Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πρώτη εμπειρία μου. Mutual anal play

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Desolation, στις 11 Ιουνίου 2016.

  1. milgeo69

    milgeo69 Regular Member

    3ο δεν είχε; Έχασες το πιο ωραίο...
     
  2. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Οταν θα σε παιρνει εκεινη με strapon , εφοσον σε εχει ανοιξει με δαχτυλα , εκει να δεις ποσο θα γουσταρεις  
     
  3. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Δεν ειναι μονο οι αντρες να απενεχοποιησουν τον πρωκτικο ερεθισμο , αλλα και οι γυναικες που πρεπει να παψουν να το βλεπουν σαν ταμπου . Ειναι θεμα και των 2 πλευρων .  
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Σωστό αλλά μιλάω σαν άτομο που δεν το έχω σαν ταμπού και το συναντώ από την άλλη πλευρά. Σεβαστά βέβαια τα όρια του καθενός αλλά όταν καταλαβαίνω ότι τους κρατάει πίσω ο φόβος και όχι ότι απλά δεν τους ερεθίζει, εκεί απογοητεύομαι.
     
  5. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    παράξενο, ο φόβος είναι συνήθως μεγάλη καύλα.
     
  6. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Όχι για όλους, δεν είναι. Ο φόβος να σε κάνουν τσακωτό ίσως (μου ήρθε ένας πρόχειρος) αλλά ο φόβος μην σε χαρακτηρίσουν κάπως; Αυτός υπερισχύει της καύλας...
     
  7. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    *συνήθως* έγραψα.

    ο φόβος μη σε χαρακτηρίσουν.. μπορεί να οδηγεί σε πολύ καυλωτική ξεφτίλα ομως.
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Tσακωτό..? Στο στιλ, εκεί που είχε κάτι τις στον κώλο του, μπήκε η μάνα του στο δωμάτιο κι έπαθε ντουβρουτζά..? Για πες βρε παιδί μου... Τα καλύτερα θα χάσουμε..?
     
  9. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αναφέρομαι κυρίως σε semi-public play...
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Το παρατήρησα.

    Αν του αρέσει ο εξευτελισμός, ίσως.
     
  11. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    δεν αναφερόμουν στο υ  
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Aυτά τα semi μας φάγανε...
    Ακούς εκεί semi...
    Σαν μια σκέτη από πιλάφι ή μια ολίγη χόρτα...
    Ένιγουέι, τόπιακα...
    Θα έρθει στο δωμάτιο του ξενοδοχείου και ο/η από δίπλα ή θα ξεπροβάλλουν από καμιά ντουλάπα...
    Μια ωραία ατμόσφαιρα...
    Κι αν του αφήσεις του στραπόν μέσα και συνεχίσεις με τις ...εκπλήξεις, ακόμα πιο ωραία ατμόσφαιρα..!
    Μετά ό,τι ήθελε προκύψει...