χτύπησε το κινητό μου.Ήταν Εκείνος.Όλα καλά μου είπε?
    Αμίλητη εγώ,δεν έβγαινε λέξη.
    Σε θέλω ήρεμη συνέχισε,χαλάρωσε.Να είσαι υπάκουη.Μη με δυσαρεστήσεις.
    Θα είσαι πρόθυμη σε ότι σου ζητήσει.Θα γαμηθείς μαζί του άγρια.Από παντού.
    -Μάλιστα Κύριε.
    - Θα σε χύσει στο πρόσωπο.Είναι εντολή και απαίτηση.Όταν αυτό γίνει τότε θα με πάρεις τηλέφωνο.Χυμένη.Άκουσες?
    - Άκουσα Κύριε.
    -Έλα γεια τώρα και περιμένω.
    Δεν είχα κανένα περιθώριο.Η εντολή ήταν σαφέστατη.Ο άγνωστος κύριος ηρθε πήρε το τηλέφωνο από τα χέρια μου και μου ζήτησε να σηκωθώ όρθια.
    Σηκώθηκα.Άρχισε να με χαιδεύει.Παντού.
    Έτρεμα.Με παρακαλούσε να ηρεμήσω.Προσπαθούσε να με χαλαρώσει.Μου ζήτησε να γδυθώ αργά.
    Εγώ υπάκουσα ακίνητη κατά τα άλλα κάνοντας μόνο αυτό που μου ζήτησε.Γδύθηκα.
    Έβαλε το χέρι του ανάμεσα στα πόδια μου,έτρεμα συνέχεια...χαιδεψε το μουνί μου και στη συνέχεια το πίεσε δυνατά...
    Είσαι στεγνή βλέπω , μουρμούρισε...
    -Πως να μην είμαι σκέφτηκα...μόνο μαζί Του καυλώνω.Έχει πάρει την καύλα μου και την έχει κάνει δική Του.Συνεχίζει.Νοιώθω τα δάχτυλά του να προσπαθούν να μπουν μέσα μου.Αισθάνομαι αδύναμη..
    Τον ακούω να υψώνει τον τόνο της φωνής του.Είχε θυμώσει.δεν ένοιωθε την καυλα μου.
    Αισθάνομαι και το άλλο χέρι του να μπαίνει απότομα πίσω μου.Δυνατά στεγνά.Πόνεσα.Μια κραυγή και μετά παλι σιωπή.
    Τα δόντια του, η γλώσσα του στις ρόγες μου.Αηδία.Ένοιωθα τόσο βρωμικη.
    Σκεφτόμουν Εκείνον συνεχεια.ΓΙΑΤΙ? Γιατί να μου το κάνει αυτό?
    - Ο άγνωστος με ξαπλώνει ανοιγει τα πόδια μου και νοιώθω την γλώσσα του στο μουνί μου.Σφίγγομαι να μην αντιδράσω...υπομονή.
    Ξαφνικά τινάζεται επανω με πιάνει απο τα μαλλιά και με τραβάει δυνατά φανερά εκνευρισμένος.
    Πάει να με χτυπήσει και μαζευεται...δεν είχε τέτοια εντολή..
    Μου δίνει το τηλέφωνο λέγοντας βιαστικά...πάρε, πάρε τώρα γρήγορα..
    - Μα που να πάρω?
    - Τον Κύριο σου ηλίθια και δώσ'τον μου αμέσως.
    - Τον πήρα,χτυπούσε...άργησε να το σηκώσει...σκεφτόμουν πως τον απογοήτευσα,πως να του μιλήσω? με τι κουράγιο?
    Το σήκωσε...Κύριε...είπα κλαίγοντας.
    -Φέρ'το εδώ ηλίθια είπε ο άλλος αρπάζοντας το από τα χέρια μου...
    -Έλα έλα εδώ να την μαζέψεις.Άχρηστη είναι.Εντελώς.Μου πέταξε τα ρούχα και μου είπε να ντυθώ.
    ...Περιμέναμε τον Κύριο μου.Ήρθε.Δεν κατέβηκε από το αμάξι.Μπήκα μέσα,με το κεφάλι κάτω, να κλαίω ασταμάτητα...το μόνο που είπα ηταν συγνώμη Κυρίε , μετά σιωπή.
    Φτάσαμε σπίτι.Ηταν ανέκφραστος,ψυχρός
    - Πήγαινε να πλυθείς να ντυθείς.Μπήκα στο μπάνιο και άφησα το νερό να τρέχει πάνω μου.Ένοιωθα χάλια.Που τον απογοήτευσα που άγγιζε ενας άλλος άντρας...χάλια.
    - Ήρθε στο μπάνιο μέσα μαζί μου...ήθελα να μιλήσω μα δεν έβγαινε λέξη...
    Μου έκλεισε το στόμα με τα χείλη Του,μπήκε αμέσως μέσα μου...και εγώ επιτέλους μούσκεμα...
    Σευχαριστώ μου είπε,πέρασες με επιτυχία και δεν μ'απογοήτευσες μην ανησυχείς.Αυτό ήλπιζα να συμβεί,αυτό ήθελα

    Σ'αγαπάω,...και εγώ, και εγώ σ'αγαπάω...
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ω Θεέ μου. Δεν είμαι καθόλου έτσι. 

    Σ΄ ευχαριστούμε sklavina. Γλυκύτατο...
     
  3. Animator

    Animator Regular Member

    Το εξηγεις λιγο παραπανω; 
     
  4. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: Η δοκιμασία Του

    Χάλι, μαύρο χάλι από τη μεριά του Κ! Δηλαδή, τί περίμενε;
    Η υ είναι υπάκουη και θα δοθεί, όχι όμως και να της αρέσει! Αυτό έλειπε!
     

  5. Ευχαριστώ ντόρα μου...

    Υποθέτω πως εσύ θα είχες γίνει μούσκεμα? 

    Σημ. να διευκρινίσω ότι η ιστορία δεν είναι προσωπική.Αν ήταν θα την είχα βάλει στα personal experience
     
  6. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Η δοκιμασία Του

    Καλά το πήγες όμως .
    Δεν το συνεχίζεις λιγάκι 
     
  7. Re: Απάντηση: Η δοκιμασία Του

    Για κάνε μας τη χάρη.Πολύ αέρα πήραμε. Άμα θέλεις και άλλο να βάλεις την φαντασία σου να δουλέψει και τα χεράκια σου να γράψουν το δικό σου κείμενο.
    Ορίστε μας... 
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Το αντελήφθην ότι δεν είναι μία προσωπική ιστορία. Γι αυτό και σχολίασα χαριτολογώντας...Δεν θα είχα σχολιάσει τίποτε εάν επρόκειτο για PE. Ο καθένας προσεγγίζει το BDSM με τον τρόπο που τον εκφράζει...

    Αν θα είχα γίνει μούσκεμα; Νομίζω πως εξαρτάται από το πόσο αντιπαθής θα μου ήταν ο επίδοξος Κύριος. Θεωρώ τα δύο μεγέθη ευθέως ανάλογα. Ο μαζοχισμός τρέφεται από "θυσίες", όπως ξέρεις. Εάν ο Αφέντης μου με έστελνε στον Μπραντ Πιτ, σε τί ακριβώς έγκειται η "θυσία" και το "μαρτύριο"; Προσωπικά δε, όταν δεν με τυραννάει, σκέφτομαι το κλασικό: "Δεν νοιάζεται για μένα. Δεν με θέλει..." (μου έτυχε πρόσφατα, ήμουν άρρωστη και ήταν στοργικός μαζί μου, και κόντεψα να πεθάνω από την στεναχώρια μου... )

    Η πραγματική ένστασή μου έγκειται στο γεγονός της σύνδεσης της αγάπης με την ερωτική διέγερση. Προσωπικά, η αγάπη με ξενερώνει. Μου είναι τρομακτικά δύσκολο να καυλώσω όταν βιώνω αισθήματα αγάπης. Πιστεύω πως δεν το έχω καταφέρει ποτέ αυτό. Έχω αγαπήσει, φυσικά και έχω αγαπήσει, αλλά όταν ένιωθα αισθήματα αγάπης για τον σύντροφό μου, έφτιαχνα πίτες και τον τάιζα, ή του έγραφα ποιήματα, ή καθόμουν και τον άκουγα σαν μαγεμένη να μου μιλάει για τον εαυτό του. Δεν ένιωθα κανενός είδους μούσκιο. Έπρεπε να βάλω στην άκρη αυτά τα συναισθήματα για να μπορέσω να καυλώσω.

    Αντίθετα, σε στιγμές που αισθάνομαι κάπως "αντικειμενοποιημένη" (αν μου επιτραπεί ο όρος), απόμακρη, χωρίς το "φίλτρο" της στοργής και της τρυφερότητας και της οικειότητας, όταν "νιώθω ξένο" τον σύντροφό μου, όταν νιώθω την έντονη πίεση της επιθυμίας του, σχεδόν αδιάφορη προς την δική μου ευχαρίστηση και ύπαρξη, τότε αρχίσει να στάζει το ηλίθιο το μουνί μου.

    Δεν έχω ιδέα πώς το βιώνουν οι άλλες οι γυναίκες. Εγώ πάντα έτσι ήμουν, από την πρώτη μου ερωτική επαφή...from day one.
     
  9. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Η δοκιμασία Του

    Χαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τρελοκομείο.
    Κατάλαβα .πρέπει να κατεβάσω τσόντα μάλλον:mdrmed:
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μην μπερδεύουμε την ηδονή με το συναίσθημα.
     

  11. Για μένα δεν υπάρχει ηδονή χωρίς συναίσθημα, sorry 
     
  12. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Re: Η δοκιμασία Του

    Σ αυτά που επέλεξα θα συμφωνήσω.

    Προσωπικά γίνομαι μούσκεμα και όταν κάνω σεξ με κάποιο που αγαπώ όπως και όταν με αγαπάνε.
    Παλιά θεωρούσα την στοργή και την τρυφερότητα εκ μέρους Του, αδυναμία, αλλά ευτυχώς ξεπέρασα την προσωπική αυτουπονομευτική τάση, να θεωρώ πως είμαι τόσο ανάξια και άχρηστη που αν με αγαπούν είναι ένδειξη αδυναμίας εκ μέρους τους.
    Όπως κατάφερα να ξεπεράσω την πουριτανική μου αντίληψη πως αν διεγείρομαι με οποιονδήποτε άλλο πέραν εκείνου που αγαπώ και σχετίζομαι, είναι κάτι κακό και με κάνει "ανήθικη", "φτηνή", "τσούλα".  
    Δεν λέω πως δεν θα είχα πρόβλημα να κάνω αυτό που περιγράφει η σκλαβίνα, αλλά θέλω να πιστεύω πως θα έκανα Τον Κύριο μου περήφανο για την τσούλα Του, υπακούοντας στις οδηγίες Του και διεγείροντας Τον. Έτσι που να μην χρειαστεί να μου πουλήσει στο τέλος το παραμύθι πως και καλά αυτό περίμενε από μένα, να μην τα καταφέρω δηλαδή να φέρω εις πέρας τις εντολές Του.