Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η εμπειρία και τα βιώματα στο BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 19 Αυγούστου 2016.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Σωστό και αυτό, ενδιαφέρον!  
     
  2. Dapom

    Dapom Contributor

    Αν μιλάς για τους κατα δήλωση έμπειρους τοτε τα πράγματα είναι όντως επικίνδυνα με την τυφλή εμπιστοσύνη βασισμένοι μόνο στη δήλωση.

    Οι άπειροι, όσοι δεν πάσχουν απο κάποια ψυχασθένεια, λογικά συνήθως είναι πιο safe γιατί "παίζουν" στα όρια ανέσεως τους...αλλά χρειάζεται περισσότερη υπομονή μέχρι να διευρύνουν.
     
  3. Top30Thessaloniki

    Top30Thessaloniki New Member

    Φυσικα για να απαντησω και στον εαυτο μου τι ειναι σωστο και τι ειναι λαθος δεν μπορει ευκολα να απαντηθει...
    Δε μιλαει για ακραια λαθη φυσικα
     
  4. Master NK

    Master NK Regular Member

    Eμπειρος-η Κ=Τουλαχιστον 10 χρονια στον χωρο του bdsm, να εχει το Δικο-ης Του-ης Dungeon με εξοπλισμο και επιπλα bdsm της αρεσκιας Του-ης, να στεκει στα λογικα πλαισια και να Eμπνεει εμπιστοσυνη και ασφαλεια στα υποψηφια υ/σ, να ειναι Κ [να υπαρχει επιβεβαιωση απο ουδετερα μελη] και οχι απλα να το λεει ο-η Ιδιος-ια, στις συνεδριες να μην τρεμει το χερι Του-ης-να μην ιδρωνει αμηχανα-οτι Λεει να μην ξελεει-να μην κανει σεξ με την υποψηφια υ/σ απο την 1η συνεδρια[να Δινει βαση αλλου]-τα χτυπηματα να ειναι ευστοχα χωρις ζημιες [με ολα τα μαστιγια και το χερι]-να μην δενει [σχοινι-χειροπεδες ωστε να μην μπορει να κουνηθει] την υ [παρθενα στον χωρο] απο την 1η συνεδρια [μονον με χαρτοταινια για να μπορει να λυθει], να Σεβεται τα ορια της υ/σ και το safe word της, να Ζηταει λιστα με like-dislike-hard limits-soft limits[plus 128 rules], να Σεβαστει τυχον αποχωρηση της, αμοιβαια συνεναιση σ'ολα και οχι τσαμπουκαδες, η υ/σ να μην φοβατε Τον-ην Κ, να Εχει εκπαιδευσει τουλαχιστον μια υ σε σκλαβα[ακομα και αν εχει αποχωρησει τελικα]..κ.λ.π.

    Μη Eμπειρος-η Κ= Κανενα απο τα παραπανω η αντιστροφα απο τα ειπωμενα, ατομο που θα προσπαθησει να γαμησει ευκολα με αφορμη την Κυριαρχια και θα την παρατησει αμεσως οταν αυτη θα αρνηθει λογω φοβιας η απειριας...υπαρχει και η κατηγορια της βδελας οπου γινετε ο Κ [τρομαρα του] τσιμπουρι σε υποψηφιες υ/σ και ατελιωτος μπλαμπλατσης ωστε να την πεισει να του κατσει ως επαθλο της ολης του προσπαθειας.
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Master NK

    Είμαι 10 χρόνια (σχεδόν) στο χώρο και δεν έχω δικό μου Dungeon.   
    Όλα τα άλλα, είναι θέμα συνεννόησης & επί του πρακτέου.

    edit: Γιατί να μην κάνει σεξ από την 1η συνεδρία, τι φάση;
     
  6. Master NK

    Master NK Regular Member

    Εισαι Κ?...μηπως Αφεντρα???...
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Είχα όνειρα, μη μου το χαλάς, χαχαχαχ
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Master NK ;
     
    Last edited by a moderator: 23 Αυγούστου 2016
  9. Master NK

    Master NK Regular Member

    Εχω εκπαιδευσει υ σε σκλαβα και υ σε Αφεντρα..δεν σου χαλαω τιποτα...μια απλη γνωριμια μεταξυ μας [με την συμφωνη Αδεια του Κ σου] θα ηταν καταλητικη Πιστευω.
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ωμπω, νοτ, θενκς ενιγουει! :- )
     
  11. Master NK

    Master NK Regular Member

    ναι τωρα το Ειδα...η φαση=βαση ηταν ορθογραφικο λαθος...οσο για το αλλο ειναι καλο να γινετε για την περιπτωση που η υ λεει ψεματα για την κατασταση-περιβαλον της[πιθανον ψευτρου παντρεμενη] για αποφυγη κυνηγητου με την καραμπινα απο τον αντρα της...χαχαχαχα   ...ετσι κι αλλιως ο σωστος-η Κ αρχικα θελει να Δει τις δυνατοτητες της υ οχι αν κανει καλο κρεβατι και ποιες τρυπες ειναι το δυνατο της κομματι, σκλαβα θελει να την κανει οχι κατι αλλο.
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μπορεί να θέλει να την κάνει Τσουλοσαμπ, όχι;