Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η εκμετάλλευση των Κ απο τα Υ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Μαύρη Ντάλια, στις 16 Ιουνίου 2017.

  1. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Πφ θα το ομολογήσω τώρα που λείπει, αλλά μην του το πείτε.

    Λοιπόν εγώ τον εκμεταλλεύομαι ως εξής. Τον έχω μόνο για το σεξ! Μόνο!
    Βέβαια αυτός νομίζει ότι έχουμε M/s, αλλά ποιος νοιάζεται;

    Επίσης, άλλη εκμετάλλευση : Προσποιουμαι ότι και καλά με πονάει... χαχα! Κούνια που τον κουναγε! Αυτός χτυπάει, εγώ καθόλου δεν πονάω, αλλά κάνω ότι πονάω. Σαν σαδιστής, το πιστεύει, "χαίρεται" και μετά για να με καλοπαρει που άντεξα και υπέφερα .....ε καταλαβαίνετε! Άρα πάλι σεξ....άρα πάλι το δικό μου γίνεται....και όλοι είμαστε χαρούμενοι.....αυταααααααα
     
  2. Μαύρη Ντάλια

    Μαύρη Ντάλια Η μόνη ανωμαλία είναι η ανικανότητα να ερωτευθείς.

    Χαχαχαχα καποια στιγμη ο Κ μου ειχε πει το εξης θεικο " Με εκμεταλλεύεσαι ερχεσαι κανεις σεξ μαζι μου και φευγεις.....με θες μονο για το σεξ. " χαχαχα τι μου θυμησες... να σαι καλα γελασα πολυ.
     
  3. whisperer

    whisperer Regular Member

    γαμησε τα...τενοντιτιδα θα παθουμε ,θλαση κοιλιακων θα παθουμε,κι ολ αυτα γιατι?για να τρεχουν τα μουνακια χωρις εντολη κιολας....ζωη που ζουμε αδικη κοινωνια
     
  4. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Αμφισβητείς την αλήθεια των λεγομένων μου;;;; 

    Από τη ζωή βγαλμένο...   
     
  5. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

     

      
     
  6. BadMaster

    BadMaster Εξομολογητης

    δεν φτανει που μας λετε να σας καλεσουμε σκαιπ για ενα τσιγαρο...μολις το τελειωνετε μας το κλεινετε και στην μουρη...σα δε ντρεπεστε...
     
  7. Μαύρη Ντάλια

    Μαύρη Ντάλια Η μόνη ανωμαλία είναι η ανικανότητα να ερωτευθείς.

    Ενα καλο υπακουο προθυμο και σωστο Υ οφειλει και πρεπει να τηρει τα οσα λεει.
    Αν σας ειπε ενα τσιγαρο κ κλεινουμε ..τοτε καλως επραξε. Εδειξε την καλη αγωγή του.Αν και δε πιστευω εχω τις αμφιβολίες μου οτι αυτο το αξιολατρευτο υπεροχο μοναδικο πλασμα σας εκλεισε το σκαιπ στα μουτρα...Δεν ειναι δυνατον λεγω... πεφτω απο τα ροζ συννεφακια μου
     
  8. BadMaster

    BadMaster Εξομολογητης

    βρεγμενη σανιδα που σας χρειαζεται..
     
  9. Μαύρη Ντάλια

    Μαύρη Ντάλια Η μόνη ανωμαλία είναι η ανικανότητα να ερωτευθείς.

    Τωρα αυτο ηταν απειλη? Γιατι δε πιανει... σε πολλα σουμπια θα ηταν κατι μεταξυ θειου δωρου και ονειρου ....χαχα βρείτε κατι αλλο σας παρακαλουμε... πιο.....απειλητικο...
     
  10. BadMaster

    BadMaster Εξομολογητης

    θα σας βαλω να βλεπετε αγγελοπουλο επι 3 ωρες συνεχομενα...
     
  11. Μαύρη Ντάλια

    Μαύρη Ντάλια Η μόνη ανωμαλία είναι η ανικανότητα να ερωτευθείς.

    Θα πρεπει να φροντισετε και για το πως οντως θα βλεπουμε η θα κανουμε πως βλεπουμε... μη ξεχνατε αγαπητε Bad οτι εμεις τα υ ειμαστε και υπουλα υποχθόνια πλασματα που μπορει να σας παραπλανησουμε. Να νομιζετε πως βλεπουμε αγγελοπουλο και εμεις να ονειρευομαστε με ανοιχτα ματια...
    Υ.γ ετσι οπως παω δε βλεπω μουσακα σημερα..
     
  12. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ...τον Βασάλο;