Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πρώτη εμπειρία μου. Mutual anal play

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Desolation, στις 11 Ιουνίου 2016.

  1. Desolation

    Desolation New Member

    Ήταν πριν 5 περίπου χρόνια...
    Ενώ είχα πάρει την κοπέλα μου 2-3 φορές από πίσω (πρωκτικό) μια ωραία μέρα, αποφάσισα να κάνουμε 69 και να μαι εγώ από πανω της...
    Καθώς την έγλειφα και είχα βάλει ενα δάκτυλο ήδη στον κωλο της.... Ξαφνικά μου γλύφει τα αρχιδια, προχωρώντας πιο πάνω νιώθω την γλώσσα της στον κωλο μου, ωραία λέω καλή φάση...
    Ενώ έγλειφε ο και ένας τον κωλο του άλλου, ξαφνικά με ρωτάει..."μωρο μου, να σου βάλω δάκτυλο;;;"
    Της λέω, βάλε αλλα μετα θα σε σκίσω από πίσω, γελάει πονηρά και μου το βάζει...
    Το πουλί μου έγινε πιο σκληρό από ποτε, απόλαυση...
    "ξεκαβαλαω" και ξαπλώνω, σηκώνω τα πόδια και της λέω βάζε μου δάκτυλο όσο μου παίρνεις πίπα...
    πρώτη φορά ήμουν κοντά στο να τελειώσω με στοματικό σεξ, σταματάει στο επίμαχο σημείο λίγο πριν τελειώσω... Την στήνω στα 4 και την ξεσκίζω από πίσω... Λίγο πριν πάλι τελειώσω σταματώ... Της λέω πάρε μου πίπα και βάζε μου δάκτυλο... Μετά από 2-3 λεπτά..."μωρο μου, να σου βάλω και 2ο;;;;" βάλε λέω... Παραδέχομαι πως πόνεσε αλλα γούσταρα πολύ... Και τελικά τελείωσα στο στόμα της...
     
    Last edited: 11 Ιουνίου 2016
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ευτυχώς που το ξεκαθάρισες (πρωκτικό), μη και νομιστεί πως την παρακολουθούσες έτσι για γούστο.

    ΥΓ: Ακούς εκεί πρωκτικό, σε διαστήριο είμαστε..?
     
  3. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Καλά που τελείωσες σχετικά σύντομα...το έβλεπα να πηγαινει ντουγρού για fisting     

    Ευχαριστούμε για την εμπειρία που μοιράστηκες...Είναι όντως υπέροχη αίσθηση και η περιποιηση του αντρικού πρωκτού  
     
  4. Desolation

    Desolation New Member

    ή όλα ή τίποτα  
     
  5. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Πρόσεχε τι εύχεσαι...μπορεί και να το λάβεις...
     
  6. Desolation

    Desolation New Member

  7. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Πρόσφατα το βίωσαν κ εγω.

    Πραγματικά χάνουμε εμείς οι άντρες που το θεωρούμε ταμπου.

    Η ηδονη που δίνει ο πρωκτος είναι κορυφαια.
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Τελικά, ώρες-ώρες θαρρώ πως πρέπει να καθιερωθεί το μάθημα της σεξουαλικής αγωγής, μπας και σώσουμε κάποτε με τα αυτονόητα.
    Που είναι το κράτος; Οέο; 
     
  9. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    η μονη γυναικα που μου χει βαλει δαχτυλο ειναι το βικακι.αξεχαστη ειδικα η πρωτη φορα.αλλα κ εγω δεν την εχω αφησει ετσι ορισμενες φορες την γαμαω με τη γλωσσα ενω με το χερι της παιζω τη κλειτοριδα μεχρι που χυνει
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Και όλοι ξέρουμε τι ακολουθεί το δάχτυλο   (just kidding  )

    Πάντως είναι αλήθεια, κάποια στιγμή οι άντρες πρέπει να απενοχοποιησουν την απόλαυση από τον πρωκτικό ερεθισμο   (δεν λέω για την συγκεκριμένη περίπτωση, γενικά αναφέρομαι   )
     
  11. Εσυ τα λες αλλα ποιος ακουει;
     
  12. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    αυτοί που πρέπει, ακούνε