Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Η cross και ο 55αρης

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος ntina_crossdresser, στις 6 Αυγούστου 2008.

  1. ntina_crossdresser

    ntina_crossdresser Καλησπερουδια Σας

    Από 11 ετων μου αρεσει να μεταμορφωνομαι σε γυναικα, κατι που συνεχιζει μεχρι σημερα. Σε αυτό το σημειο θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας μια από τις 12 εμπειριες που ειχα μεχρι στιγμης. Να τονισω ότι εχω αδυναμια στους ωριμους αντρες [ανω 40 ετων] και στους μη fitness.
    Ένα βραδυ ειχαμε βγει με φιλους για ποτο , αφου ηπιαμε αρκετα και ηρθε η ωρα να παμε σπιτια μας, πηρα ένα ταξι για να με παει σπιτι. Στο ταξι του ειπα να με αφησει αρχες βουλιαγμενης παροτι το σπιτι μου είναι 2 χιλιομετρα πιο κατω. Κατω από το τζην φορουσα στρινγκ, ζαρτιερες, και καλτσες πσιλες. Σηκωσα το κορδονι από το στρινγκ ετσι ώστε να προεξεχει από το τζην και αρχισα να κατεβαινω την βουλιαγμενης κουνιστη και λιγιστη, κανονικο ξεκωλο. Κορνες και χυδαια σχολια ακουστηκαν αλλα δεν εδωσα σημασια συνεχισα ακαθεκτη. Στο 2ο φαναρι κοντα στο παρκο ένα κυριος κατεβασε το παραθυρο του και με ρωτησε «αγορακι μπορω να σε παω καπου» χωρις 2η σκεψη μπηκα μεσα στο αυτοκινητο. Ηταν ένα 55αρης 178/88 κιλα περιπου γκριζομαλης με λιγο καραφλιτσα. Με ρωτησε που τριγυρναω τετοια ωρα και του ειπα ότι παω σπιτι. Με ρωτησε αν θελω να πιω ένα τελευταιο ποτο μαζι του. Δεν αρνηθηκα και τον αφησα να αποφασισει. Μου ειπε ότι θα ηταν καλυτερα να παμε σπιτι του μιας και ηταν αργα και ελειπε και η γυναικα του. Πολύ καλυτερα του ειπα θα ειμαστε πιο ανετα. Καθως ειχα καθισει στο πλαι ξεχωριζε το στρινγκ μου. Σε κάθε φαναρι που σταματουσσαμε επιανε το κορδονι και το τιναζε. Εγω πηρα πρωτοβουλια και αρχισα να του χαιδευω τον πουτσο του ο ποιος ηταν ηδη καγκελο. Ξεκουμπωσα το φερμουαρ και αρχισα να τον χαιδευω απαλα κατεβασε το σλιπακι και τον αφησε να πεταχτει εξω. Δεν ηταν πολύ μακρυα η ψωλη του αλλα ηταν πολύ χοντρη και στραβια. Δεν μπορεσα να αντισταθω και εσκυψα αρχιζωντας να γλειφω το κεφαλι και να κατεβαινω με την γλωσιτσα μου στην βαση και πισω παλι. Μην αντεχωντας άλλο μου εσπρω3ε το κεφαλι μου ζητωντας μου να τον ρουφηξω. Ετσι και εκανα σαν υπακουο κοριτσακι. Η χοντρη ψωλη του μου εσκιζε στη κυλριολεξια το στοματακι μου. Σταματησε σε μια ακρη και αρχισε να ανεβοκατεβαζει το κεφαλι μου και να μου το πιεζει. Σε μια στιγμη μου κρατησε κατω το κεφαλι και καταλαβα ότι ηθελε να χυσει, πηγα να τραβηχτω αλλα μου κρατησε κατω το κεφαλι τραβωντας με από τα μαλλια. Ενιωσα το στομα μου να πλυμιριζει από πικρο καυτο χυσι και τοτε τραβη3ε το κεφαλι μου και μου ειπε να το καταπιω διοτι αμα τον λερωσω θα παθω τα χειροτερα. Μην εχωντας άλλη επιλογη καταπια τα πικροζεστοα υγρα του. Ξαναξεκινησαμε και σε 5 λεπτα ειμασταν σπιτι. Εβαλε 2 ποτα να πιουμε, και του ζητησα να παω στην τουαλετα να φρεσκαριστω. Στην τουαλετα βρηκα τα καλυντικα της γυναικας του, εβαψα χειλακια, ματια και προσωπο, γδυθηκα και φορεσα μια ρομπα. Βγηκα και εντυπωσιαστηκε, τωρα εισαι πραγματικο γκομενακι μου ειπε.εκατσα διπλα του και αρχισε να με φιλαει παθιασμενα. Ανοιξε την ρομπα μου και με βια δαγκωνε, εγλυφε και τραβουσε ηοδονικα τις μικρες ρογες μου. Ταυτοχρονα επαιζε με το κωλομουνακι μου, βαζωντας 1,2,3 δαχτυλα σιγα σιγα. Εγω παλι χαιδευα τον πουτσο του που ειχε γινει καγκελο παλι. Μου ειπε ότι θα περασουμε ωραια και μου εχει πολλες εκπληξεις. Μου ζητησε να κατσω στα 4 πανω στο τραπεζακι του σαλονιου όπως και εκανα. Εφερε ένα μαντηλι και μου εδεσε τα ματια. Αρχισε να μου γλειφει το κςλομουνακι μου και εγω ετρεμα από ηδονη. Σταματησε και καπου πηγε και επεστρεψε σε 2 λεπτα. Μου αλειψε με λαδι το κωλομουνακι μου, και ενιωσα κατι να μπαινει μεσα μου, ηταν ένα χοντρο καροτο. Ηρθε μπροσα μου και επαιζε την ψωλη του στα μουτρα μου. Εγω προσπαθουσα να την γλειψω και αυτος δεν με αφηνε ,ωσπου ξαφνικα ενοισα κατι να με μπουκωνει και μια μυγοσκοτωστρα να χτυπαρει με δυναμη τα καπουλια μου.. Αφου τον εγλειψα για καποια λεπτατραβηχτηκε και ηρθε από πισω μου μου εβγαλε το καροτο και εισεβαλε σιγα σιγα στο κωλομουνακι μου και αρχισε να με πηδαει βιαια. Νομιζα ότι θα ανοι3ω στα 2 αλλα σιγα σιγα ανοι3α και απολαυσα το γαμησι του. Λιγο πριν χυσει τραβηχτηκε, εβγαλε το προφυλακτικο και εχυσε στα καπουλια μου χτυπωντας τα με βια. Μου ελυσε τα ματια και με πηγε στην κουζινα μου ζητησε να χυσω σε ένα ποτηρι και να πιω τα χυσια μου. Εκστασιασμενη από την ηδονη και την ικανοποιηση που μου προσεφερε αυτος ο ανθρωπος δεν μπορεσα να του αντισταθω.
    Μετα πτωματα και οι 2 καναμε ντουζ παρεα , με πηρε αγκαλια και ξαπλωσαμε………
     
  2. Worrion

    Worrion Regular Member

    μου αρέσει να ακούω διαφορες τέτοιες ιστορίες. κ όσο περισότερες λεπτομέριες τόσο το καλήτερο.
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Σε ευχαριστουμε γλυκεια μου που το μοιραστηκες μαζι μας.
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τι ευχαριστουμε καλε ; .... εμενα μου χαλασε την διαθεση ... αφου ο 55αρης εχυσε δυο φορες σε λιγη ωρα και εγω που ειμαι 40 ισα ισα μου βγαινει μια ανα 48ωρο .....
    απονη ζωη .. μας πεταξες στο δρομου την ακρηηηη .......
     
  5. Constan

    Constan Regular Member

    .... 
     
  6. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Η cross και ο 55αρης

    Μπερδεύτηκα. Θα μπορούσε να μου εξηγήσει κάποιος γιατί μου φαίνεται διαφορετικό το crossdressing όπως το αντιλαμβάνεται ο ntina_crossdresser σε σχέση με το πώς το αντιλαμβάνεται ο Zizel_X? Τελικά ποιος από τους δύο το έχει αντιληφθεί σωστά και γιατί??  
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Η cross και ο 55αρης

    Βεβαιως να σου εξηγησω την διαφορα.
    Η Ντινα ειναι τροπον τινα transvestite ενω ο Zizel crossdresser.
    O-η Ζιζελ δεν θα εβγαινε ποτε ντυμενη με γυναικεια εσωρουχα ή κουνιστη και λυγιστη σε δημοσιο χωρο και ΔΕΝ θα ειχε στο παραμικρο σεξουαλικη επαφη με ατομο του ιδιου φυλου.
    Οι crossdressers o,τι κανουν το πραττουν σε ιδιωτικο και μονο χωρο, ειτε μονοι τους, ειτε με την συντροφια καποιας γυναικας.
    Αντιθετα οι τραβεστι, οι οποιοι κατα καιρους ονομαστηκαν και ως "η ασπιδα των ομοφυλοφιλων" ειναι εκεινη που φανερα βγαζουν την ομοφυλοφυλια και την περιφερουν στον δρομο, χωρις να θελω να κατηγορησω ή να υπαινιχθω το παραμικρο κακο.
    Με πολυ απλα λογια ειναι εκεινοι που εκαναν τροπον τινα τον κοσμο να εξοικιωθει με την ομοφυλοφυλια.
     
  8. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Η cross και ο 55αρης

    Θες να μ' ανοίξεις πάλι το στόμα;  

    Χωρίς τα φρουφρού και τα κουνήματα, πώς θα "playing the role of Mistress";;;
    Δες και κανένα προφίλ...


    Τελικά, μόνο η Miss Pimenikos έχει το γνώθι σαυτόν... Άρφ!
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Η cross και ο 55αρης

    Εισθε αυστηρος!
    Θα το αναφερω στην Miss Pimenikos-to prostyxo kalderimi, να το εχει υπ' οψιν της!   
     
  10. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Η cross και ο 55αρης

    Ευχαριστώ κούκλα μου, νομίζω κατάλαβα  
    (νομίζω, ε, το τονίζω αυτό....)
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    όμορφη ιστορία  

    isnogood κρίμα ...
     
  12. deppie_cd

    deppie_cd Regular Member

    μηπως μπερδευτικα και δηλωσα crossdresser ?