Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πρώτη εμπειρία μου. Mutual anal play

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Desolation, στις 11 Ιουνίου 2016.

  1. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αλλά;
     
  2. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Το γενικευσα λιγο αλλα θα συμφωνησω σε αυτο που λες .
    Μου εχει τυχει να πω στην αλλη να μου βαλει δαχτυλο πισω και η αντιδραση της ηταν λες και της προσβαλα τη μανα .
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Σε ορισμένες δεν αρέσει, τις απωθεί .
     
  4. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    ωραια τα λες
     
  5. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Tο ξέρω, το ξέρω, ευχαριστώ  
     
  6. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Το να μη θέλει κάποια ή κάποιος να δοκιμάσει αδυνατώ να το καταλάβω και να με βρει σύμφωνο. Δεν υπάρχει "δε θέλω" ή "φοβάμαι", όταν υπάρχει εμπιστοσύνη και αμοιβαία διάθεση για όμορφες στιγμές.

    Άλλο αν κάποιος κάνει άγαρμπα και αδέξια κάτι ή κάποια ιδιαιτερότητα δεν μας επιτρέπει να ασχοληθούμε με όλο το κορμί της/του συντρόφου μας.

    Υπό φυσιολογικές συνθήκες λοιπόν προσωπικά το λατρεύω σαν πρακτική και παιχνίδι. Αν μου το στερήσουν εξαρχής, αισθάνομαι ότι χάνουμε αυτομάτως τη μισή μαγεία. Και ότι έχουμε περιοριστικά μέτρα... σαν τα capital controls ένα πράγμα  

    Όσο για την 1η μου εμπειρία, για να είμαστε και εντός θέματος, τη θυμάμαι μέχρι ενός σημείου. Πάνω στα φιλιά και τα χάδια η γλώσσα της κύλησε λίγο πιο πίσω. Ένα γλυκό μούδιασμα. Μία απίστευτη ευχαρίστηση. Κάπου εκεί έκλεισα τα μάτια και αφέθηκα τελείως...
     
    Last edited: 26 Νοεμβρίου 2016
  7. Χμμ. Προσωπικά μ'αρέσει να γαμάω κώλο αλλά τον δικό μου τον έχω μόνο για την παραδοσιακή χρήση.   Σε κάθε περίπτωση όμως, η καθαριότητα και το σωστό και πλήρες άδειασμα επιβάλλονται. Πολύ χρήσιμο το κλύσμα με πουάρ. Now your colon is open and ready for "battle"...  

     
  8. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    mutual anal play όμως το σώσαμε ...  
     
  9. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    δεν ειναι πάντα θέματος ταμπού. Καλημερα
     
  10. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    παιζει και φάση του όντως δεν γουστάρω ? ή οτι και να πεις ποια ειναι φόβος ?  
     
  11. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Εννοείται ότι υπάρχει το δεν γουστάρω  
     
  12. panokats

    panokats New Member