Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πιο <<απαγορευμενη>> σκεψη σας με μια εικονα...με μια φραση..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος BadMaster, στις 13 Αυγούστου 2014.

  1. BadMaster

    BadMaster Εξομολογητης

    Η ποιο <<απαγορευμενη>> σκεψη σας με μια εικονα...με μια φραση..
     
  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    τώρα, μετά από κάποιον καιρό στην ζώνη, μία λέξη υπάρχει


    SEX!!! (με εκσπερμάτωση)
     
  3. BadMaster

    BadMaster Εξομολογητης

    ηθελα να εκφρασω την σκεψη μου μ ενα σκιτσο μου...επειδη ομως καποιοσ χρηστης...μ ειπε οτι πρεπει να τοποθετηθω πρωτος..ας πω την δικη μου σκεψη..
     
  4. BadMaster

    BadMaster Εξομολογητης

    παραδοση μιαλου ψυχης και σωματος στην υποτακτικη μου....σ αυτην που θα κυριαρχησει το μυαλο μου...
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Να πάρει η ΑΕΚ πρωτάθλημα του χρόνου που θ'ανέβει πάλι Α΄εθνική.
    Και μη μου πείτε πως δεν έχει σχέση με βουδουσουμμου αυτό, έχει και παραέχει αν το καλοσκεφτείτε... 
     
  6. Πάντα µε γοήτευε η
    µαγική δύναµη της βελόνας.
    Η βελόνα χρησιµοποιείται
    για να επισκευάσει τη ζηµιά
    (φθορά). Είναι σαν ένα
    αίτηµα για συγχώρεση.

    Louise Bourgeois
     
  7. Ένα ορθογώνιο με τέσσερις κύκλους. Ένα τρίγωνο σε ένα πόδι των 3Μ.. μία οξεία γωνία των δύο άλλων και ένα Μπράβο στο τέλος!

    (Το τρίγωνο όχι πανοράματος..  )
     
  8. Να πατήσω το κουμπάκι που ανατινάζει τον πλανήτη και να πω oops!
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Είμαστε μόνοι μας, χορεύουμε γυμνοί κάτω από το φεγγαρόφως με μουσικές που λατρέψαμε και ψιθυρίζουμε τα ανομολόγητά μας ο ένας στον άλλο, άλλα λόγια σημαντικά άλλα λόγια που είναι για να ξεχαστούν την άλλη στιγμή. Ξέρουμε ότι θα κάνουμε S/M ξανά και ξανά και ξανά και ότι θα χορέψουμε γυμνοί κάτω απ το φεγγάρι πολλές ακόμα φορές, όσες τραβάει η ψυχή μας...
     
  10. mario_

    mario_ Premium Member

    Επαναληψη του Μουντιαλ 2014 κ αντικατασταση της brazuca με κεφαλια ισραηλινων ελευθερων σκοπευτων.
     
  11. manolios

    manolios Unconventional sex

  12. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Να υποστω σωματικο πονο από ανδρα και ταπεινωση.