Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η φύση της γυναικας ειναι sub

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος hugger, στις 28 Μαϊου 2005.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Η φύση της γυναικας ειναι sub

    Συμφωνώ. Αν και το "sub" δε δείχνει ότι υποτιμά κάποιον. Όμως αυτό το "η φύση είναι..." δείχνει ότι τα βάζεις όλα σε ένα τσουβάλι. Χωρίς παρεξήγηση.
     
  2. livia

    livia New Member

    "Απ τα μαλλια και στη σπηλια δηλαδη"
    Ελεος πια με τους ουγκ τυπους
    Ειπαμε ......
     
  3. female

    female Contributor



     

    Μια και το 'φερε η κουβέντα, ιδού το ιδανικό ζευγάρι αντρικές παντόφλες.



     
  4. mastertoni

    mastertoni Regular Member

    Απάντηση: Re: Η φύση της γυναικας ειναι sub

    με ιδονιζει αφανταστα να βλεπω τισ γηναικεσ αβουλεσ και πληρωσ ιποταγμενεσ να με λατρεβουν μου αρεσει να τισ τιμωρω να ειναι απολυτο ιποχειριο μου με καθολου δικαιωματα μονο στη σκεψη μιασ δεμενησ γηναικασ ριγω οταν την χτηπω να κατεβαζει το βλεμμα να λεει ευχαριστω και να ειναι ευτιχισμενη θελω ειλικρινα να ειναι απολιτα ευτιχισμενη ιπαρχουν γηναικεσ που εχουν αναγκη να νιοσουν οτι ειναι αδηναμεσ στην αγκαλια ενοσ αντρα που αναζητουν με φανατισμο να ανηκουν καπου και να νιωθουν ασφαλεια στα χερια ενοσ αντρα να εχουν ενα πατερα που τουσ ικανοπιει και σεξουαλικα για μενα αυτη ακριβωσ ειναι ειναι η απολιτη γηναικεια φαντασιωση να γινουν μητερα στη θεση τησ μανασ τουσ να παρουν τον αντρα τησ μανασ τουσ επιπλεον το να εισαι κηριαρχοσ δεν σημαινει οτι δεν εκτιμασ τισ γυναικεσ εγω τισ λατρεβω ετσι ειναι ο αντρασ και οχι αντρακι και επισησ καθε γηναικα θελει να αφοσιωθει στο τελειο αρσενικο που θα την καθηλωνει μονο με το αγριο βλεμμα του πολλα μουνακια ηδη ειναι υγρα σιγουρα αυτη ειναι η θεση τησ γηναικασ ισοτιμη αλλα ταυτοχρονα ιποταγμενη στον αντρα
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Η φύση της γυναικας ειναι sub

    Μη τσιμπάς κόσμε  
     
  6. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Η φύση της γυναικας ειναι sub


    ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
    Το πρωτο Υ στη σωστη θεση ανευ διφθογγου παρουσιαστηκε στο ΥΓΡΑ

    (φερτε τη σφουγγαριστρα.....)
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Η φύση της γυναικας ειναι sub

    ολα τριγυρω αλλαζουνε κι 'ολα τα ιδια μενουν.
     
  8. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Η φύση της γυναικας ειναι sub

    Ευτυχως που μπαινει κανενας κλωνος και σπαει η ρουτινα.
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Η φύση της γυναικας ειναι sub

    Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ διαβάζοντας όσα έγραψα πριν 3+ χρόνια!
    Πως περνάνε τα χρόνια άλλη μια σκέψη μου.

    Ανάμεσα στον Κύριο και μένα έχουμε μετατρέψει αυτή την παροιμία σε στυλ αστείου.
    Εμένα σταματά στο η καλή νοικοκυρά είναι δούλα. Τελεία.

    Τι κυρά μπορεί να είσαι εδώ που τα λέμε άμα σκουπίζεις, σφουγγαρίζεις, ξεσκονίζεις κ.τ.λ.
    Ποτέ δεν ένοιωσα κυρά κάνοντας αυτά τα πράγματα.
    Τα κάνω επειδή δεν μπορώ να τα αποφύγω, τα κάνω επειδή έχω ανάγκη και απολαμβάνω το αποτέλεσμα, αλλά ποτέ με ευχαρίστηση.
    Ουσιαστικά είναι στα μόνα που η λέξη δούλα έχει αρνητική χροιά κατ΄ εμέ.  

    Απολαμβάνω να φέρνω τις παντούφλες στον Κύριο μου, να Του πλένω τα πόδια, να κάθομαι στα πόδια Του ενώ παρακολουθεί κάτι (ματς δεν παρακολουθεί τι να κάνουμε δεν είναι ποδοσφαιρόφιλος).
    Τι ρόλο παίζουν τα οιδιπόδεια (ηλέκτρας) εδώ δεν μπορώ να πω για όλες, μια και όσες δεν τα δούλεψαν αντιδρούν άσκημα μόνο στην αναφορά αυτών και οι υπόλοιπες δεν θα κάτσουν να το συζητήσουν εδώ, δεν απορρίπτω την δυνατότητα να έχουν θέση γενικά στην υποτακτικότητα σαν γενικότερο θέμα. (Θυμάμαι το νήμα του DreamMaster για τους πατέρες μας, το οποίο προσωπικά βρήκα καταπληκτικό).

    Το μόνο που με ξένισε και πιστεύω δημιούργησε και τις τόσες αντιδράσεις - πέραν της ορθογραφίας και συντακτικού- είναι η γενικευμένη έκφραση αυτών των απόψεων, που έδωσε την εντύπωση πως ο mastertoni θεωρεί ως μοναδική αξία της γυναίκας - κάθε γυναίκας, όσα έγραψε.

    Ίσως κάποιες σκλάβες να θεωρούν ως το υπέρτατο προνόμοιο μια ζωή όπως ακριβως την περιγράφει ο mastertoni και Κάποιοι Αφέντες αυτό ακριβώς να ψάνχνουν, και μέσα από τέτοια ζωή να είναι ολοκήρωμένοι και ευτυχισμένοι και οι δύο.
    Το αν εγώ ή οποιαδήποτε άλλη είναι διαφορετική δεν νομίζω να μας κάνει και αυταπάγγελτα δικαστές της διαφορετικότητας των άλλων.

    Απλά άποψη μου  
     
  10. imagine

    imagine Regular Member

    Οπως λεω και στον μπαμπα μου αν μου εδινε δυο αρχιδια η ζωη μου θα ηταν πιο ευκολη, αν μη τι αλλο θα τα εξυνα ολη μερα και θα ελεγα μαλακιες.
     
  11. zinnia

    zinnia Contributor

    φθόνος του πέους; Συνήθως αυτό λύνεται μέχρι τα 7.. μετά...
     
  12. female

    female Contributor




    Ιδανική θηλυκή φύση κατά Ινδουισμό



     ​


     


     ​


     


     


     ​


     


     ​