Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η φύση της γυναικας ειναι sub

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος hugger, στις 28 Μαϊου 2005.

  1. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor


    χαχαχαχα
    ....καλο !!!! 
    ρεπ ρεπ ρεπ!!
     
  2. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Η φύση της γυναικας ειναι sub

    Γιατί?Είναι κι αυτό μία άποψη!Εξάλου σίγουρα υπάρχουν κάποιες κοπέλες που θάχουν ανάλογα όνειρα.... 
     
  3. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Re: Η φύση της γυναικας ειναι sub

    Δυστυχώς, μόνο που το κάνουν πιο ιντελεκτουέλ 
     
  4. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Η φύση της γυναικας ειναι sub


    Ο καθένας ....ότι μπορεί κάνει! ή ότι νομίζει!!! 
     
  5. mastertoni

    mastertoni Regular Member

    πολλεs ιποτακτικεs απολαμβανουν να τιs φορουν στον κηριο τουs απορω που ιπαρχει το περιεργο απορω με τετοιεs αποριεs απο ατομα εμπειρα στο χωρο του bdsm πραγματικα απορω
     
  6. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Μήπως έχεις μπερδέψει την έννοια της κυριαρχίας στο bdsm μ' αυτή του γραφικού "αφέντη" του σπιτιού που 'χει τη γυναίκα να του κάνει δουλειές; Όλα σου τα post αυτή την εντύπωση μου δίνουν.
     
  7. mastertoni

    mastertoni Regular Member

    μιλαω για μια σχεση ζωηs αναμεσα σε εναν κυριαρχο με μια ιποτακτικη γηναικα μια τετοια σχεση εμπεριεχει στοιχεια οπωσ αυτα που αναφερομαι το να μου σερβιρει τον καφε μου να μου πλενει τα ποδια σε λεκανη ενω εγο απολαμβανω το ποδοσφαιρο παρεα με μια κουπα καφε το να κουρνιαζει στα ποδια μου μεχρι να τελιωσει το ματs ειναι στοιχεια που κανουν μια ιποτακτικη γηναικα πραγματικα ευτιχισμενη και ειναι απολιτα σωστο να σεβομαστε την ευτηχια του αλλου παρακαλω παντωs παρατηρω καπιεs τασειs ειρωνιαs και μη σεβασμου απο διαφορα μελη που ειναι πολυ ασχημo:rant:
     
  8. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    Τελικα μονο με διφθογγο το βαζει το Υψιλον
    Ενδιαφερον παρακολουθω ολα τα γραφομενα
     
  9. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Κάτι μου θυμίζει αυτό το στιλ γραφής... κάτι μου θυμίζει  
     
  10. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Η φύση της γυναικας ειναι sub

    Αν και προσωπικά η εικόνα της γυναίκας που έχει σα σκοπό της ύπαρξης της έχει να μου φέρνει τις παντόφλες δε μου λέει και πολλά!Απ την άλλη περί ορέξεως κολοκυθόπιτα και στο κάτω κάτω ο καθείς μπορεί να αναζητά ότι γουστάρει ανάλογα με τις ανάγκες του!
     
  11. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Προς αποφυγη παρεξηγησεων λοιπον εχω να πω τα εξης:
    Δεν διαφωνω στο οτι μια υποτακτικη μπορει να αρεσκεται στο να φροντιζει τον Κυριο της.
    Να του φερει τις παντοφλες και να του πλυνει και τα ποδια και να του κανει ο,τι αυτος επιθυμει.
    Η ενσταση μου ειναι στο πρωτο κομματι της προτασης σου mastertoni το οποιο εχω και υπογραμμισει.
    Ας μη γενικευουμε λοιπον τα πραγματα.
    Καλες αναζητησεις ευχομαι.....
     
  12. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Re: Η φύση της γυναικας ειναι sub

    Όλα καλά μέχρις εδώ και δικαίωμα του καθενός να βλέπει την κυριαρχία όπως ο καθείς νομίζει  
    Ομως θα συμφωνήσω με τους προλαλλησαντες ότι έτσι οπως το εκφράζεις δείχνεις ότι δεν εκτιμάς και τόσο τις γυναίκες ανεξαρτήτως στάτους αγαπητέ