Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η εκπαίδευση της Έφης

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος heresy, στις 11 Ιουλίου 2009.

  1. heresy

    heresy Regular Member

    Η εκπαίδευση της Έφης

    Μέρος πρώτο

    Με την Έφη γνωριζόμασταν από το Πανεπιστήμιο στη διάρκεια των σπουδών μας, κάναμε μάλιστα πολύ παρέα για κάποιο διάστημα, είχαμε πάει και διακοπές 2 φορές μαζί με κοινούς φίλους. Καλώς ή κακώς όπως συμβαίνει με πολλές τέτοιες παρέες, χαθήκαμε και μετά από καμιά δεκαριά χρόνια, συναντηθήκαμε σε ένα πολύ καλό και ζωντανό πάρτι. Υπήρχε πάντα μια αμοιβαία συμπάθεια μεταξύ μας, αλλά απλά δεν έτυχε να συμβεί κάτι μια και οι 2 μας είχαμε σχεδόν πάντα μακροχρόνιες σχέσεις. Να όμως που η τύχη το έφερε να βρεθούμε και οι δυο αδέσμευτοι και με τις καλύτερες προϋποθέσεις. Τα ποτά, η μουσική, ο χορός, όλα βοήθησαν να ερωτοτροπούμε από την πρώτη στιγμή. Είχα έναν πρόσφατο χωρισμό και μπορώ να πω ότι είχα καιρό να αφεθώ τόσο ξέγνοιαστα σε κάποιο φλερτ, υπήρχε όμως διαολεμένο κέφι στην ατμόσφαιρα και οι δυο μας γρήγορα είχαμε σχεδόν απομονωθεί από τον υπόλοιπο κόσμο και χορεύαμε και γελούσαμε συνεχώς. Γρήγορα ήρθαμε πολύ κοντά και δεν άργησαν να έρθουν τα πρώτα φιλιά και χάδια.


    Κάπου εκεί εμφανίστηκαν μέσα μου οι πρώτες αναστολές, από τη μια ο πρόσφατος χωρισμός μου από μια θυελλώδη σχέση με αρκετές "ιδιαιτερότητες", από την άλλη η προηγούμενη άριστη φιλική μου σχέση με την Έφη, με έκαναν σχετικά διστακτικό, όμως όλα ήταν τόσο ερωτικά που δεν υπήρχε περίπτωση να κάνω πίσω. Η Έφη είχε και αυτή πρόσφατα χωρίσει από μια μάλλον όμως αδιάφορη σχέση, που όπως χαρακτηριστικά μου είπε, ήταν κλινικά νεκρή από καιρό. Η φλόγα -αν υπήρχε ποτέ τέτοια μεταξύ τους είχε σβήσει. Καθώς περνούσε η ώρα, τα χάδια γίνανε όλο και πιο τολμηρά και κάποια στιγμή για να αποφύγουμε τα σχόλια, πήγαμε σε μια πιο σκοτεινή γωνιά. Η Έφη είχε πάντα υπέροχο κορμί, προίκα από νιάτα που ξόδεψε στο κολυμβητήριο, παρά τα 35 της, ένα κορμί που ποθούσα από παλιά και απολάμβανα επιτέλους. Ήθελα τόσο πολύ να κάνουμε έρωτα και το ίδιο ήθελε και αυτή , το ένιωθα ξεκάθαρα, έτσι όταν της πρότεινα να πάμε να πιούμε ένα ποτό κάπου μόνοι μας δεν αρνήθηκε παρά το πολύ καλό πάρτι που θα αφήναμε πίσω μας.



    Μόλις μπήκαμε στο αμάξι εκμεταλλεύτηκα το σκοτάδι της περιοχής και έγινα πολύ πιο τολμηρός. Λίγο το ποτό, λίγο η συνήθεια από τις "ιδιαιτερότητες" της προηγούμενης σχέσης μου, κάποια στιγμή κατάλαβα ότι είχα ξεφύγει και ήμουν παραπάνω βίαιος από το κανονικό. Η αλήθεια είναι ότι μου αρέσει να είμαι αρκετά «βίαιος» στον έρωτα, και εφόσον το εγκρίνει αυτό και η ερωτική μου σύντροφος, μπορώ να προχωρήσω αρκετά , παραδέχομαι ότι φτιάχνομαι απίστευτα από μια υποτακτικής νοοτροπίας ερωτική σύντροφο και πάντα αναζητάω αν υπάρχει κάποια ανάλογη διάθεση από τις κοπέλες που γνωρίζω. Σε κάποιες περιπτώσεις βρίσκω αναπάντεχα μεγάλη ανταπόκριση! Έχω γνωρίσει αρκετές κοπέλες που καυλώνουν σε σημείο τρέλας με την ιδέα να είναι ερωτικές σκλάβες. Άλλωστε ποτέ δεν θα έκανα κάτι παρά τη θέληση του ερωτικού μου συντρόφου, εκτός αν έχει φτάσει η σχέση μας σε τέτοιο σημείο που να έχει παραδοθεί πλήρως στις ορέξεις μου. Κάτι τέτοιο απαιτεί πολύ δουλειά και αμοιβαία εμπιστοσύνη αλλά αξίζει τον κόπο για όσους νοιώθουν έτσι!



    Η Έφη όχι μόνο δεν ενοχλήθηκε αλλά μούγκριζε από ηδονή σε κάθε μου βίαια παρεκτροπή. Δοκίμαζα σιγά σιγά τις αντοχές της δαγκώνοντας και τσιμπώντας της ρώγες της όλο και σκληρότερα αλλά η ανταπόκριση ήταν περισσότερα βογκητά ηδονής. Τότε άρχισε ένα υπέροχο παιχνίδι με τα μάτια μας να ερωτοτροπούν, καθώς είχα πιάσει τα χέρια της και την υποχρέωνα με ελάχιστα περισσότερη δύναμη από όσο απαιτούσε η περιορισμένη αντίστασή της, να μου χουφτώνει το καυλωμένο μου πούτσο. Χωρίς να σταματήσουμε να κοιτιόμαστε ερωτικά και να φιλιόμαστε με ανοιχτά τα μάτια, της είπα όσο πιο αυστηρά επέτρεπε η στιγμή, να μου κατεβάσει το φερμουάρ και κείνη απολαμβάνοντας το παιχνίδι μας, υπάκουσε πρόθυμα στην εντολή μου. Ήταν φανερό ότι της άρεσε, έτσι αποφάσισα να το προχωρήσω κι άλλο

    - Βλέπω πως σου είσαι υπάκουο κορίτσι, της ψιθύρισα με τις αισθήσεις μου σε εγρήγορση για να καταλάβω όσο μπορούσα περισσότερα από τις αντιδράσεις της.

    - Μμμμμ μπορείς να το πεις και έτσι, πάντως δεν θέλω να σου χαλάσω το χατίρι ...

    - Κι αν γίνω πιο απαιτητικός;;;

    - Γίνε και θα δούμε, είπε συνεχίζοντας να μου χαμογελάει και να με κοιτάζει στα μάτια. Είχε ξυπνήσει μέσα μου η επιθυμία να δω όσο πιο βαθιά μπορούσα στην ψυχή της Έφης και οι πρώτες ενδείξεις ήταν πως ταιριάζαμε ερωτικά ... πάρα πολύ! Ο διάλογος συνεχίστηκε με αρκετές διακοπές από παθιασμένα φιλιά κάτι που έδινε και στους δυο μας μια μοναδική αίσθηση αλλά και το χρόνο να σκεφτούμε και να αφομοιώσουμε όσα συνέβαιναν

    - Μπορώ να γίνω πολύ απαιτητικός ξέρεις, της είπα ενώ ταυτόχρονα κράτησα φυλακισμένα με το ένα χέρι μου τα δικά της και με το άλλο τσίμπησα απαλά τη ρώγα της. Την είδα να μουγκρίζει και το βλέμμα της να θολώνει από την καύλα καθώς το τσίμπημα γινόταν όλο και πιο δυνατό αλλά δεν διαμαρτυρήθηκε καθόλου.

    - Είσαι διατεθειμένη να υπακούσεις;

    - Τι θέλεις να κάνω; μου είπε μουγκρίζοντας καυλωμένη, θα το κάνω

    - Σου αρέσει να κάνεις ότι σου λένε, έτσι δεν είναι ή να το πω καλύτερα να σε κάνω ότι θέλω και να υπακούς, έτσι δεν είναι;;;

    Δίστασε λίγο αλλά απάντησε
    - Ναι μωρό μου μπορείς να με κάνεις ότι θέλεις , μου είπε με φωνή όλο κάυλα. Θα μου άρεσε κάτι τέτοιο.



    Η στιγμή ήταν κρίσιμη, έπρεπε να την υποτάξω, το θέλαμε κι οι δυο. Χωρίς να σταματήσω να την κοιτάζω και να της χαμογελάω τη φίλησα πάλι στο στόμα στην αρχή γλυκά και μετά ολοένα και πιο έντονα, και πάλι γλυκά και πάλι πιο δυνατά …

    - Το έχεις κάνει ποτέ αυτό για κάποιον;;; Έχεις αφήσει να σε κάνει κάποιος ότι θέλει, να είσαι υποχείριο στις επιθυμίες του;

    - Μμμ όχι ακριβώς, αλλά ...

    - Αλλά θα σου άρεσε έτσι;;;

    - Μμμμ ναι, απάντησε χωρίς να πάρει στιγμή τα μάτια της από τα δικά μου και ενώ τα χέρια της χάιδευαν το καβλί μου που κόντευε να εκραγεί. Της χάιδεψα το μάγουλο απαλά και της έβαλα το δάχτυλο στο στόμα της κι αυτή άρχισε να το γλύφει λαίμαργα. Ήμουν έτοιμος να την κάνω ένα ερωτικό παιχνίδι, ήμουν όμως τόσο καβλωμένος που δεν θα άντεχα για πολύ να την παιδέψω όσο θα έπρεπε!

    - Μου φαίνεται πως θα μας μείνει αξέχαστο το σημερινό! Για να δούμε που θα φτάσουμε, για πες μου, δε σε φοβίζει;

    - Με φοβίζει αλλά ... σε θέλω, και με εξιτάρει η όλη φάση, με φτιάχνει πολύ...

    Δεν είχα πια καμιά αναστολή, έμενε μόνο να βάλω τους όρους μου. Την έπιασα από τα μαλλιά και την έφερα κοντά στον πούτσο μου κρατώντας την όμως σε αρκετή απόσταση από αυτόν ώστε να μην μπορεί παρά μα την άκρη της γλώσσας της να τον ακουμπήσει. Της ψιθύρισα όσο πιο αυστηρά μπορούσα

    - Σε θέλω σκλάβα μου, υποχείριο στις επιθυμίες μου, πρόσεχε καλά όμως πουτανάκι δεν θέλω αντιρρήσεις... κατάλαβες ;;;

    - Ναι, είπε αργά , κατάλαβα... και έκανε προσπάθεια να με γλύψει, όμως δεν χαλάρωσα καθόλου το χέρι μου, την ένιωσα να σπρώχνει το κεφάλι της προς τον πούτσο μου προκαλώντας πόνο στο εαυτό της με το να με γλύφει με την άκρη της γλώσσας της. Ήμουν σίγουρος ότι το απολάμβανε όσο και γω ! Ήθελα τόσο πολύ να την σπρώξω αντί να την τραβάω για απολαύσω τις περιποιήσεις της γλώσσας της, ούτε ξέρω πως κρατήθηκα! Παρόλα αυτά συνέχισα να την τραβάω έκπληκτος από την αντοχή της στον πόνο.

    - Το θέλεις στο στόμα σου καριόλα έτσι ;;;



    - Ναι, άσε με να το πάρω , σε παρακαλώ, το θέλω



    - Έτσι πουτανάκι , θα παρακαλάς για να τον πάρεις πίπα στο εξής … παρακάλεσε να σε αφήσω να το γλύψεις για να μπορέσω να οδηγήσω να πάμε σπίτι… έχω πολλά στο μυαλό μου που χρειάζονται περισσότερο χώρο …



    - σε παρακαλώ, άσε με να σε γλύψω , θέλω να στον πάρω πίπα

    Έφερα το κεφάλι της με βία κοντά στο στόμα της για να ακούσει να της ψιθυρίζω…

    -Δεν έχει σημασία τι θέλεις από δω και πέρα πουτανάκι, θα κάνεις αυτό που σου λέω , εξηγηθήκαμε ;;; Επιθυμία σου θα είναι αυτό που σου λέω … κατάλαβες ;;;



    - Ναι κατάλαβα είπε καυλωμένη



    Τη φίλησα βίαια και την έσπρωξα πλέον με δύναμη πάνω στον πούτσο μου

    - Ρούφα τον καριόλα είπα επιτακτικά και πρόσεξε να το κάνεις όσο καλύτερα μπορείς γιατί αν δε μου αρέσει θα το μετανιώσεις. Θέλω να χύσω στο στόμα σου…



    Τότε ξεκίνησε ένα εκπληκτικό τσιμπούκι, η κοπέλα είχε απλά μαγική γλώσσα ενώ εγώ το απολάμβανα στο έπακρο λέγοντας της πόσο καλή τσιμπουκλού και πουτάνα είναι και άλλα τέτοια ώσπου ξαφνικά, ενώ πλησίαζε η στιγμή να χύσω, κάποιοι περαστικοί εμφανίστηκαν στο δρόμο. Ανησύχησα μήπως ήταν τίποτα γνωστοί από το πάρτι και η ανησυχία μου έγινε αντιληπτή κι από την Έφη που σταμάτησε να με γλύφει και τραβήχτηκε προς τη θέση της κοιτώντας με με ανησυχία. Ευτυχώς δεν ήταν κανένας γνωστός αν και έτσι κι αλλιώς δεν φαινόταν τίποτα από τέτοια απόσταση έξω από το αυτοκίνητο ήταν αρκετά σκοτεινά. Και να φαινόταν δηλαδή, δεν θα με πολυένοιαζε, να μην πω πως θα με έφτιαχνε, αλλά μου δόθηκε η ευκαιρία να βάλω κάποια πράγματα στη θέση τους



    - Σου είπα εγώ να σταματήσεις ;;; της είπα κοιτάζοντάς την αυστηρά. Ήταν η πρώτη φορά που χαμήλωσε το βλέμμα της. Χωρίς να χάσω χρόνο, της χάιδεψα απαλά το μάγουλο.



    - Να κάνεις αυτό που σου λέω και να μην ξαναγίνει αυτό κατάλαβες ;;;



    - Ναι κατάλαβα είπε επιφυλακτικά και την ίδια στιγμή της έδωσα ένα αρκετά δυνατό χαστούκι. Δεν αντέδρασε , και εγώ συνέχισα να της χαιδεύω το μάγουλο

    - Συνέχισε το τσιμπούκι σου, θέλω να είμαι νηφάλιος όταν οδηγάω και κοίτα μη σου ξεφύγει ούτε σταγόνα, θα τα καταπιείς όλα τσουλάκι



    Ακολούθησε μια φοβερή πίπα και δεν άργησα να χύσω στο στόμα της. Η Έφη τα κατάπιε όλα με βουλιμία και πειθήνια καθάρισε όπως της είπα τον πούτσο μου από τα χύσια μου. Χωρίς καμιά καθυστέρηση, έβαλα μπροστά το αυτοκίνητο και ξεκινήσαμε να πάμε σπίτι μου



    - Έχουμε πολλά να κάνουμε που δεν γίνονται στο αυτοκίνητο της ανακοίνωσα, πάμε σπίτι μου



    Συνεχίζεται … ( ελπίζω   )
     
  2. Maley

    Maley Contributor

    συνεχισε..μη μας αφησεις με την καυλα (ελπιζουμε..)
     
  3. heresy

    heresy Regular Member

    Στη διαδρομή ήταν αρκετά παράξενα. Σα να ξαναγνωριζόμασταν από την αρχή, μπορούσαμε να μιλάμε για πράγματα που μέχρι εκείνη τη στιγμή δεν τολμούσαμε. Της ζήτησα να μιλήσουμε όσο πιο ειλικρινά μπορούμε, ήταν η αρχή μιας πολύ ιδιόμορφης σχέσης, θα έπρεπε πρώτα από όλα να κερδίσουμε την εμπιστοσύνη μεταξύ μας. Βοηθούσε η μακροχρόνια γνωριμία μας αλλά έπρεπε να εξελλίξουμε τη σχέση μας σε κάτι διαφορετικό. Ανάμεσα σε διάφορα άλλα που κάναμε μιλήσαμε αρκετά. Έτσι έμαθα ότι κάποια πρώην κοπέλα που είχα με την οποία ήμουν μαζί όταν είχαμε πάει διακοπές με την Έφη, της είχε μιλήσει για κάποιες «παραξενιές» μου, ότι ήμουν πολλές φορές απρόσμενα βιαίος παρά τη γενικά τρυφερή στάση μου. Η Έφη είχε ήδη συνειδητοποιήσει ότι είχε υποτακτικές τάσεις αλλά το έκρυβε όσο της ήταν δυνατόν. Είχε προσπαθήσει πολλές φορές με σχέσεις της να εκδηλώσει αυτές τις ιδιαίτερες προτιμήσεις της ανεπιτυχώς όμως. Της άρεσα πάντα σαν άντρας και όταν έμαθε για αυτές τις «παραξενιές» μου, ήθελε πολύ να έρθουμε κοντά αλλά δεν ήταν δυνατόν αν και πάντοτε φλερτάραμε διακριτικά. Είναι αλήθεια ότι τότε είχα μια πολύ έντονη και μακροχρόνια σχέση κατά τη διάρκεια της οποίας δεν είχα μάτια για άλλες γυναίκες.

    Κατά τη διάρκεια της διαδρομής το παιχνίδι συνεχιζόταν. Την έβαλα βάζει τη ζώνη ανάμεσα στα στήθη με τρόπο ώστε να ξεχωρίζουν. Κοιτούσα τα υπέροχα στήθη και της ζήτησα να ξεκουμπώσει τα κουμπιά από το πουκάμισο για να βλέπω ελεύθερα. Απολάμβανα τη διαδικασία και ανυπομονούσα να βρεθούμε σπίτι μου τη μεταχειριστώ όπως της άξιζε! Την έβαλα να παίξει με τις ρώγες της για να τις κάνει σκληρές και όποτε δεν υπήρχε κίνδυνος και άλλος κόσμος γύρω μας να μου τις δείχνει προκλητικά.

    Όταν επιτέλους φτάσαμε στο σπίτι ήμασταν κι οι 2 και πάλι πολύ καυλωμένοι. Πάρκαρα και γύρισα στη μεριά της.
    Άρχισε να κουμπώνει το πουκάμισό της και έφαγε το απευθείας το χαστούκι της
    - Δεν νομίζω να σου είπα να κουμπώσεις τα κουμπιά, βρώμα. Πήρε βαθιά ανάσα σαν να την έβρεξα και έμεινε ακίνητη. Κατέβασε το χέρι και το βλέμμα και έμεινε ακίνητη. Της χάιδεψα το μάγουλο που της χτύπησα και απολάμβανα τη σκέψη ότι μπορούσα είτε να συνεχίσω να τη χαϊδεύω είτε να τη χαστουκίσω πάλι. Της έβαλα το δάχτυλο στο στόμα και απόλαυσα το θέαμα να μου γλύφει το δάχτυλο λαίμαργα
    -Σ’ αρέσει να το γλύφεις ε;
    -Μμμμμ μούγκρισε καταφατικά κλείνοντας τα μάτια της απολαμβάνοντας τη στιγμή.
    -Θα προτιμούσες κάτι πιο χοντρό όμως, ρώτησα και κατεύθυνα το χέρι μου για να ξαναπιάσω ξανά τη σκληρή της ρόγα. Την τσίμπησα απαλά.
    -Ναι , θα θελα να μου ‘βαζες να σου γλύψω πάλι το πούτσο σου !!!
    -Το ξέρω τι λυσσάρα είσαι, έτσι θα έρθεις επάνω , κούμπωσε μόνο το μεσαίο κουμπί για να μην ανοίξει το πουκάμισο, δεν έχει κόσμο τέτοια ώρα και αν δούμε και κανένα κλείσ’ το με τα χέρια αν και δεν θα μου έκανε εντύπωση αν ήθελες να σε δούνε
    Χωρίς να περιμένω να απαντήσει βγήκα από το αυτοκίνητο, ευτυχώς ο δρόμος ήταν τελείως άδειος και με πολύ λίγο φως

    Την ένιωσα να έρχεται πίσω μου αλλά δεν γύρισα να την κοιτάξω. Μπήκα στο ασανσέρ και την περίμενα
    -Πρόσεξε καλά. Μόλις μπούμε στο σπίτι θα είσαι σκλάβα μου με όλη τη σημασία της λέξης και θα σε κάνω ότι θέλω. Θα κάνεις ότι σου λέω και μόνο αυτό. Αν δεν είσαι υπάκουη και πειθήνια θα σε τιμωρώ αν και για την ακρίβεια θα σε τιμωρώ όπως και όποτε γουστάρω. Έτρεμα από την κάβλα και το ένοιωθα πως δεν ήμουν ο μόνος.
    -Δεν θέλω να με πονάς πολύ ψέλλισε
    -Δεν θα κάνουμε συμφωνίες, αλλά μην ανησυχείς δεν μ’ αρέσει ιδιαίτερα η βία η σωματική τουλάχιστον, αν και θα τις φας τις φάπες σου όταν σου αξίζουν.
    Σε περιμένω μέσα. Δεν θα σε περιμένω για πολύ. Βγήκα από το ασανσέρ και ξεκλείδωσα την πόρτα του διαμερίσματος.

    Μπήκε σαν βρεγμένη γάτα. Έκλεισα την πόρτα σφραγίζοντας την συμφωνία. Την ένιωσα να με ακολουθεί προς την κρεβατοκάμαρα.
    -Γδύσου, μείνε με τα εσώρουχα και περίμενε με εδώ γονατιστή. Έβαλα λίγο μουσική jazz να παίζει και πήγα στη κουζίνα και άνοιξα ένα κρασί. Ήπια μια γουλιά και απόλαυσα τη στιγμή, η Έφη μέσα στο δωμάτιο με περίμενε … Μετά από μερικά λεπτά υπομονής μπήκα στο δωμάτιο και την είδα στη γονατιστή με το πρόσωπο χαμηλωμένο. Απολάμβανα την αγωνία της όσο τίποτα άλλο. Πλησίασα σιγά σιγά κοιτώντας το κωλαράκι της , είχα σκοπό να την απολαύσω όσο μπορούσα περισσότερο! Κάθισα στο κρεβάτι.
    - Τούρλωσε τον κώλο σου πουτάνα … κούνα τον καυλωμένα, δείξε μου πόσο θέλεις να στον ξεσκίσω
    Αμέσως άρχισε να κουνάει προκλητικά το κωλαράκι της και μου ανέβασε το αίμα στο κεφάλι! Της κόλλησα το πρόσωπο στο στρώμα βίαια και χούφτωσα το ατίθασο κωλαράκι της με δύναμη τσιμπώντας την και ρίχνοντας της μερικά κωλοσπάμπιλα… την άφησα να το κουνάει και της έβαλα δάχτυλο στο μουνί διαπιστώνοντας με ευχαρίστηση ότι ήταν μούσκεμα από την καύλα, με το άλλο μου χέρι της χούφτωνα τα βυζιά και της τσίμπαγα τις ρώγες ενώ της ψιθύριζα ότι πιο βρώμικο περνούσε από το θολωμένο μου μυαλό.
    Ήθελα σαν τρελός να τη γαμήσω εκείνη τη στιγμή αλλά είχα ακόμη μερικά κόλπα στο μυαλό μου. Έπρεπε να την εκπαιδεύσω και είχα πολύ απολαυστική δουλειά μπροστά μου Την σήκωσα και την έβαλα μπρούμυτα στα γόνατά μου και άρχισα να της χτυπάω στον κώλο μιλώντας της ταπεινωτικά… Σε κάθε σκαμπίλι αναριγούσε και καύλωνε.
    -Άκου εδώ βρώμα όταν ακούς διαταγή θα λες μάλιστα αφέντη και μετά θα εκτελείς
    -Μάλιστα αφέντη είπε τρέμοντας από την κάβλα
    -Έχεις καυλώσει πουτανάκι;
    -Μάλιστα αφέντη
    -Γουστάρεις να σε ξεφτυλίζω βρώμα πέστο μου γαμιόλα.
    -Μάλιστα αφέντη, γουστάρω να με ξεφτιλίζουν. Την έσπρωξα να πέσει κάτω και της ζήτησα να με γδύσει ξεκινώντας από τα παπούτσια μου. Όσο με έγδυνε της μιλούσα όσο πιο ταπεινωτικά μπορούσα και τεστάριζα τις αντοχές της. Φαινόταν τρελά καυλωμένη. Πολλοί νομίζουν ότι ο/η κυρίαρχος είναι αυτός που τη βρίσκει μόνο κάνει μεγάλο λάθος. Αν πιάσει η μαγιά ο/η εξουσιαζόμενος/η είναι που περνάει καλύτερα αφού δεν χρειάζεται να βασανίζει το μυαλό του/της το μόνο που χρειάζεται είναι να αφήνεται να χαλαρώσει και να υπακούει.
    Όταν μου έβγαλε το παντελόνι την έπιασα με δύναμη και έφερα το πρόσωπό της κοντά στο δικό μου και της είπα μέσα από τα δόντια μου όσο πιο έντονα μπορούσα:
    - Όσο διαρκεί αυτό το παιχνίδι θα λέγεσαι Φιόνα. Είναι μια παράφραση του ονόματος σου που όποτε το ακούς θα μετατρέπεσαι σε σκλάβα στις επιθυμίες μου. Όποτε και αν σε φωνάξω με αυτό το όνομα θα ετοιμάζεσαι να σε μεταχειριστώ όπως θέλω. Όπου κι αν είμαστε …
    Σ’αρέσει το νέο σου όνομα πουτανίτσα Φιόνα;
    - Μάλιστα αφέντη, μου αρέσει ναι, αλλά δεν θέλω να με κάνεις ρεζίλι
    - Είπαμε ότι δεν θα κάνουμε συμφωνίες, θα κάνεις ότι σου λέω, μην ανησυχείς, δεν έχω σκοπό να σε εκθέσω στα μάτια άσχετων δεν θα είσαι η μόνη που θα ξεφτιλίζεσαι αν σε κακομεταχειρίζομαι μπροστά σε τρίτους. Εσύ πάντως όταν ακούς το όνομά σου θα προετοιμάζεσαι να κάνεις ότι σου πω. Κατάλαβες ;;;
    - Ναι αφέντη είπε απλά και τότε την έβαλα να μου πάρει μια πίπα όπως ήταν εκεί γονατιστή ανάμεσα στα πόδια μου και αφέθηκα στις περιποιήσεις της ουρλιάζοντας από την καύλα. Το έβαζε με χάρη όλο μέσα το ρουφούσε το έγλυφε χωρίς να σταματά. Εγώ το απολάμβανα όσο δεν έπαιρνε άλλο και που και που της έριχνα ένα απαλό πλην απρόσμενο σκαμπίλι πότε στο πρόσωπο πότε στο στήθος. Της έτριβα τις ρόγες και συνέχισα να της μιλάω ταπεινωτικά. Αφού το απόλαυσα με την ησυχία μου την ανέβασα πάνω στο κρεβάτι της έδεσα τα χέρια ανοιχτά στο κάτω μέρος του κρεβατιού, εκεί που είναι τα πόδια, το κεφάλι της έβγαινε έξω και της τούρλωσα τον κώλο για να μπορώ να απολαμβάνω τη θέα του ξαπλωμένος. Στήριξα μπροστά στο πρόσωπό της έναν μεγάλο καθρέφτη που είχα στο δωμάτιο για να βλέπει το είδωλό της και πήγα πίσω της και άρχισα να ασχολούμαι με το τουρλωμένο από τη στάση της κωλαράκι απαλά γλύφωντάς της και δαγκώνοντας πότε τα κωλομάγουλα και πότε την κλειτορίδα της που έβραζε. Το μουνί της ήταν μούσκεμα και αυτή αναστέναζε τρελαμένη

    - Κάνε με δική σου, δεν αντέχω άλλο … την άκουσα να ψελλίζει
    - Παρακάλα να σε γαμήσω καριόλα, παρακάλα να σε σκίσω και κοίτα καλά στον καθρέφτη πως είσαι όταν παρακαλάς να σε γαμήσουν ξεφτιλισμένη.
    - Γάμησε με αφέντη μου, σε παρακαλώ , σκισε με την πουτάνα μουρμούριζε διαρκώς ενώ εγώ συνέχισα να την παιδεύω και να την ηδονίζω ταυτόχρονα.
    - Από δώ και πέρα θα έχεις οργασμό μόνο όταν στο επιτρέπω καριόλα και θα ικετεύεις για να σε αφήνω. Σήμερα είμαστε κουρασμένοι αλλά άλλη φορά δεν θα το έχεις τόσο εύκολα…
    Χωρίς να χάσω στιγμή όπως ήμουν από πίσω της άρχισα να την γαμάω με μανία. Ούρλιαζε σαν σκύλα από την κάβλα έχυνε και ξανάχυνε. Δεν μπόρεσα να κρατηθώ πολύ Έχυσα στα κωλομέρια της και πήγα μετά μπροστά στο πρόσωπό της και την έβαλα να μου καθαρίσει τον πούτσο από τα χύσια μου και αυτή υπάκουσε πειθήνια. Όσο το έκανε αυτό της έλυσα τα χέρια και μόλις ελευθερώθηκαν τη διέταξα να μαζέψει τα χύσια μου από τα κωλομέρια της και τα γλύψει. Έτσι και έκανε. Είχε αρχίσει να ξημερώνει και ήταν ώρα να κοιμηθούμε. Την πήρα αγκαλιά και κοιμηθήκαμε ευτυχισμένοι


    Συνεχίζεται
     
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  5. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Η εκπαίδευση της Έφης

    αντε μεσημεριατικα τωρα..
     
  6. Animator

    Animator Regular Member

      Very nice. Να μην αργησει μονο παλι τοσο η συνεχεια.
     
  7. heresy

    heresy Regular Member

    Να μη σου χαλάσω το χατίρι

    ...


    Από κείνη την μέρα η Έφη ήταν το ερωτικό μου παιχνίδι. Το απολαμβάναμε και οι 2 πάρα πολύ. Σχεδόν κάθε βράδυ κοιμόταν σπίτι μου και κανονίσαμε να πάμε οι δυο μας διακοπές. Είχαμε πολλούς κοινούς φίλους και βγαίναμε μαζί τους πολύ συχνά. Μπροστά στους άλλους ήμασταν ένα ερωτευμένο ζευγαράκι, μέσα στις γλύκες και τις τρυφερότητες και όλη την ώρα ερωτοτροπούσαμε με τον τρόπο μας. Με κάθε ευκαιρία όμως η Έφη γινόταν η Φιόνα και ήταν σκλάβα στις επιθυμίες μου. Οι άλλοι γύρω μας δεν μπορούσαν να καταλάβουν τι ψιθυρίζαμε ο ένας στον άλλον αλλά ήταν εντελώς φυσιολογικό για ερωτοχτυπημένους. Όταν την φώναζα Φιόνα έπρεπε να έρθει κοντά μου και να μου πει πόσο πολύ θέλει να την κάνω ότι γουστάρω και να την μεταχειριστώ όπως της αξίζει. Σε φιλικές συγκεντρώσεις σε σπίτια, ιδιαίτερα στο δικό μου την απομόνωνα σε κάποιο δωμάτιο και την τσιμπούκωνα για λίγο, κάποιες φορές έχυνα κιόλας στο στόμα της και ξαναγυρίζαμε ευτυχισμένοι στην παρέα μας. Ήμασταν διαρκώς καβλωμένοι οπουδήποτε κι αν βρισκόμασταν.
    Μπροστά στους άλλους της ψιθύριζα προστυχόλογα και την έβαζα να μου ψιθυρίζει πόσο καυλωμένη σκλάβα είναι και πόσο θα ήθελε να πέσει στα τέσσερα για να της το βάλω στο στόμα. Την έστελνα στην τουαλέτα να βγάλει κάποιο εσώρουχό της και να μου το φέρει να μου το δείξει μέσα στην τσάντα της, ή να πάρει μια φωτογραφία με το κινητό τα στήθη της και να μου τη φέρει να μου τη δείξει κρυφά. Μια φορά σε ένα δοκιμαστήριο ενός πολυκαταστήματος την έβαλα να με γλύψει μισόγυμνη και γονατιστή ενώ σε ένα εστιατόριο τη γάμησα στα όρθια στην τουαλέτα.

    Όταν καταλήγαμε σπίτι η κάβλα μας ήταν απερίγραπτη. Η Έφη μόλις έμπαινε σπίτι μου έσπευδε να βγάλει τα ρούχα της και να παραμείνει με τα εσώρουχα. Μετά ερχόταν όπου ήμουν και γονάτιζε σε ένα μαξιλαράκι που της είχα παραχωρήσει για να μην καταστραφούν τα γόνατά της κοντά μου και περίμενε να την καλέσω για τα ερωτικά μας παιχνίδια. Δεν την καλούσα πάντα αμέσως, την άφηνα να περιμένει χωρίς να της δίνω σημασία, ήξερα ότι το απολάμβανε πολύ αυτό. Πολλές φορές την χρησιμοποιούσα σαν έπιπλο για να ακουμπάω το ποτό και το τασάκι μου. Την άφηνα έτσι για αρκετή ώρα και μετά τη ρωτούσα σε τι άλλο μπορούσε να φανεί χρήσιμη και αυτή τότε παρακαλούσε να την τσιμπουκώσω. Της έβαζα παγάκια σε όλες τις τρύπες για να ηρεμήσω την κάβλα της αλλά δεν την άφηνα να έχει συχνά οργασμό. Όσο πιο καβλωμένη είναι η σκλάβα τόσο πιο υπάκουη είναι. Αντίθετα εγώ έχυνα πολλές φορές στα βυζιά της που τους είχα ιδιαίτερη αδυναμία, στο πρόσωπο της, τα κωλομέρια της ή το στόμα. Όπου κι αν έχυνα πάντως την έβαζα να γλύψει τα χύσια μου ταΐζοντας την ή βάζοντας την να τα μαζεύει και να τα γλύφει.

    Είχαμε υιοθετήσει αρκετά τελετουργικά για να κορυφώνουμε την επιθυμία μας. Συχνά της φορούσα μια ποδιά και την έβαζα να κάνει δουλειές στο σπίτι και να με υπηρετεί σαν δούλα ενώ σχολίαζα πάντα αρνητικά τις επιδόσεις της για να έχω αφορμή να την τιμωρήσω. Το ήξερε και μπορώ να πω ότι συχνά ήταν επίτηδες περισσότερο αδέξια για να προκαλέσει την τιμωρία της. Οι τιμωρίες ήταν πολλές, το ξύλο δεν ήταν η πρώτη μου επιλογή. Η εναλλαγή ζεστού και κρύου νερού στο ντούζ ήταν ένας από τους αγαπημένους μου τρόπους να την τιμωρώ ή το να πάει με πρόστυχο ντύσιμο ως το περίπτερο να πάρει μια τσόντα ή κάτι ανάλογο. Άλλοτε πάλι της έδενα τα μάτια, την φίμωνα και την έβαζα γονατιστή σε κάποια γωνία του δωματίου ενώ εγώ έπαιρνα δήθεν τηλέφωνα. Έκανα ότι φλερτάρω άλλες γυναίκες ή ότι μίλαγα για την Έφη σε φίλους μου και έλεγα τι πουτάνα ήταν και περιέγραφα πως τη γαμούσα δεμένη στο κρεβάτι ή στην καρέκλα. Κάποιες φορές όμως της τις έβρεχα κανονικά και την έβαζα να μετράει δυνατά τα κωλοσκάμπιλα και να με ευχαριστεί για αυτά. Δεν βαρούσα πολύ δυνατά αλλά κάποιες φορές μου ξέφευγαν και μερικά πιο δυνατά είτε κατά λάθος είτε επίτηδες. Αν και η ίδια έλεγε ότι δεν επιζητούσε τον πόνο, αγόρασε μόνη της χωρίς να το ζητήσω κλιπς με αλυσίδα για να τις βάζω στις ρόγες της και να την τραβάω από εκεί όταν το επιθυμώ. Στα ερωτικά μας παιχνίδια είχαμε σχεδόν πάντα έναν καθρέφτη για να βλέπει το είδωλό της δεμένη ή γονατιστή τα τέσσερα να με παρακαλάει να τη γαμήσω ή με τα χύσια μου στο πρόσωπό της.
    Όταν δεν ήμασταν μαζί με έπαιρνε τηλέφωνο ή μου έγραφε mail για να μου πει πόσο πολύ θέλει να την γαμήσω και να την χύσω στη μάπα. Έψαχνε στο ίντερνετ για φωτογραφίες υποταγμένων γυναικών και μου τις έστελνε στο mail μου με τα απαραίτητα σχόλια του πόσο θέλει να την μεταχειριστώ όπως θέλω. Συχνά της διάβαζα ερωτικές ιστορίες από το ίντερνετ ενώ αυτή με τσιμπούκωνε ... αυτό της άρεσε πάρα πολύ

    Όταν πήγαμε διακοπές επιλέξαμε ένα μικρό νησί χωρίς πολύ κόσμο. Καταφέραμε και βρήκαμε μια ερημική παραλία όπου πηγαίναμε μακριά από τα αδιάκριτα μάτια. Εκεί την μεταχειριζόμουν όπως ήθελα με την ησυχία μου. Την είχα συνέχεια γυμνή, συχνά στα τέσσερα πότε για να μου κρατάει τον καφέ άλλοτε πάλι για να μου δροσίζει τον πούτσο με το στόμα της. Καβλωμένη όπως ήταν την έβαζα να κουνάει τον κώλο της προκλητικά ενώ επαναλάμβανε συνεχώς πόσο καλά ένιωθε που ήταν η πουτάνα μου και πόσο της άρεσε να την ξεφτιλίζω. Καθόμουν σε μια σκιά και έκανα ότι διάβαζα το βιβλίο μου αλλά στην πραγματικότητα απλώς απολάμβανα το θέαμα, που μυαλό για διάβασμα. Πολλές φορές την έβαζα να στηθεί μπροστά μου ώστε να την χρησιμοποιώ για να ακουμπάω τα πόδια μου πάνω στην πλάτη της. Δεν τολμούσε να μου φέρει καμιά αντίρρηση, ήταν φτιαγμένη για να είναι σκλάβα. Οι τιμωρίες της εκεί ήταν διαφορετικές, μπορεί να την έβαζα να τρίψει τα βυζιά της στην άμμο ενώ εγώ την μιλούσα όσο πιο πρόστυχα μπορούσα. Την έβαζα να με παρακαλά δυνατά να την γαμήσω και να ομολογεί πως θα έκανε ότι της ζητήσω χωρίς όρους. Όταν κολυμπούσαμε της τσιμπούσα τις σκληρές από το νερό ρόγες της και αρκετά συχνά της τον έβαζα λίγο μέσα στο νερό για να την καβλώσω περισσότερο. Μόλις γυρίζαμε σπίτι την έβαζα στο ντούζ και πλενόμασταν μαζί. Το τσιμπούκι στο ντούζ ήταν το καλύτερό της ενώ εγώ κατάβρεχα τα βυζιά της και το μουνί της, έκανε σαν τρελή για να το πάρει στο στόμα της. Μετά βγαίναμε για φαγητό και ποτό χωρίς να σταματάμε στιγμή να ερωτοτροπούμε. Την απειλούσα πως θα την πρόσφερα σε κάποιον ξένο και της περιέγραφα τι θα την διέταζα να κάνει. Ή κοιτούσα επίτηδες άλλες όμορφες γυναίκες και της έλεγα ότι θα γούσταρα να την έχω σκλάβα μαζί τους. Αυτό ήταν ο χειρότερος φόβος της αλλά ποτέ δε σταματούσε να είναι καβλωμένη και να μου το δείχνει. Τις περισσότερες φορές δεν αντέχαμε πολύ και καταλήγαμε σε κάποιο ερημικό μέρος ή στο δωμάτιο μας να γαμιόμασταν. Τα βράδια κοιμόμασταν ο ένας στην αγκαλιά του άλλου ευτυχισμένοι

    Ίσως γράψω και άλλα για όσα συνέβησαν τότε. Αναπολώ συχνά την σχέση μου με την Έφη και εύχομαι σε όσους έχουν παρόμοιες ιδιοτροπίες με μένα ή την Έφη να βρει το ταίρι του, θα ζήσει ονειρεμένα
     
  8. Animator

    Animator Regular Member

  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Μου άρεσε πολύ  
     
  10. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: Η εκπαίδευση της Έφης

    Άξιος! Άξιος!
    Συνέχισε με την πρώτη ευκαιρία!
     
  11. Tέλειο!καυλα και το όλο σκηνικό και ο τρόπος που περιγραφεις!
     
  12. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Η εκπαίδευση της Έφης

    η καυλα, της καυλας, ω καυλα..