Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η ερωτική δύναμη της μπλόφας...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Dark_Explorer, στις 10 Μαϊου 2015.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Όσο κι αν ξέρεις, είναι εκείνα τα κλάσματα δευτερολέπτου που πέφτεις ασυναίσθητα στην πλάνη ως αυτόματη αντίδραση του ανθρώπινου οργανισμού.
    Για την φευγαλέα αίσθηση του δευτερολέπτου γίνεται, η οποία διατηρεί τον παλμό της αναστάτωσης λεπτά αργότερα...
     
  2. Τώρα η διαφορά μου έγινε κατανοητή. Σ' ευχαριστώ.
     
  3. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Είμαι πεπεισμένη ότι, ακόμα και ο καλύτερα εκπαιδευμένος κατάσκοπος, θα έσπαγε μετά την τρίτη-τέταρτη μπλόφα/βασανιστήριο της @dark explorer . Όλα τα άλλα είναι να ΄χουμε να λέμε.

     
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Παρακαλώ κι ευχαριστώ από μέρους μου για τη συμμετοχή στο νήμα.

    Να προσθέσω και κάτι που λησμόνησα μιας και το νήμα άπτεται το βίωμα κι αυτό επιθυμώ και απ'τους συμμετέχοντες, ζητώντας είτε θετικές είτε αρνητικές επιπτώσεις.
    Τη ρώτησα ύστερα από κάμποση ώρα δήθεν θιγμένη για να ψαρέψω κίνηση "Μα καλά, δε μου έχεις εμπιστοσύνη; Πίστεψες ότι αλήθεια θα σε έβαζα σε κίνδυνο;" για να λάβω την εξής απάντηση "Αν δε σου είχα εμπιστοσύνη, θα επικαλούμουν αυτομάτως το safeword. Όσο για την αντίδρασή μου, ο φόβος είναι ένα αντανακλαστικό που δε φιλτράρεται πάντοτε με τη λογική κι αυτό δείχνεις να το γνωρίζεις καλά (εκεί κάπου μου έκλεισε και το μάτι)"
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Κι έλεγε θα κρατηθεί ετουτή 'δω ή δε θα κρατηθεί;  
     
  6. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Αφού με ξέρεις.  
     
  7. Ομορφος διάλογος. Η τρυφερότητα μπορεί να έχει πολλές εκφράσεις. Οι λεπτές απολαύσεις έρχονται από τις λεπτές ισορροπίες. Κι άσε εμένα τον σχολαστικό να διαφωνώ για τις λεπτές διαφορές μεταξύ μπλόφας και role play...  
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δεν είναι θέμα σχολαστικότητας. Πίστεψέ με, έχω τη φήμη του ψείρακα που διακατέχεται απ'τον ψυχαναγκασμό της ακριβολογίας. Δεν πρόκειται περί role play κι εξήγησα το γιατί.
    Η διαφωνία ωστόσο, δεκτή μεν αλλά ξεφεύγει απ'το νήμα το οποίο άνοιξα στο υποφόρουμ BDSM εμπειρίες κι έθεσα εξαρχής ξεκάθαρες ερωτήσεις. Θα επιθυμούσα, λοιπόν, ν'αποφευχθούν οι φιλοσοφικού περιεχομένου προεκτάσεις.

    Αν έχεις να μοιραστείς μαζί μας κάποια σχετική εμπειρία σου και να μας τη σχολιάσεις, θα χαρώ πολύ να την αναγνώσω...
     
  9. Θα μπορούσα να την αποκαλέσω μπλόφα. Την είχα ξαπλώσει ανάσκελα, γυμνή, δεμένη από χέρια και πόδια στα κάγκελα του κρεβατιού. Ακουμπούσα απαλά διάφορα αντικείμενα στο σώμα της, σε διάφορα σημεία, και της ζητούσα να τα αναγνωρίσει από την αίσθηση: ένα φτερό, ένα μεταξωτό μαντήλι, ένα γούνινο αρκούδι, ένα τριαντάφυλλο με βελούδινη αίσθηση...

    Εκεί που όλα κυλούσαν μέσα σε ένα απαλό ροζ συνεφάκι, ακουμπώ στην κοιλιά της την πλατιά λεπίδα ενός μαχαιριού που είχα βάλει στο ψυγείο για κάμποσες ώρες. Η αίσθηση του παγωμένου κοφτερού μέταλου την ξάφνιασε τόσο που έσκουξε...
     
  10. Elune

    Elune Priceless

  11. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Για να είμαι και εγώ ειλικρινής, μεταξύ εμού και της dark θα υπάρχουν πάντα 10 μέτρα απόσταση ασφαλείας για καλό και για κακό.   
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Sorry, not gonna happened.
    θα μεινεις με το ονειρο. :Ρ