Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 28 Αυγούστου 2009.

  1. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που στο δρόμο δεν τη ρωτάνε αν ο μπαμπάς της είναι ζαχαροπλάστης – απλά την παρακαλάνε να του ζητήσει να αναλάβει το catering για το γάμο τους.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που αυτοτιμωρείται χωρίς να έχει κάνει τίποτα, έτσι προκαταβολικά.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που όταν μου βάζει ποτό χρησιμοποιεί μόνο τα παγάκια που έχουν ακριβές σχήμα κύβου.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που σιδερώνει τα παντελόνια μου μέχρι να περνάει το δάχτυλό της πάνω από την τσάκιση και να της δημιουργείται μια μικρή αμυχή.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που όταν τρώει μασάει προσεκτικά για να μην πονέσει πολύ το φαγητό της.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που όταν είμαι γριπιασμένος με παρακαλάει να μην πάρω ασπιρίνη για να συνεχίσω να έχω πυρετό και να μου βάζει κομπρέσσες.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που όταν παίζουμε χαρτιά κρατάει τα φύλλα της με τρόπο που αν προσπαθήσω λίγο μπορώ άνετα να τα δω. Όταν καταλαβαίνει οτι βλέπω τα φύλλα της βγάζει το βρακί της.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που έχει ξυρίσει το μουνί της ώστε οι τρίχες της να σχηματίζουν ένα τριφύλλι, και ακριβώς απο πάνω έχει κάνει τατουάζ που αναγράφει “ΠΑΟ 13”.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που μας αγόρασε κρεβάτι σε σχήμα καρδιάς και το διακόσμησε με 26 στηθοσκόπια.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που ο γιατρός μου φοβάται οτι θα πάθω ζάχαρο.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που όταν η τηλεόραση δείχνει πεινασμένα παιδιά από την Αφρική κόβει το κρέας για μια βδομάδα.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που ξανάρχισε το κάπνισμα απλά για να έχει μαζί της τσιγάρα όποτε ξεχνάω τα δικά μου.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που αν χύσει πριν απο μένα την άλλη μέρα μου στέλνει ανώνυμες ανθοδέσμες στο γραφείο.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που μου λέει βρώμικες ιστορίες πριν αποκοιμηθώ για να με βοηθήσει να δω ωραία όνειρα.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που έχει γράψει άρθρα για όλες τις ανωμαλίες μου στο wikipedia.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που της έχει δημιουργηθεί πρόβλημα στο δεξί μηνίσκο από τα υπερβολικά συχνά γονατίσματα.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που μια φορά ένας ελεγκτής την έπιασε χωρίς εισιτήριο στο τρόλλευ και προσφέρθηκε να μην της κόψει κλήση αν τον άφηνε να γλείψει το μικρό δάχτυλο του αριστερού της χεριού. Αυτή αρνήθηκε και αυτός ένιωσε τόσο μπερδεμένος που έκοψε κλήση σε μια ανύποπτη γιαγιούλα που γύρναγε απ'τη λαϊκή.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που ξύρισε το αρνί πριν το βάλουμε στη σούβλα και μετά του έβαλε after shave lotion για να μην ερεθιστεί το δέρμα του.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που όποτε ρουφάω τα υγρά της παίρνω ένα κιλό.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που λέει τα κάλαντα με τριγωνάκι που έχει σχήμα καρδιάς.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που όποτε χάνει ο Παναθηναϊκός φοράει μαύρα. (Ευτυχώς που της πάνε.)

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που απλά ακουμπάει την κούπα του καφέ μου και τον κάνει μέτριο.

    Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκειά που πίνει 6 λίτρα νερό την ημέρα για να μου ζητάει πιο συχνά την άδεια να κατουρήσει.

    H σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που μου επιτρέπει να ανοίξω αυτό το thread.
     
  2. Babylon

    Babylon Regular Member

    Η σκλάβα σου είναι τόσο γλυκιά, που είναι σκλάβα με κεφαλαίο "Σ".
     
  3. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ένα από τα ωραιότερα κείμενα που έχω διαβάσει τον τελευταίο καιρό. Όσο το διάβαζα είχα ένα ηλίθιο χαμόγελο στα χείλια μου. Μου έφτιαξε τη διάθεση. Μπράβο γιατρέ μου.

    Και μπράβο και στη Σκλάβα σου. 
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

    Σωραιος..
     
  5. Mimie

    Mimie Regular Member

    Πολύ ωραίο post.....  ..... δεν είναι μόνο η σκλάβα σου γλυκιά, είσαι κι εσύ....  
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Τι γλυκό και όμορφο κείμενο, από τα πιο γλυκά post που έχω διαβάσει...
     
  7. blutengel

    blutengel New Member

    Απάντηση: Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

    Μπράβο στη Σκλάβα!
     
  8. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Μία απορία (ελπίζοντας να μην παρεξηγηθώ από τον αγαπητό γιατρό): εμένα γιατί και μόνο η ιδέα ενός τόσο καλόβολου ανθρώπου μου φέρνει ανατριχίλα; Φταίει το ότι είμαι ανάποδος και στριμμένος;
     
  9. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

    Εγω δεν είμαι τόσο σίγουρη για την γλυκύτητα του κειμένου... αλλά μάλλον για το χιούμορ του 
     
  10. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: Re: Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

    Χούμορ (sic) κάνω καπετάνιε, χούμορ. Ως προείπε και η αγαπητή elfcat.

    (Ωστόσο, είσαι ανάποδος και στριμμένος.)

     
     
  11. Η σκλάβα σου είναι τόσο γλυκιά που από τότε που διάβασα το κείμενο σου έχω εφιάλτες. Με κυνηγάει στον ύπνο μου ο σακχαρώδης διαβήτης ντυμένος kajira.
     
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Η σκλάβα μου είναι τόσο γλυκιά που...

    Γιατρέ για να μην πάθεις κανένα ζάχαρο... με την τόσο γλυκιά σου σκλάβα, σου συνιστώ δύο χάπια το πρωί και δύο το βράδυ μετά το φαγητό DIAMICRON...  

    Πολύ γλυκό το νήμα σου και με κατάθεση ψυχής.