Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η εθελόντρια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος SadistGreece, στις 16 Μαϊου 2005.

  1. dark_light_f

    dark_light_f New Member

    Προφανως θα ξερεις κατι παραπανω απο μενα MasterJp
     
  2. SadistGreece

    SadistGreece Guest

    Τελευταίο….
    Όταν ξαναήλθε ο γιατρός φαινόταν καθαρά τι κρατάει στα χέρια του. Ένα λεπτό κερί και ένα αναπτήρα. Η Ελένη άρχισε να σκέφτεται κατευθείαν που θα νιώσει τις καυτές σταγόνες. Ο γιατρός κάθισε ανάμεσα στα πόδια της. Άναψε το κερί και της έσταξε μια σταγόνα στο γόνατο. Το κάψιμο της ξύπνησε όλα τα νεύρα του σώματος της. Ο γιατρός δεν της έσταξε άλλη σταγόνα. Την άφησε 2 λεπτά να νιώσει την αγωνία της προσμονής του βασανιστηρίου. Και μετά άρχισε. Μία σταγόνα έπεσε πάνω στα μουνόχειλα. Τώρα η Ελένη ένιωθε πραγματικά τρελό ερεθισμό. Κάθε σταγόνα πάνω στο δέρμα της ήταν σε ένα χτύπημα αλλά ο πόνος κράταγε αρκετά δευτερόλεπτα. Ο γιατρός με το ένα χέρι της άνοιξε τα χείλη. Η επόμενη σταγόνα χτύπησε στη κλειτορίδα της. Η αγωνία της κορυφώθηκε. Κάθε σταγόνα σταματούσε τον ερεθισμό της για 10 δευτερόλεπτα με τον πόνο που της προκαλούσε αλλά μετά αισθανόταν περισσότερη ανάγκη να τελειώσει. Ο οργασμός της, ήταν βίαιος.
    Ο γιατρός άρχισε να την λύνει…
    -Τι λες θα με ξανάεπισκεφθείς? την ρώτησε.
    -Εσύ τι λες? ψιθύρισε η Ελένη…….


    Ελπίζω να σας άρεσε η ιστορία…..
     
  3. Ektoras

    Ektoras Guest

    Πολύ καλή η ιστορία σου SadistGreece.
     
  4. katerina28xr

    katerina28xr Guest

    Πολύ ενδιαφέρουσα ιστορία
     
  5. paroinia

    paroinia Regular Member

    Παράξενη θα έλεγα. Σίγουρα όχι του γούστου μου, αλλά καλογραμμένη
     
  6. Consul

    Consul New Member

    Συμφωνώ κι εγώ,καλογραμμένη ιστορία,ιδιαίτερη και γι'αυτό ξεχωριστή.
     
  7. SadistGreece

    SadistGreece Guest

    Ακόμα ψάχνω μία γυναίκα που να θέλει να βιώσει, ότι βίωσε η γυναίκα της ιστορίας....
     
  8. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    RE: RE: Η εθελόντρια

    Για να είμαι ειλικρινής, προσέχοντας την απουσία σου, ήμουν βέβαιη πως την είχες βρει και γι΄αυτό σε χάσαμε..  
     
  9. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Πολύ ωραία ιστορία, αν και μπορούσε να είχε συνέχεια και μάλιστα πιο βασανιστική. Να εκφράσω μια απορία; Τα ούρα της τι έγιναν; Πως τα χρησιμοποίησε ο γιατρός; Θα προτιμούσα να χρησιμοποιήσει και το μασίγιο λίγο. Πάντως οι δόσεις και αναμονές ήταν το ίδιο βασανιστικές και αυτό το εκτίμησα ιδιαίτερα.
     
  10. Jinger baby

    Jinger baby New Member

    Πολύ ωραίο, αν και σχεδόν 20 χρόνια αργότερα. Άξιζε η αναμονή
     
  11. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Δεν ξέρω γιατί, αλλά έχω την αίσθηση πως ο σαδιστής είναι γιατρός. Ας διαβάσω και πέρα από το πρώτο ποστ για να βεβαιωθώ...