Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πορτοκαλάδα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος WillyF, στις 16 Φεβρουαρίου 2018.

  1. WillyF

    WillyF melchiot

    Λέγε με Μάριο.
    Ηταν η εποχή που οι ατυχίες μου έμοιαζαν με ψείρες σε κεφάλι πεντάχρονου.
    Κατηφόριζα την Αχαρνών πίνοντας κάπως βαριεστημένα την πορτοκαλάδα μου και ενοχλημένος από τις φασματικες παρουσίες ολόγυρα που έψαχναν μια δικαιολογία να με ξεμοναχιάσουν. Μια λάθος απάντηση ήταν αρκετη βέβαια για να δοκιμάσω τις δυναμεις μου στο τρέξιμο. Όπως πληροφορήθηκα αργότερα απαγορευεται να πεις σε παρέα αθίγγανων ''αντε γαμηθειτε καριόληδες'' ειδικά μετα τα μεσάνυχτα. Ποτε βέβαια δεν είναι αργά για την απόλυτη γνώση κι αν 'εχεις μαθει να βγάζεις από κάθε μαλακία το καλύτερο που μπορείς τότε με ασφάλεια μπορω να πω ότι οι γρηγοροι δρασκελισμοι με έφεραν τάχιστα στον προορισμό μου.

    Καφέ - Μπαρ Ακάδημος.
    Σαπια μυρωδια ούρων στην εξώπορτα, σκαλάκια που ειχαν γνωρίσει και καλύτερες εποχές, ξύλινο φθαρμένο μπαρ, και μουσική που θα έκανε τον Μότσαρτ να κλαίει. Ο μπάρμαν μου φάνηκε ξηγημένος σε αντίθεση με την γκαρσόνα που χουφτωνε αδιάκριτα τον μοναδικό άξιο λόγου πελάτη. Παλιά τακτικη φερμένη απο χώρες εξωτικές δίπλα από τον πουτσο υπαρχει το πορτοφόλι. Στο βάθος σε ενα τραπεζάκι ο Νέστορας εξηγούσε σε δυο μαυρούλες εμπορικό δίκαιο με άλλα λόγια ότι ο πελάτης έχει πάντα δίκιο. Ο Νέστορας μου έκανε νόημα να περιμένω και γω παρήγγειλα μια πορτοκαλαδα ακουγοντας περισσότερα για τον Ανταμ Σμιθ και τον γνησιο καπιταλισμο. Σε λίγο με πλησίασε η γκαρσόνα και περασε το χέρι της στο καβάλο μου, μια ατυχής στιγμη στην παγκοσμια ιστορία των σερβιτορων όταν το θύμα ξεροχήσει αλλα δεν διαθέτει ούτε κέρμα. Ο Νέστορας κέρασε την πορτοκαλαδα και φύγαμε.

    Στο αυτοκίνητο του Νέστορα
    Δεν ήξερα που πηγαίναμε και δεν ειχα καμια όρεξη να ρωτήσω. Υπέθεσα ότι η δουλεια που ηθελε να μου αναθέσει ήταν η γνωστή οποτε θα μάθαινα ότι χρειαζοταν στην ώρα του και όχι νωρίτερα. Νόμιζα ωστόσο λάθος.
    - Ξέρεις για την γυναικα μου ...είπε
    χωρίς να το σκεφτω απάντησα μηχανικα, όχι. Ο Νεστορας σήκωσε το χειρόφρενο απότομα..η κυκλοφορια σταματησε..
    - Άκου Μάριε δεν έχω όρεξη για μαλακίες...Ξέρεις?
    Η άληθεια ήταν πώς όλοι ήξεραν..Η γυναίκα του είχε γάμησει όλο το σύμπαν και ο Νέστορας ήταν ο τελευταιος εξωγήινος στον αστερίσμο του Αετου..
    - Ναι ξέρω..
    Έβαλε μπροστα και συνεχίσαμε σε έναν δρόμο στρωμενο απο κορναρίσματα και κωλοδάχτυλα..

    Στο σπιτι του Νέστορα
    Διώροφο νεκοκλασικό στην Πατησίων.ο Νέστορας χτυπησε το κουδούνι...Με έναν πρόχειρο υπολογισμο προέκυψε ότι η άξια του ήταν ίση με 40 πόρνες αν δουλευαν 20 ωρες το 24ωρο με μέσο όρο έναν πελάτη κάθε μισάωρο για δέκα συνεχόμενα χρόνια και με αμοιβη στα 30 ευρω. Ολα αυτα βεβαια σε περίοδο κρίσης γιατι αν...δυστυχώς άνοιξε η πόρτα και η ανθρώποτητα έχασε τον επόμενο Γκάους.

    Στο χωλ του Νέστορα
    η γυναίκα του Νέστορα με μια πρωτη εντύπωση μου φάνηκε αρκετα κοντή..επειτα παρατήρησα ότι εφταιγε το ότι ήταν στα γόνατα. Δεν φορούσε ρούχα πραγμα αρκετα περίεργο αλλα απο την άλλη ήταν σπίτι της και το καλοκαίρι στο βάθος του. Το πιο παράξενο ωστόσο ήταν το κολάρο στο λαιμό της και ένα λουρι που κρατουσε με το αριστερό της χέρι ένα είδος προσφοράς στον επίγειο θεό της. O Νεστορας μου έδειξε το σαλόνι, προχώρησα ενω αυτος ακολουθησε κρατώντας το λουρι συνοδευομενος απο την γυναίκα του που περπατούσε στα τέσσερα.

    Στο σαλόνι του Νέστορα
    Κάθισα στην μέση του καναπέ, αναψα τσιγάρο και κοιταξα γυρω..μπροστα μου ενα τραπέζι με πεταμένα κάπως ανάρμοστα ερωτικά βοηθήματα , ενα τζάκι σε πλήρη αχρηστία πινακες με μουτζουρες που εμοιαζαν αρκετά ακριβοί, ο Νεστορας με αυτάρεσκο χαμόγελο να κάθεται απέναντι μου και η γυναίκα του αφοσιωμένη, να γλύφει με σχετική μανία τα παπούτσια του.
    - Να σου συστησω την Ντόρα είπε προσπσθώντας να μιμηθεί καποιον τηλεοπτικο αστερα.
    Η Ντόρα γύρισε και με κοίταξε και κουνησε απλα το κεφάλι..Ο Νέστορας την έσπρωξε με το πόδι και την ξάπλωσε κάτω..Συστησού κανονικά παλιοκαριόλα ..φωναξε..
    Η Ντόρα σηκώθηκε, γυρισε την πλάτη της και έσκυψε...με τα χέρια της κρατησε τα κωλομέρια της ανοιχτα παρουσιάζοντας τις τρύπες της..και αρχισε να μιλάει...Ο κώλος μου ειναι πάντα διαθεσιμος και καθαρός. έχει χρησιμοποιηθει 50 φορές, χωράει τα παντα σε μηκος και πλάτος και ειναι διαθέσιμος οποτε επιθυμειτε..
    Ο Νεστορας την προέτρεψε να συνεχίσει..
    Η Ντόρα στήθηκε ανάσκελα στο πάτωμα και άνοιξε το μουνί της διάπλατα... μπορειτε να βαλετε ότι θέλετε.να το βασανίσετε όπως θέλετε...χύνει μονο οταν το προστάξετε..και τα υγρα του χρησιμέυουν για να καθαρίζω τα έπιπλα και τα παπουτσια σας..
    Ακολούθησε μια αμήχανη σιωπή...παρουσίασε το στήθος είπε ο Νέστορας..Πράγμα που θεώρησα μαλακια γιατι ήθελα να ακούσω για το στόμα..
    Η Ντόρα με πλησιάσε και στάθηκε γονατιστή αντίκρυ..το δεξί της πόδι σχημάτισε ορθή γωνία..πηρε έπειτα το πόδι μου και το στερέωσε επάνω στο δικό της..επειτα έσκυψε και έφτυσε το παπουτσι μου....το έβαλε ανάμεσα στα βυζιά της και άρχισε να το τρίβει....
    ο Νεστορας σηκωθηκε θυμωμένος
    Σταματα να καυλώνεις τους καλεσμένους μου ειπε και της έριξε μια ανάποδη..
    Τα αιματα είχαν αναψει για τα καλα και εβλεπα ότι ποτε δεν θα μαθαινα τι εκανε τελικα με το στόμα...οποτε διασκεδασα τις εντυπώσεις..θα μπορουσα να έχω μια βότκα..
    Ο Νέστορας με κοιταξε στραβα...δεν εχουμε αλκοολ στο σπιτι..
    - Καλά, μια πορτοκαλαδα τότε...
    Ο Νέστορας έκανε νόημα στην Ντορα κι αυτη εφυγε οπως ακριβως ήρθε ..μπουσουλώντας..

    Εγω κι ο Νέστορας μόνοι στο σαλόνι
    Ηρθε κι έκατσε δίπλα μου..ακούμπησε το χέρι του προστατευτικά στο παντελόνι μου..
    - Γουστάρεις την Ντόρα;
    - Έχει καλη ανατροφή.... απάντησα
    - Γι αυτο μ' αρεσεις Μάριε... και θέλω να την αναλάβεις, να την ταπεινωσεις χωρις προηγουμενο..Με νιώθεις;
    - Έχω την αίσθηση ότι ειναι παράνομο....απάντησα κοιτωντας με αηδία μια ακαταλαβίστικη ρέπλικα του Καντίνσκυ
    - Δεν περίμενα από σενα προβληματισμούς Μάριε..απο πότε άρχισε να σου καιγεται καρφί;
    Σκεφτηκα να του αντιτείνω ότι ολα αυτα τα παρομοιώδη με τους πεταλωτές δεν τα καταλαβαίνω..αλλα αρκεστηκα να το βουλώσω
    - θα πληρωθεις καλα Μάριε.Πολύ καλά..
    Όσα χρειαζοταν να ξέρω ειχαν ηδη αποκαλυφθεί..αλλώστε η ηθική ήταν ανέκαθεν ένα φτηνό νόμισμα.

    Η Ντόρα επιστρέφει μπουσουλωντας με την πορτοκαλάδα ανα χείρας
    Σας αφήνω να γνωριστείτε είπε ο Νέστορας..απο δω και πέρα ο αφέντης σου είναι ο Μάριος..
    Η Ντόρα αφησε την πορτοκαλάδα στο τραπεζάκι και περίμενε καρτερικα να ακουσει την εξωπορτα να κλείσει..
    επειτα ξέσπασε σε λυγμούς..
    - Σας παρακαλώ πρέπει να με βοηθήσετε..
    Ήπια μια γουλιά πορτοκαλάδα..ξεκούμπωσα το παντελόνι μου..και σήκωσα το κεφάλι της..
    Μερικες φορές Ντόρα καλή μου πρέπει να βρίσκουμε τον δρομο μας γαμιώντας...της είπα και έχασα το καυλί μου στο στόμα της...

    Η Κόλαση της Ντόρας είχε μόλις αρχίσει
    Η πορτοκαλάδα κοντευε να τελειώσει
    κι όλα αυτα στο αχνο φως μιας αφιλόξενης πόλης..

    Συνεχίζεται........
     
  2. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Το γράψιμο σου, μου αρέσει... διαβάζεται εύκολα και οι λέξεις σου δημιουργούν εικόνες.
    Αναμένω την συνέχεια για να θέσω τις ερωτήσεις μου.
     
  3. WillyF

    WillyF melchiot

    Σε ευχαριστώ..αλλα δεν ειναι και λογοτέχνημα..ίσως οι ερωτησεις εκ των προτέρων βοηθήσουν την συνέχεια.
     
  4. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Ως προς το γράψιμο... το λογοτέχνημα γεννιέται σελίδα ανα σελίδα... όσο πιο πολύ γράφεις τόσο πιο πολύ ξεδιπλώνεις τον εαυτό σου... και αν σε συνεπάρει η μαγεία του γραψίματος τότε αγαπητέ μου μιλάμε για λογοτέχνημα...

    Όσο για τις ερωτήσεις μου... επιμένω οτι θέλω να γνωρίζω και την συνέχεια  
     
  5. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Το τέλος δεν μου άρεσε. Αυτή ζητάει βοήθεια κι αυτός της το βουλώνει με συνοπτικές; Αυτό βέβαια αφορά σε προσωπική οπτική. Θα προτιμούσα να μάθω γιατί ζητάει βοήθεια κι όχι για την επικείμενη πίπα.
    Επίσης δεν ξέρουμε τίποτα για τον Μάριο, είναι εσκεμμένο;

    Τέλος το "λέγε με Μάριο" είναι πολύ iconic για να μην το δεκτώ ως plagiarism. Δεν είμαι κατά της έμπνευσης από άλλα έργα αλλά κάποιες ατάκες είναι πολύ γκαγκαν, πως να το κάνουμε...
     
  6. WillyF

    WillyF melchiot

    Έχω αγνωστες λέξεις..plagiarism, γκαγκαν..
     
  7. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    https://en.wikipedia.org/wiki/Plagiarism
    https://el.wikipedia.org/wiki/Λογοκλοπή

    Η αρχή σου είναι ίδια με την αρχή του Moby Dick η οποία αποτελεί μία από τις πιο εικονικές ενακτήριες εκφράσεις της παγκόσμιας λογοτεχνίας. Το γκαγκαν σημαίνει πολύ χτυπητό.

    Για μένα, εκτός κι αν γίνει αναφορά (κάτι σαν εσωτερικό αστείο που θα πρέπει να μοιραστείς με τον αναγνώστη) είναι big no no.
    (μτφ μεγάλο όχι). Κατά τα άλλα δεν με χάλασε.
     
  8. WillyF

    WillyF melchiot

    Μόλις έδωσες απάντηση και στο ερωτημα ποιος ειναι ο Μάριος..
     
  9. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Τι σχέση έχει ο Μάριος με τον Ίσμαηλ; Δεν βλέπω καμία από το κείμενο πέρα από την αναφορά που έγινε κάπως βεβιασμένα στην αρχή. Δεν το πιάνω...
     
  10. WillyF

    WillyF melchiot

    Δεν εγινε βεβιασμενα..ηταν η αρχη...τεσπα υπεθεσε οτι ο Μαριος ειναι εμπνευσμενος απο τον χαρακτηρα του Ισμαηλ. τιποτα περισσότερο..Εδω μεσα καλη μου πάντως δεν κανουμε λογοτεχνικο διαγωνισμό
     
  11. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Σόρυ νόμιζα ότι ήθελες feedback, κακώς άνοιξα διάλογο το βλέπω τώρα.
    Κρίνοντας κι από το υφάκι τέτοια λάθη δεν σκοπεύω να ξαναεπαναλάβω.
    Adieu. (αυτό είναι γαλλικό, εάν θες το googlάρεις)
     
  12. WillyF

    WillyF melchiot

    Η λεξη που πρέπει να διαλογιστεις επάνω της είναι το ''νομιζες'' ...