Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η χρήση του κορσέ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Storm, στις 22 Νοεμβρίου 2008.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Re: Η χρήση του κορσέ

    Κυρίες μου επειδή κατα πως φαινεται αυτα ειναι κολπα ζορικα που κανουν στις Ινδίες που λεει και το ασμα, αν σκεφτειτε να αγοράσετε κορσε ξεκινηστε απο Agent Provocateur (just google it). Φυσικα ξεκινήστε από την κλασικη σειρα.
     
  2. labinnah

    labinnah Regular Member

    Απάντηση: Η χρήση του κορσέ

    women in ancient greece wore a zona under their gown.This was a type of girdle,a band of cloth or leather,whose only purpose was to accentuate the figure and emphasis femminity.Their sole purpose was to arouse men's fetishist desires.women have worn underwear since the dawn of collosation.Women's lingerie is the stuff of fantasy,crinoline and the corset making their bodies seem more voluptuous.
    pin ups are the stuff of dreams modern day pin ups are kitted out with boots,whips,pointy bras,and leather or vinyl suspender belts with didlos attached.women may be running a risk if they forget that lingerie is a uniqye weapon because is designed to please the man in strikes while arousing in him the desire to strike back.
     
  3. konnos66

    konnos66 New Member

    Δεν γνωριζω απο που ειναι καλυτερα να αγορσεις ενα κορσε . Σιγουρα μπορει να βρεις ρουχα οπως φορεματα που συνοδευονται με κορσε. σιγουρα υπαρχουν και σκετοι . Μια καλη λυση ειναι το αγαπημενο μας internet . Παντως σιγουρα θα πρεπει ν αγορασεις ,ενας κορσες δενει πολυ ομορφα στο γυναικιο σωμα
     
  4. BikiniGirlWithMachineGun

    BikiniGirlWithMachineGun Regular Member

    Απάντηση: Η χρήση του κορσέ

    Το αγαπημένο μου φετίχ και θέμα!
    Έχω πολλούς κορσέδες και φοράω αρκετά συχνά. Είναι η αγαπημένη μου επιλογή πάντα για ντύσιμο και επίσης αρκετές φίλες και γνωστές μου συνηθίζουν να φοράνε. Οπότε όχι δε θα είσαι η μόνη!  

    Κορσέδες μπορείς να δείς στο MONSTERVILLE το οποίο βρίσκεται στην Πλατεία Εξαρχείων, στο Dark Rose που είναι επίσης εξάρχεια, στο TOPMAN που είναι στο Μοναστηράκι και γενικά σε οποιαδήποτε μαγαζιά απευθύνονται στο κοινό της Metal, Gothic, Rock κλπ. σκηνής.

    Εγώ επίσης αγοράζω πολύ συχνά και απο το ebay!!! Έχει καταπληκτικά κομμάτια σε πολύ χαμηλές τιμές.

    AAAA EΠΙΣΗΣ: Starlite !!! Το έχει μια ΘΕΑ και γενικά είναι πολύ εξυπηρετική και κάνει πολύ γρήγορα τις παραδόσεις αν παραγγείλετε απο internet διαφορετικά νομίζω μπορείτε να επισκευθείτε και το κατάστημα!

    Αν έρθεις αύριο, θα φοράω τον αγαπημένο μου κορσε να στον δείξω!  

    Ελπίζω να βοήθησα! Αν θες διευθύνσεις και παραπάνω πληροφορίες για ebay΄κλπ κλπ στείλε μου μήνυμα.