Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η πρώτη μου εμπειρία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Molder31, στις 26 Αυγούστου 2014.

  1. Molder31

    Molder31 Regular Member

    Καλημέρα φίλοι μου .
    Θα ήθελα να σας πω για την πρώτη μου εμπειρία. Ήταν πριν ένα χρόνο με την Α. Φοιτήτρια 22 ετών. Μελαχρινή με μαλλιά μέχρι την μέση. Γνωριστήκαμε σε ένα πάρτι γενεθλίων. Βγαίναμε αρκετό καιρό ώσπου ένα βράδυ μετά από μια έξοδό μας για πότο αποφασίσαμε να το κάνουμε μέσα στο αυτοκίνητο. Πήγαμε στην πίσω θέση του αυτοκινήτου και κάτσαμε. Καθώς φιλιόμασταν άρχισε σιγά σιγά να σηκώνει την φούστα της. Τα λευκά της ποδαράκια με τα όμορφα δακτυλάκια να φαίνονται από τα πέδιλα που φορούσε με έκαναν να πάρω ακόμα πιο πολύ φωτιά με αποτέλεσμα να πιάσω το κιλοτάκι της και να το σχίσω. Τότε μου ψιθύρισε στο αυτί "είσαι σκληρό αγοράκι ? σου αρέσουν τα ζόρικα παιχνίδια? πριν προλάβω να απαντήσω είχε σκύψει είχε ξεκουμπώσει και τον είχε βάλει όλο μέσα στο στόμα της. Ή δροσιά που μου χάρισε ήταν απίστευτη. Τότε της λέω " θέλω να σε σχίσω μωρή καργιολά" τότε νιώθω ένα ελαφρύ δάγκωμα στο καβλί μου σηκώνεται και μου λέει " βρίσε με όσο πιο βρώμικα μπορείς.." "είσαι πολύ καργιολάκι το ξέρεις...." τις απάντησα " θα σε γαμίσω τόσο δυνατά που θα τρελαθείς στον πόνο" και την παίρνω και την καρφώνω πάνω μου. Ακούω ένα δυνατό αχχχχ και έχω μπεί όλος μέσα της. Τότε μου πιάνει τα χέρια και μου τα βάζει γύρω από το λαιμό της. "σφίξε με δυνατά..." μου λέει. Τα χέρια μου κλείνουν το λευκό λαιμουδάκι της. Σε λίγο την βλέπω να κοκκινίζει και εγώ καυλώνω όλο και πιο πολύ. "σου αρέσει καργιολάκι ¨?" της λέω.. και μου γνέφει ναι. Ένα δάκρυ κύλισε απο την άκρη του ματιού της και σε λίγο ένα ποτάμι υγρών απο την ζεστή της τρυπούλα άρχισε να τρέχει. Σηκώνεται τον πιάνει στα χέρια της και τον φιλάει. "τα θέλω όλα στο πρόσωπό μου λέει και πρίν προλάβει να τελειώσει την φράση ένα κύμα ζεστών λευκών υγρών χτυπούσε στα μαγουλά της. Τα μάζεψε όλα με το χεράκι της και τα έφερε στο στοματάκι της. "τα θελω όλα κυριέ μου μου λέει" και τα μάζευε με την μικρή της ρόζ γλώσσα.