Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η επιστήμη του φλερτ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 8 Ιουλίου 2009.

  1. Baron Shamedi

    Baron Shamedi BDSM = Brain Dead Sorry Mate ?

    Για μενα το ζητημα ειναι να φλερταρεις για την χαρα του φλερτ, διχως δευτερες σκεψεις στο πισω μερος του μυαλου, οτι ειναι να ερθει, θα ερθει αυθορμητα. Και μια ομορφη ανταλλαγη απο ατακες, η μια χαλαρη κουβεντουλα, δεν ειναι λιγο πραγμα. Οτι καποια ειναι μαζι μας ευγενικη η χαμογελαστη, οτι ανταποδιδει τις ατακες μας, δεν σημαινει οτι θα μας ανοιξει και τα ποδια. Και οτι καποιος πλησιαζει καποια, δεν σημαινει οτι στο μυαλο του εχει μονο πως να πνιξει το κουνελι της. Γι' αυτο ας κατεβασουν πολλες Κυριες την μυτουλα μην χτυπησουν ταβανι και πολλοι Κυριοι ας κρατουν στην θεση του το φερμουαρ, γιατι οτι αναπνεει δεν ειναι οτι θα τους κατσει. Με λιγα λογια, ας κανουμε αποκεντρωση και ας παρατησουμε τον Ολυμπο αντρες και γυναικες και ας γυρισουμε στα χωρια μας. Γιατι γεμισε απο αυτοκινητα και τα καυσαερια θολωσαν τα μυαλα ακομα και των αρχικων 12 θεων   
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Βλαχα με ανεβαζεις, βλαχα με κατεβαζεις....
    Γιατι σημερα τοσες καλοσυνες;;;; 
     
  3. seduced mind

    seduced mind Guest

    Γιατί παρόλο που σου φερόμουν άσχημα εσύ δεν μου φέρθηκες καθόλου άσχημα και μου έκανες τη τιμή να μου μάθεις το καλύτερο γυμναστήριο στη πόλη και η πλάκα είναι πως μένω 2 λεπτά από αυτό και δεν το είχα δει ποτέ....
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member


    ΕΞαλλου συνοδευομαι    
       
     
  5. Baron Shamedi

    Baron Shamedi BDSM = Brain Dead Sorry Mate ?

    Πρωτον δεν σε φλερταρα -αν το φλερτ ειναι μεσω μιας οθονης, ενταξει πειτε με δεινοσαυρο, αλλα για μενα λειτουργει μονο προσωπο με προσωπο και οχι πληκτρολογιο με πληκτρολογιο- αλλα εκανα χουμορ χαχα, δευτερον ξερω οτι συνοδευεσαι και ευχομαι να μην το παρα εκανα -που δεν το νομιζω-, μα σε κεινη την περιπτωση ζητω συγνωμη και σε σενα και στον συνοδο σου    
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ουτε ο συνοδος μου, ουτε εγω εχουμε τετοια θεματα... 
    Ξερουμε ποτε καποιος κανει πλακα και ποτε οχι    
     
  7. brenda

    brenda FU very much


    Εγώ Βαρώνε μου λέτε επειδή από το δωμάτιο μου βλέπω τον Όλυμπο, να έχω θεϊκά σύνδρομα? Μπα δε νομίζω... 
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Aπορία:

    ''Mέντορας'' στο φλέρτ/σχέσης/σεξ υπάρχει;  
     
  9. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    Ο Γουίλ Σμιθ.
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Φυσικά και υπάρχει...  Ο καλύτερος μας εαυτός, αυτός που πηγάζει από την καύλα/τον έρωτα/την αγάπη ή όποια άλλη δύναμη κινεί την σχέση....
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

    Rocco Siffredi <3
     
  12. Nomad

    Nomad Keyser Sose

    Αγάπη μου ο Ρόκκο αποσύρθηκε... Με συνταξιούχους θα κάνουμε παιχνίδι;