Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΘΕΛΩ ΝΑ......

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 19 Δεκεμβρίου 2006.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Θελω να ρωτησω τοις συμπαθητικες μου Μιστρες, γιατι αληθεια αφου λεται οτι το αρσενικο ειναι φτιαγμενο για να υπερετη τα θηληκα,ειναι αδυναμο,εξαρτημενο κ.λ.π. Γιατι λοιπον οταν ταπηνονεται καπιον σκλαβο σας φορατε Strap-on, δηλαδη απαρνηστε το θυλικο σας δικο σας οργανο (αιδειο)για να τον ταπηνοσεται, και το κανεται με το αντρικο. Μηπως λεω εγω τωρα, μηπως λοιπον στο πισω μερος του μιαλου σας, ειστε πεπησμενες οτι το αρσενικο οργανο και κατα βασι *ο αρσενικος* ειναι Κυριαρχος και ενεργητικος,ενω το θηλυκο ειναι απο φυσι παθητικο,και κατ'ουσια μημισται την αρσενικη Κυριαρχεια, και ενεργητικοτητα? Γιατι ακομα και ο τροπος ντυσιματος στοις περισοτερες Μιστρες αρσενικοφερνη (παντελονια ψηλες μποτες κ.λ.π.)?Μηπως και εκει παλι κατα βασι γνοριζεται πιος ειναι απο φυσι ο Κυριαρχος αλλα βρησκεται και τα κανεται? Και μην μου πητε οτι μας το ζητανε οι σκλαβοι, γιατι οι σκλαβοι δεν εχουν *θελω* ετσι δεν ειναι Κυριες μου.  Ειμαι λιγο σκληροπιρηνικος ετσι? Τι να κανω τωρα ετσι ειμαι εγω,δεν αλαζω. Περιμενω την επιθεσι σας κοριτσια παριμενεται ομως να παρω ασπιδα κρανος κ.λ.π......      Και κατι αλλο δεν εχω τιποτα με τοις Μιστρες ειδατε και το (Μ) κεφαλαιο το γραφω..  αλοστε οι περισοτερες φιλες μου Μιστρες ειναι, μου αρεσεται γιατι γενηθηκαται *θυλικα*δεν μου αρεση ομως που γηναται Μιστρες δικια μου αποψη.   Υ.Γ. Σηγνομη για την ορθωγραφια μου, αλλα επιδη ειναι και αυτη γενους θυλικου μου αρεση να την τημορω και γενικα να την γραφω εκη που .....θελω σορυ ηθελα να πω οπως θελω.      Ουφ παλη απολητος και ακραιος εγινα. 
     
  2. MsAliki

    MsAliki Regular Member

    Με δυσκόλεψε η " ορθογραφία " σου αλλά κατάφερα να σε καταλάβω.
    1.Με το να χρησιμοποιούμε strap-on σε σημαίνει οτι απαρνιόμαστε το αιδοίο μας
    2.Δε φοράμαι απαραιτήτως αντρικά ρούχα.Ντυνόμαστε ανάλογα με τη διάθεσή μας.Ίσως μάλιστα μερικοί άνδρες να ζηλεύετε που δεν έχετε κι'εσείς την άνεση να φορέσετε φούστα και γόβες αλλά ευτυχώς σας ευνοεί η περίοδος της αποκριάς κι'εκεί τα δίνετε ΟΛΑ.Δε νομίζω να διαφωνείς.Γεμίζει ο τόπος με άνδρες ντυμένους Γυναίκες,τραβεστί ή πόρνες τις απόκριες.
    3.Ειδικά για μένα, όταν η Γυναίκα έχει σκλάβο, η μοναδική χρηστικότητα του "οργάνου του" είναι για να κατουράει.Κατά τα άλλα το μόνο που πρέπει να κάνει είναι να φοράει chastity.
    4.To strap-on επιδρά ψυχολογικά στο D/s. Όχι οτι δεν τη βρίσκει ο slave και σωματικά,μη γελιόμαστε.Δοκίμασέτο κι'εσύ και θα το θες κάθε μέρα.Η αντιστροφή ρόλων όμως είναι αυτό που έχει σημασία στο D/s και τονίζει ποιός έχει το πάνω χέρι στη σχέση. Ειδικά με το strap-on ο άνδρας γίνεται ο "αποδέκτης" και η Γυναίκα γίνεται ο " ενεργών".Και για να σε προλάβω επειδή ξέρω πως λειτουργούν οι "πολύ άνδρες", δεν υπάρχει ίχνος ομοφυλοφιλίας στους άνδρες που "δέχονται" το strap-on.
    5.Μπορεί να μη σ'αρέσει το οτι γίναμε Mistresses αλλά δες πόσο μεγάλη επιθυμία των ανδρών είναι να υποταχθούν σε μία Γυναίκα.
    6.Ούτε απόλυτος ούτε ακραίος μπόρεσες να γίνεις.Απλά έδειξες ΑΓΝΟΙΑ επί του θέματος.
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Αυτό το "αρσενικοφερνει" καπως μου εκατσε.
    Δεν μου το εχει πει κανενας ότι "αρσενικοφερνω" αλλα και κατά γενικη ομολογια παρα-θηλυκο-φερνω. Ουτε και σε άλλες Μistrees εχω παρατηρησει κατι τετοιο μια που τις βλεπω και με γοβες (μπορει να μην είναι Prada) και με σουπερ σεξυ θηλυκοτατα ρουχα, ζαρτιερες κλπ

    Αν υποθεσουμε λοιπον, ότι δεν θα χρησιμοποιουσαμε strap on (που δεν το χρησιμοποιουμε παντα και σε ολες τις περιπτωσεις υποτακτικων) πιστευεις ότι θα αλλαζε κατι στην υποταγη τους? Η μηπως θα ημασταν λιγοτερο Κυριαρχες?
    Νασαι σιγουρος ότι τιποτε από τα δυο δεν θα αλλαζε.
    Το strap on χρησιμοποιειτε σαν ενα οποιοδηποτε άλλο παιχνιδι από μια Κυριαρχο…αν δεν υπηρχε το strap θα υπηρχε το αγγουρι, η μπανανα η τελος παντων κατι θα ειχαμε επινοησει.

    Και μη ξεχνας ότι ενας σκλαβος, την διεισδυση απο την Κυρια του με strap on, δεν την εισπραττει απαραιτητα ως ταπεινωση και μονο. Μπορει και να τον ικανοποιει και να το απολαμβανει εξ ισου.
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΘΕΛΩ ΝΑ......

    Χερομαι που σε δυσκολεψα κουκλι μου με την ορθογραφια μου, και γενικος χερομαι οταν δυσκολευω *θυλικα* ποσο μαλον οταν αυτο το κατορθονω και σε Μιστρες , και μαληστα ομορφες σαν εσενα *πλασμα*μου. Ας παμε τωρα σε αυτα που λες. 1ον δεν απαρνιεσται το αιδοιο σας?αλλα τι κανετε?γιατι δεν διησδιετε με το αιδοιο σας (γελαη) πως ?θα μου πης, αρα ερχεσαι στα λογια μου ενεργη αρα Κυριαρχη μονο το αντρικο οργανο εσης μπορητε να το κανεται μονο με μυμητικα ασεξουαρ, και ληπα ζαζαρβατικα,παμε παρα κατω 2ον Εχεις δικιο για το ντυσιμο ειδικα με το αντρικο φυλο βγαζουν τα αποθημενα τους , αστα να πανε οχι τους πατησε το τρενο αλλα οτι ειχε απομινη εκανε και πισω και τους αποτελιοσε, αλλα δεν αναροτιεσε αραγε μηπος ειναι αυτος ενας απο τους λογους που εγινες εση Μιστρες, οτι μηνανε λιγοι οι πραγματικοι *αρσενικοι*?δεν μιλαω για ολλες τοις Μιστρες, γιατι μερικες γενιουνται,οπως π.χ η κουκλαρα η φιλη μου Ευα ειναι γενημενη Μιστρες, αχ βρε Ευα δεν γηνετε να γινης για μερικες ωρες σκλαβα,η εστω βανιλα να απολαμβανα την ομορφια σου,.....  3ον Ε βεβαια θα το εχη για να κατουραη,γιατι αν τον αφυσης τον καημενο να στο κανη θα σε πηδιξη δεν θα τον πηδηξης εστω και τον ταπηνομενο σκλβο σου αυτος θα ενεργιση οχι εσυ εστω και απο αυτη την θεσι θα Κυριαρχιση δεν θα Κυριαρχισης ( αντε φιλαρακια υποτακτικοι και σκλαβοι για εσας δουλευω να παρω το αιμα σας πισω)  4ον γινεσαι''ενεργων"με τι κοριτσαρα μου με το πλαστικο πεος που αγορασες απο το μαγαζι?Η φυσι σε εφτιαξε *Π Α Θ Υ Τ Ι Κ Ι Α*και τον αντρα *Ε Ν Ε Ρ Γ Ι Τ Η Κ Ο*για αυτο εδοσε και τα αναλογα οργανα, η θυλικια γαμιετε δεν μπορη να γαμιση καταλαβε το, αυτο ειναι δουλια του αντρα , οσο για να το δοκιμασω εγω που λες μιστρες μου ασε με εμενα εγω γενηθηκα *ανωμαλος*και μου αρεση μονο να πηδαω θυλικα σκλαβες, βανηλες,και λοιπα παρελκομενα θυλικα Μιστρες ντομε κ.λ.π........  εγω παω κοντρα στους κερους, κοντρα σε εποχες, κοντρα σε ολλα κοριτσακι μου, ας τα να πανε παλια μιαλα αλλες εποχες εσυ τοτε ακομα δεν εισουν ουτε στα @του μπαμπα σου.5ον Και εγω απορω με αυτη την μεγαλη ζητιση απο αντρες για Κυριαρχες γυναικες ,αλλα αυτην την εποχη λανσαρουν φουστες για αντρες, και εκαναν ποινηκο αδικημα το φλερτ του αρσενικου προς το θηλυκο, σεξουαλικη παρενοχληση το λενε τωρα, οποτε εχω παθη ανοσια και τιποτα δεν μου κανη εντιποση πλασμα μου αλικη. Και τελος αν εγινα απολητος η ακραιος, ασε να το ξερουν οι θυλικες με τοις οποιες νταραβεριζομαι ερωτικα εση δεν μπορης να το ξερης εκτος αν θελης να δοκιμασης, ιδου η Ροδος ιδου και το πδμ......ει που κοιταζης εδω σου διχνω.    Πω πω πηγε μια η ωρα πως ξυπνανε αυριο? Ευα μου αυριο η σειρα σου τωρα θελω να μαστηγοσω ενα θηλυκο πλασμα και να του δειξω πιος ενεργει και Κυριαρχη, το αρσενικο, η το θηλυκο,βεβαια αυτη ξερη, η φιλη μου η αλικη δεν ξερη, θα στο πη ομως αλικακι ησκλαβα μου σε κανα δυο ωρες πιστευω.     
     
  5. MsAliki

    MsAliki Regular Member

    Ο.κ, μόλις ξέρασα τον καφέ που ήπια!
    Και μου τον είχε φτιάξει τόσο νόστιμο ο slave μου...
     
    Last edited by a moderator: 20 Δεκεμβρίου 2006
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Last edited: 20 Δεκεμβρίου 2006
  7. ladykiller

    ladykiller New Member

    Re: Απάντηση: Re: ΘΕΛΩ ΝΑ......

    _ κάποιες φορες απορώ, για πόσες αμαρτίες ακόμη θα πληρώνω να διαβάζω τέτοια ανυπόστατα κείμενα...

    _η γενική μου άποψη είναι πως καλύτερα να μην κρίνεις κάτι αν δεν το έχεις δοκιμάσει...
    όχι,τιποτ' άλλο αλλα αν το γουστάρεις μετά, πως να το ομολογήσεις... 

    _όσο για το θέμα "ανωμαλία" και λοιπά θα το προσπεράσω,γιατί λόγο εορτών έχω παρα πολύ δουλειά και η τενοντίτιδα με έχει τσακίσει και δεν μπορώ να γράψω. 
     
  8. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Αν το θεμα της συζητησης εκφυλιζεται σε βρισιες και προσβολες καποιος πρεπει να σε πληροφορησει οτι ξερουμε κι εμεις να βριζουμε και να προσβαλλουμε και μαλιστα καλυτερα απο εσενα, σαν πρωτοι διδαξαντες Αρσενικοι Κυριαρχοι. Απορω πως οι αμεροληπτοι operators αφηνουν τετοια μηνυματα χωρις να τα σβηνουν.
    Περι ορθογραφιας, που τοσο πολυ κοπτεσαι οτι σε αηδιαζει και ξερνας, οφειλει βεβαια καποιος να σου απαντησει οτι:
    1. "Δε φοράμαι απαραιτήτως αντρικά ρούχα"...α'πληθυντικος αριθμος "φοραμε"
    2. "...και η Γυναίκα γίνεται ο " ενεργών" ".... Μετοχη του ρηματος ενεργεω-ενεργω:
    Ο ενεργων. η ενεργουσα, το ενεργουν...γυναικα ενεργων δεν γινεται, ενεργουσα ισως...Εκτος κι αν θελεις τοσο πολυ να γινεις ανδρας και να κλινεσαι σαν ανδρας αλλα ευτυχως ή δυστυχως οπως ειπε και ο Καζαντζακης "ο Θεος δεν εβαλε τζαμπα μερικα δραμια λασπη παραπανω"
     
    Last edited by a moderator: 20 Δεκεμβρίου 2006
  9. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πρώτη και τελευταία προειδοποίηση . Εδώ δεν είναι ρινγκ . Την επόμενη φορά θα σβηστούν τελειώς τα ποστ . Αν δεν έχετε επιχειρήματα καθίστε ήσυχα στην άκρη ...
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Δηλαδη τι επιχειρηματα περιμενες να υπαρξουν σε τετοιο νημα Ηλια?
    Τι αντιδρασεις καλυτερες (και παλι καλα) θα υπηρχαν απο τις Κυριες, στα προσβλητικα γραφομενα του Masterperris?
    Ποιος ο σκοπος της υπαρξης αυτου του προκλητικου νηματος από μερους του?
    Το μονο που ενιωσα να κανω διαβαζοντας το ηταν να το αντιμετωπισω με humour

     

    Λιγος σεβασμος απο μερους των αρσενικων Κυριαρχων στις Κυριες του forum και οχι μονο ...δεν βλαπτει.

    Παρακαλω Masterperris να επανορθωσεις
    Θεωρω ότι σε κατελαβε καποιο περιεργο αλλα παροδικο αμοκ.
    Θελω να πιστευω οτι εισαι ενας πραγματικος Κυριος και gendleman πανω απ΄ολα.
    Πολλες φορες, εχεις φιλοξενεθει απο Κυριες του εξωτερικου σε παρτυ που διοργανωνουν και μαλιστα δειχνεις και να τις εκτιμας και να τις σεβεσαι.
    Το ιδιο θα πρεπει να κανεις και με τις Ελληνιδες που δεν υστερουν απο άλλες.
    Στο τελος τελος αυτή είναι επιλογη τους, ειτε καποιες Κυριες φορανε αντρικα κουστουμια και γραβατα, ειτε κατουρανε ορθιες, ειτε πηδανε με strap on, ειτε με το ποδι τους, ειτε ότι γουσταρουν να κανουν.
     
  11. gaby

    gaby Guest

    Πολύ σωστή απάντηση και την προσυπογράφω. Σε τίποτα δεν προσβάλει τους συνειδητούς Κυρίαρχους άντρες.
     
    Last edited by a moderator: 20 Δεκεμβρίου 2006
  12. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: ΘΕΛΩ ΝΑ......

    Μια ωραια πεταλούδα εις τον κήπο μας πετα..